Deski ortopedyczne

Deski ortopedyczne przeznaczone są do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Deska ratownicza dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki, zabezpiecza pacjenta na czas transportu do szpitala. Deski ortopedyczne to podsawowy sprzęt dla zespołów ratownictwa medycznego, strażaków, są proste w użyciu, wytrzymałe. W naszej ofercie posiadamy deski ortopedyczne Iron Duck, Laerdal oraz YDC.

Deska ortopedyczna Baxstrap ze stabilizatorem i pasami
1 450,00 zł
(brutto)
Deska ortopedyczna BaXstrap wyróżnia się na rynku wyjątkową wytrzymałością i lekką wagą. Przeznaczona jest do przemieszczania osób z urazami kręgosłupa, miednicy i uszkodzeniami wielonarządowymi. Zapewnia stabilne unieruchomienie. Duża funkcjonalność umożliwia podjęcie pomocy również z wody. Unieruchomienie głowy SpeedBlocks Immobilizer nadaje się do wielokrotnego użytku, jest kompatybilne z większością desek ortopedycznych.
Deska ortopedyczna pediatryczna YDC z pasami i stabilizatorem
680,94 zł
(brutto)
Pediatryczna deska ortopedyczna przeznaczona jest do stabilnego przemieszczania dzieci z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Kompletny zestaw z pasami zabezpieczającymi i stabilizatorem głowy. Deska dopasowuje się do większości dostępnych stabilizatorów. Deska unosi się na wodzie, świetnie sprawdzi się w wodnych akcjach ratowniczych.
Deska ortopedyczne YDC z pasami i stabilizatorem
969,03 zł
(brutto)
Deska ortopedyczna YDC w zestawie ze stabilizatorem głowy i pasami zabezpieczającymi, jest sprzętem najwyższej klasy. Przeznaczona jest do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki. Deska YDC świetnie sprawdzi się podczas akcji ratowniczych w wodzie.
Stabilizator pediatryczny PEDI KIT
600,00 zł
(brutto)
Stabilizator PEDI KIT służy do unieruchomienia kręgosłupu i całego ciała podczas transportu pacjenta pediatrycznego. PEDI KIT jest podkładką ortopedyczną stosowaną podczas urazu kręgosłupa lub uszkodzeń wielonarządowych u dzieci. Deska ortopedyczna pozwala na bezpieczny transport do szpitala, jednocześnie dając możliwość diagnostyki w trakcie, ponieważ stabilizator umożliwia dostęp do głowy, uszu, układu oddechowego.