Defibrylatory

Problem z wyborem defibrylatora bądź osprzętu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 505 406 922, a my odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu

Defibrylator jest sprzętem medycznym przywracającym regularną pracę serca. Dostępność do AED przy nagłym zatrzymaniu krążenia, daje aż 70 % więcej szansy na przeżycie! Defibrylator automatycznie analizuję rytm serca poszkodowanej osoby, po czym decyduje czy wymagana jest defibrylacja – czyli wstrząs elektryczny. Defibrylator za pomocą elektrod przekazuje impuls elektryczny do serca, przywracając jego prawidłowy rytm pracy.

Defibrylator jest gwarancją szybkiej i efektywnej pomocy przy nagłym zatrzymaniu krążenia, kiedy każda sekunda ma znaczenie. Poszerzanie sieci publicznych defibrylatorów, oraz szkolenia pierwszej pomocy skutkują zmniejszaniem śmiertelności w przypadkach NZK.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne defibrylatory, które może użyć KAŻDY, nawet osoba bez przeszkolenia medycznego. Każdy z defibrylatorów posiada instrukcję głosowe prowadzące osobę udzielającą pierwszej pomocy, przez całą akcję reanimacyjną, krok po kroku instruując co w danym momencie trzeba zrobić. Prosta i intuicyjna obsługa, ułatwia korzystanie ze sprzętu, oraz pomaga szybko i skutecznie reagować.

Oferujemy Państwu defibrylatory znanych, cenionych i przede wszystkim sprawdzonych producentów jak DEFIBTECH Lifeline, Philips, ZOLL czy Lifepak. Każdy z defibrylatorów posiada kilkuletnią gwarancję, oraz serwisy w Polsce. Defibrylatory przeznaczone są do użytku na zewnątrz, oraz przechowywania w biurach, magazynach, sklepach czy punktach medycznych. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu medycznego dostosowanego do Państwa potrzeb.

