Defibrylatory

Problem z wyborem defibrylatora bądź osprzętu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 505 406 922, a my odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu

Defibrylator jest sprzętem medycznym przywracającym regularną pracę serca. Dostępność do AED przy nagłym zatrzymaniu krążenia, daje aż 70 % więcej szansy na przeżycie! Defibrylator automatycznie analizuję rytm serca poszkodowanej osoby, po czym decyduje czy wymagana jest defibrylacja – czyli wstrząs elektryczny. Defibrylator za pomocą elektrod przekazuje impuls elektryczny do serca, przywracając jego prawidłowy rytm pracy.

Defibrylator jest gwarancją szybkiej i efektywnej pomocy przy nagłym zatrzymaniu krążenia, kiedy każda sekunda ma znaczenie. Poszerzanie sieci publicznych defibrylatorów, oraz szkolenia pierwszej pomocy skutkują zmniejszaniem śmiertelności w przypadkach NZK.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne defibrylatory, które może użyć KAŻDY, nawet osoba bez przeszkolenia medycznego. Każdy z defibrylatorów posiada instrukcję głosowe prowadzące osobę udzielającą pierwszej pomocy, przez całą akcję reanimacyjną, krok po kroku instruując co w danym momencie trzeba zrobić. Prosta i intuicyjna obsługa, ułatwia korzystanie ze sprzętu, oraz pomaga szybko i skutecznie reagować.

Oferujemy Państwu defibrylatory znanych, cenionych i przede wszystkim sprawdzonych producentów jak DEFIBTECH Lifeline, Philips, ZOLL czy Lifepak. Każdy z defibrylatorów posiada kilkuletnią gwarancję, oraz serwisy w Polsce. Defibrylatory przeznaczone są do użytku na zewnątrz, oraz przechowywania w biurach, magazynach, sklepach czy punktach medycznych. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu medycznego dostosowanego do Państwa potrzeb.

