Rękojeść laryngoskopu

Rękojeść laryngoskopu, Metalowo-plastikowa
24,90 zł
(brutto)
Jednorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego ABS oraz aluminium, nie zawierają lateksu. Elementy pakowane indywidualnie w opakowaniach typu folia papier. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w 2 rozmiarach Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Rękojeść laryngoskopu, Metalowa
25,90 zł
(brutto)
Jednorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego aluminium, nie zawierają lateksu. Elementy pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w trzech rozmiarach Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Rękojeść laryngoskopu, Metalowa, wielorazowa
204,00 zł
(brutto)
Wielorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonane z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu lub stali nierdzewnej. Elementy pakowane indywidualnie w kartoniku. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w 3 rozmiarach Produkt nadaje się do sterylizacji.