Defibrylator AED CU iPAD SP1
5 184,00 zł
(brutto)
AED rodem z Korei Południowej podbił rynki medyczne wysoką jakością wykonania, technologicznym zaawansowaniem a przy tym niskim kosztem zakupu i eksploatacji. Defibrylator CU SP1 stał się bestsellerem, największe finansowane programy zakupu defibrylatorów do miejsc publicznych wybrały właśnie ten model AED. Przeznaczony zarówno do zewnętrznych miejsc publicznych, zakładów pracy czy punktów handlowych. Defibrylator SP1 wyróżnia się łatwością obsługi, automatycznym dopasowaniem głośności komunikatów do dźwięków otoczenia oraz możliwością obsługi pacjentów dorosłych i pediatrycznych. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny
Defibrylator AED DefiSign Life
4 870,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator szwajcarskiej marki Schiller Medica przeznaczony do powszechnego dostępu do defibrylacji. Jego prosta obsługa, jasne instrukcje głosowe i wizualne dają możliwość użytkowania nawet osobom bez medycznego przeszkolenia. Wyjątkową cechą defibrylatora DefiSign Life jest możliwość obsługi kilku języków, z możliwością przełączania wybranego języka przyciskiem. AED wyróżnia aż 10-letnia gwarancja, oraz długa żywotność baterii i elektrod. Sprzęt medyczny daje możliwość defibrylacji zarówno dorosłych jak i dzieci, obniżając poziom wyładowania energii przy podłączeniu elektrod pediatrycznych. Defibrylator DefiSign występuje w wersji automatycznej lub półautomatycznej. 10 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED LIFEline, 7-letnia bateria
6 690,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEline jest produkcją firmy Defibtech, jego prosta obsługa oraz przewodnik głosowy prowadzący przez wszystkie etapy akcji ratunkowej, pozwalają na skuteczną defibrylację nawet przez osoby nie związane ze służbami medycznymi. AED LIFEline wyróżnia się długoletnim działaniem bez konieczności ładowania, 7-letnia bateria zapewnia najdłuższy czas żywotności tj. 300 wyładowań lub nawet 16 godzin ciągłej pracy. Defibrylatory marki Defibtech dedykowane są do programu powszechnego dostępu do defibrylacji, dlatego są idealnym sprzętem do wyposażenia wszelkich miejsc użyteczności publicznej, przestrzeni biurowych, zakładów pracy oraz jako wyposażenie służb medycznych. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife 3100
5 832,00 zł
(brutto)
Defibrylator Nihon Kohden jest innowacyjnym AED produkowanym w Japonii u światowego lidera programu PAD i przodownika w dostępie do defibrylatów w miejscach publicznych. Jego innowacyjność polega na analizie rytmu serca już podczas wykonywania resuscytacji, dzięki czemu szybciej następuje wyładowanie, rozpoczyna się jeszcze przed zalecanym wstrząsem aby defibrylacja była możliwa natychmiast po wykryciu odpowiedniego rytmu, co zwiększa szanse przeżycia. AED 3100 pozwala na terapię zarówno dorosłych jak i dzieci bez konieczności wymiany elektrod, wystarczy jeden przycisk do zmiany trybu pracy na pediatryczny. Prosta konstrukcja i intuicyjna obsługa umożliwiają niesienie pomocy przez każdego, kto znajdzie się w sytuacji zatrzymania krążenia. 8 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips FRx
5 690,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips FRX w walizce PELI
5 690,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. Defibrylator FRX dodatkowo zabezpieczony najwyższej jakości walizką PELI, odporną na uderzenia, upadki, warunki atmosferyczne. Potwierdzeniem najwyżej jakości walizki PELI jest bezwarunkowa gwarancja producenta. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
4 450,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z torbą transportową w wersji STANDARD (mieści elektrody dla dorosłych oraz pediatryczne) 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Primedic HeartSave
5 900,00 zł
(brutto)
Łatwy i intuicyjny w obsłudze defibrylator PRIMEDIC HeartSave AED pozwala w sytuacji NZK na szybką i zdecydowaną reakcję, także przez osoby na co dzień nie związane ze służbą zdrowia. Uruchomienie defibrylatora następuje automatycznie już w momencie otwarcia klapki. Wbudowany system autokontroli daję gwarancję sprawności AED w chwili jego użycia. Defibrylator posiada wbudowany tryb pediatryczny, możliwość zmiany języka komunikatów głosowych przez użytkownika - aż 4 języki do wyboru, wydajną baterię oraz uniwersalne elektrody. Dzięki 6-letniej baterii i uniwersalnym elektrodom AED Primedic ma dosyć niski koszt eksploatacji. AED posiada możliwość defibrylacji osób dorosłych w całym zalecanym zakresie, tj. do 360J.
Defibrylator AED Primedic HeartSave AED-M
8 399,00 zł
(brutto)
Defibrylator Primedic model AED-M wyróżnia się wysokiej jakości wyświetlaczem prezentującym krzywą EKG oraz informację o etapach prowadzonej reanimacji. Defibrylator posiada wbudowany tryb pediatryczny, dzięki czemu jednym przyciskiem można zmieniać zakres defibrylacji z dorosłego na dziecięcy. AED Primedic ma możliwość wyboru języka komunikatów głosowych (4 języki do wyboru). Jedną z najważniejszych cech jest mozliwość defibrylacji osób dorosłych w całym zalecanym zakresie do 360J. Wbudowany system autokontroli i codzienne autotesty dają gwarancję sprawności AED w chwili jego użycia.
Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P
5 800,00 zł
(brutto)
AED Samaritan PAD 350P to półautomatyczny, niewielki i wyjątkowo lekki defibrylator AED, służący udzielaniu pierwszej pomocy w sytuacji nagłego zatrzymania krążenia. Defibrylator Samaritan PAD cechuje bardzo minimalistyczny wygląd, posiada jedynie włącznik oraz przycisk generującego energię defibrylacji. Na froncie znajdują się 3 proste infografiki dotyczące obsługi AED, które pokazują jakie czynności należy wykonać w danym momencie akcji ratowniczej. Dzięki takim rozwiązaniom jego użycie jest bardzo proste i intuicyjne, poradzą sobie nawet osoby nieposiadające wiedzy oraz doświadczenia w zakresie medycznym.  8 lat gwarancji na AED.
Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P
6 400,00 zł
(brutto)
AED Samaritan PAD 360P to ultralekki, w pełni automatyczny defibrylator. Cechuje go bardzo intuicyjna obsługa. AED posiada tylko jeden przycisk do uruchomienia, a przez cały proces akcji ratowniczej prowadzi użytkownika za pomocą trzech prostych symboli i poleceń. Zapewnia tym samym skuteczne i szybkie działanie, może być używany w celu ratowania życia, nawet przez osoby nieposiadające wiedzy medycznej. 8 lat gwarancji na AED.
Defibrylator AED Samaritan PAD 500 P
6 990,00 zł
(brutto)
Innowacyjny półautomatyczny defibrylator AED, z funkcją doradcy RKO - który na bieżąco będzie podpowiadać jak należy wykonywać masaż serca w danym przypadku NZK. Nie opiera się na ogólnie przyjętych normach dla uśrednionej wagi i postury poszkodowanego, lecz wynik badania wykonanego przez kardiogram impedancyjny. Został zaprojektowany z myślą o osobach nieposiadających wiedzy medycznej. Jest mały i wyjątkowo lekki. stworzony tak by nic nie utrudniało jego obsługi. Polecenia głosowe instruują użytkownika przez cały proces akcji ratunkowej, prowadząc do przywrócenia właściwego rytmu pracy serca poszkodowanego. 8 lat gwarancji na AED.
Defibrylator AED ZOLL 3
6 690,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator ZOLL 3  jest półautomatycznym profesjonalnym AED, sprawdza i informuje kiedy zalecana jest defibrylacja, a wstrząs uwalniany jest w mniej niż 5s. Jest prosty w obsłudze, wyświetla instrukcje prowadzące ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą jednego przycisku zmienia tryb pracy na pediatryczny. Dzięki długim terminom żywotności baterii i elektrod zapewnia niski koszt eksploatacji. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED ZOLL 3 BLS
7 650,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator ZOLL 3 BLS jest profesjonalnym AED, stosowanym do resuscytacji zarówno dorosłych jak i dzieci. AED ZOLL 3 BLS wspiera ratownika instrukcjami głosowymi i wizualnymi, dzięki technologii Real CPR Help ratownik otrzymuje natychmiast informację zwrotną o jakości wykonywanych ucisków. Ten profesjonalny defibrylator został dodatkowo wyposażony w funkcję wyświetlania krzywej EKG, dzięki temu ratownik na wyświetlaczu widzi częstotliwość i głębokość uciśnięć klatki, jaki czas pozostał do końca aktualnego cyklu RKO oraz krzywą EKG. ZOLL 3 BLS ze względu na swoją technologię przeznaczony jest głównie dla służb ratowniczych, jednak dzięki przełącznikowi na tryb nie profesjonalny może być używany przez każdego kto znajduje się w sytuacji zatrzymania krążenia. Gwarancja 8 lat
Defibrylator AED ZOLL Plus CPR-D Padz
6 804,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. 5 - 7* lat gwarancji na sprzęt medyczny.