Defibrylator AED DefiSign Life
4 990,00 zł
(brutto)
Defibrylator szwajcarskiej marki Schiller Medica przeznaczony do powszechnego dostępu do defibrylacji. Jego prosta obsługa, jasne instrukcje głosowe i wizualne dają możliwość użytkowania nawet osobom bez medycznego przeszkolenia. Wyjątkową cechą defibrylatora DefiSign Life jest możliwość obsługi kilku języków, z możliwością przełączania wybranego języka przyciskiem. AED wyróżnia aż 10-letnia gwarancja, oraz długa żywotność baterii i elektrod. Sprzęt medyczny daje możliwość defibrylacji zarówno dorosłych jak i dzieci, obniżając poziom wyładowania energii przy podłączeniu elektrod pediatrycznych. Defibrylator DefiSign występuje w wersji automatycznej lub półautomatycznej. 10 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips FRx
5 400,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator Lifepak 1000
14 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK marki PHYSIO-CONTROL gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Dostosowany do wielu standardów, w tym zgodny z normami PSP. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator Lifepak CR2 USB
13 400,00 zł
(brutto)
Defibrylator Lifepak CR2 jest półautomatycznym urządzeniem, osoba wykonująca akcje ratowniczą naciska migający przycisk wyzwalając impuls. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Jest jedynym defibrylatorem na rynku, który analizuąc rytm serca, podejmuje decyzje czy wykonanać wstrząs podczas ucisków klatki piersiowej. 8 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
4 800,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z torbą transportową w wersji STANDARD (mieści elektrody dla dorosłych oraz pediatryczne) 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED CU iPAD SP1
5 184,00 zł
(brutto)
AED rodem z Korei Południowej podbił rynki medyczne wysoką jakością wykonania, technologicznym zaawansowaniem a przy tym niskim kosztem zakupu i eksploatacji. Defibrylator CU SP1 stał się bestsellerem, największe finansowane programy zakupu defibrylatorów do miejsc publicznych wybrały właśnie ten model AED. Przeznaczony zarówno do zewnętrznych miejsc publicznych, zakładów pracy czy punktów handlowych. Defibrylator SP1 wyróżnia się łatwością obsługi, automatycznym dopasowaniem głośności komunikatów do dźwięków otoczenia oraz możliwością obsługi pacjentów dorosłych i pediatrycznych. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny
Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife 3100
5 832,00 zł
(brutto)
Defibrylator Nihon Kohden jest innowacyjnym AED produkowanym w Japonii u światowego lidera programu PAD i przodownika w dostępie do defibrylatów w miejscach publicznych. Jego innowacyjność polega na analizie rytmu serca już podczas wykonywania resuscytacji, dzięki czemu szybciej następuje wyładowanie, rozpoczyna się jeszcze przed zalecanym wstrząsem aby defibrylacja była możliwa natychmiast po wykryciu odpowiedniego rytmu, co zwiększa szanse przeżycia. AED 3100 pozwala na terapię zarówno dorosłych jak i dzieci bez konieczności wymiany elektrod, wystarczy jeden przycisk do zmiany trybu pracy na pediatryczny. Prosta konstrukcja i intuicyjna obsługa umożliwiają niesienie pomocy przez każdego, kto znajdzie się w sytuacji zatrzymania krążenia. 8 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED ZOLL Plus CPR-D Padz
6 100,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. 5 - 7* lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED ZOLL 3
7 400,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Defibrylator ZOLL 3  jest półautomatycznym profesjonalnym AED, sprawdza i informuje kiedy zalecana jest defibrylacja, a wstrząs uwalniany jest w mniej niż 5s. Jest prosty w obsłudze, wyświetla instrukcje prowadzące ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą jednego przycisku zmienia tryb pracy na pediatryczny. Dzięki długim terminom żywotności baterii i elektrod zapewnia niski koszt eksploatacji. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED LIFEline, 7-letnia bateria
6 690,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEline jest produkcją firmy Defibtech, jego prosta obsługa oraz przewodnik głosowy prowadzący przez wszystkie etapy akcji ratunkowej, pozwalają na skuteczną defibrylację nawet przez osoby nie związane ze służbami medycznymi. AED LIFEline wyróżnia się długoletnim działaniem bez konieczności ładowania, 7-letnia bateria zapewnia najdłuższy czas żywotności tj. 300 wyładowań lub nawet 16 godzin ciągłej pracy. Defibrylatory marki Defibtech dedykowane są do programu powszechnego dostępu do defibrylacji, dlatego są idealnym sprzętem do wyposażenia wszelkich miejsc użyteczności publicznej, przestrzeni biurowych, zakładów pracy oraz jako wyposażenie służb medycznych. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips FRX w walizce PELI
5 690,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. Defibrylator FRX dodatkowo zabezpieczony najwyższej jakości walizką PELI, odporną na uderzenia, upadki, warunki atmosferyczne. Potwierdzeniem najwyżej jakości walizki PELI jest bezwarunkowa gwarancja producenta. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator Lifepak CR2 Wi-Fi
14 500,00 zł
(brutto)
Defirylator Lifepak CR2 z łącznością Wi-Fi to nowoczesny sprzęt medyczny, zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Jest jedynym defibrylatorem na rynku, który analizując rytm serca, podejmuje decyzje czy wykonanać wstrząs podczas ucisków klatki piersiowej. Dzięki łączności Wi-Fi zapewnia ciągły monitoring sprzętu medycznego oraz wysyła powiadomienia o ewentualnych czynnikach mogących wpływać na działanie defibrylatora. AED Lifepak CR2 Wi-Fi działa w dwóch wersjach językowych polsko-angielskiej lub polsko-niemieckiej. 8 lat gwarancji na defibrylator.
Defibrylator Lifepak 1000 z EKG
15 500,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK 1000 gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników, zapewniając elastyczność reakcji i dostosowanie się do sytuacji. Funkcje EKG dostarczają kluczowych informacji pozwalających na wybranie odpowiedniego protokołu postępowania i wykonanie terapii we właściwym czasie. 5 lat gwarancji na defibrylator.
Defibrylator AED ZOLL 3 BLS
7 650,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator ZOLL 3 BLS jest profesjonalnym AED, stosowanym do resuscytacji zarówno dorosłych jak i dzieci. AED ZOLL 3 BLS wspiera ratownika instrukcjami głosowymi i wizualnymi, dzięki technologii Real CPR Help ratownik otrzymuje natychmiast informację zwrotną o jakości wykonywanych ucisków. Ten profesjonalny defibrylator został dodatkowo wyposażony w funkcję wyświetlania krzywej EKG, dzięki temu ratownik na wyświetlaczu widzi częstotliwość i głębokość uciśnięć klatki, jaki czas pozostał do końca aktualnego cyklu RKO oraz krzywą EKG. ZOLL 3 BLS ze względu na swoją technologię przeznaczony jest głównie dla służb ratowniczych, jednak dzięki przełącznikowi na tryb nie profesjonalny może być używany przez każdego kto znajduje się w sytuacji zatrzymania krążenia. Gwarancja 8 lat
Defibrylator CU Medical iPAD SP2 Manual
9 720,00 zł
(brutto)
Defibrylator IPAD SP2 przeznaczony jest do użytku jako AED, ale ma również możliwość włączenia trybu manualnego dla profesjonalnego użytkownika. Tryb manualny posiada 12 poziomów energii wyładowań 2-200J, kardiowersję oraz EKG. Jest jedynym defibrylatorem na rynku który ma możliwość druku krzywej EKG dzięki drukarce bezprzewodowej (osobny zakup). Dwufazowy defibrylator Ipad SP2 posiada kolorowy wyświetlacz LCD, dzięki czemu użytkownik dostaje na bierząco dokładne informacje o stanie pacjenta. Defibrylator posiada trzy przełączniki trybu AED, manualnego i monitorowania pacjenta. (Drukarka oraz kabel EKG są do kupienia osobno)5 lat gwarancji na sprzęt medyczny!