Defibrylatory

Defibrylator AED to medyczne urządzenie do przeprowadzenia reanimacji po nagłym zatrzymaniu krążenia. Nowoczesne defibrylatory, są na tyle proste i intuicyjne w obsłudze, że osoby nawet bez przeszkolenia medycznego będą potrafiły udzielić efektywnej pierwszej pomocy. W Polsce powstały liczne akcje mające na celu upowszechnienie automatycznych defibrylatorów zawnętrznych w miejscach publicznych, w różnych punktach miast. W swojej ofercie posiadamy AED szkoleniowe oraz terapeutyczne, defibrylatory przeznaczone typowo do użytku na zewnątrz oraz AED do biur, sklepów czy punktów medycznych. Nasz sklep oferuje AED defibrylatory PHILIPS, LIFEPAK, ZOLL i LIFELINE.

Defibrylator AED Philips FRx
5 449,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu slim
4 799,00 zł
(brutto)
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z opakowaniem w wersji SLIM.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
4 949,00 zł
(brutto)
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z opakowaniem w wersji STANDARD.
Defibrylator Lifepak 1000
8 950,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK marki PHYSIO-CONTROL gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Dostosowany do wielu standardów, w tym zgodny z normami PSP.
Defibrylator Lifepak CR2
8 550,00 zł
(brutto)
Defibrylator Lifepak CR2 jest półautomatycznym urządzeniem, osoba wykonująca akcje ratowniczą naciska migający przycisk wyzwalając impuls. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Jest jedynym defibrylatorem na rynku, który analizuąc rytm serca, podejmuje decyzje czy wykonanać wstrząs podczas ucisków klatki piersiowej.