KURS KPP JAROSZOWICE 26-05-2019

Posted by
W niedziele zakończyliśmy kolejny kurs KPP, oraz re-certyfikacje. Mięliśmy przyjemność gościć na terenie jednostki OSP Jaroszowice w Powiecie Wadowickim. Dziękujemy gospodarzom za pomoc w organizacji szkolenia, a kursantom zaangażowania, które zaowocowało 100% zdaniem egzaminu. Poniżej kilka zdjęć z działań plenerowych.

KURS KPP POBIEDNIK MAŁY 12-05-2019

Posted by
Nie zwalniamy tempa. Przez ostatnie 3 weekendy gościliśmy w OSP Pobiednik Mały, gdzie Strażacy z Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce, oraz Ratownicy z Ochotniczej Grupy Medycznej z Wieliczki zgłębiali wiedzę z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. W dniu wczorajszym zdali egzamin przed komisją egzaminacyjną z wynikiem w 100% pozytywnym. Do egzaminu przystąpili także Ratownicy odnawiający uprawnienia, którzy przed re-certyfikacją przeszli intensywne re
W dniu wczorajszym zakończyliśmy kolejny kurs KPP. Tym razem mięliśmy przyjemność gościć w Krakowie na terenie jednostki OSP PRZYLASEK RUSIECKI. Oprócz Druhów z Przylasku Rusieckiego w Kursie uczestniczyli także Strażacy z OSP WOLICA, OSP KONARY, oraz Kierowcy z Transportów Medycznych. Dziękujemy za profesjonalne podejście do tematu Kursu.Egzamin zaliczony na 5.!!! Wszystkiego dobrego w służbie ratowania życia RATOWNICY!!!

KURS KPP KOBYLANY 07-04-2019

Posted by
Kolejny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy za nami. Tym razem gościliśmy w OSP KOBYLANY. Dziękujemy wam za MEGA zaangażowanie i poświęcenie. Jesteśmy pod wrażeniem w jaki sposób podeszliście do tematu naszego Kursu. Poziom jaki prezentujecie potwierdził egzamin zdany w 100%, gdzie przeważały oceny BDB. Mieszkańcy Gminy Zabierzów możecie spać spokojnie, czuwają nad wami profesjonalni RATOWNICY!!!

KURS KPP STARA WIEŚ 17-03-2019

Posted by
Zakończyliśmy kolejny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Powiat Limanowski wzbogacił się o nowych RATOWNIKÓW!!! Dziękujemy za poświęcenie, oraz zaangażowanie jakie okazaliście podczas kursu. Dziękujemy Starej Wsi za gościnę. Do zobaczenia za 3 lata. Wszystkiego dobrego!!!
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)