W dniu wczorajszym zakończyliśmy kolejny kurs KPP. Tym razem mięliśmy przyjemność gościć w Krakowie na terenie jednostki OSP PRZYLASEK RUSIECKI. Oprócz Druhów z Przylasku Rusieckiego w Kursie uczestniczyli także Strażacy z OSP WOLICA, OSP KONARY, oraz Kierowcy z Transportów Medycznych. Dziękujemy za profesjonalne podejście do tematu Kursu.Egzamin zaliczony na 5.!!! Wszystkiego dobrego w służbie ratowania życia RATOWNICY!!!

KURS KPP KOBYLANY 07-04-2019

Posted by
Kolejny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy za nami. Tym razem gościliśmy w OSP KOBYLANY. Dziękujemy wam za MEGA zaangażowanie i poświęcenie. Jesteśmy pod wrażeniem w jaki sposób podeszliście do tematu naszego Kursu. Poziom jaki prezentujecie potwierdził egzamin zdany w 100%, gdzie przeważały oceny BDB. Mieszkańcy Gminy Zabierzów możecie spać spokojnie, czuwają nad wami profesjonalni RATOWNICY!!!

KURS KPP STARA WIEŚ 17-03-2019

Posted by
Zakończyliśmy kolejny Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Powiat Limanowski wzbogacił się o nowych RATOWNIKÓW!!! Dziękujemy za poświęcenie, oraz zaangażowanie jakie okazaliście podczas kursu. Dziękujemy Starej Wsi za gościnę. Do zobaczenia za 3 lata. Wszystkiego dobrego!!!

17-02-2019 RE-CERTYFIKACJA KPP UJSOŁY

Posted by
Kolejny egzamin za nami. 17-02 w Ujsołach pow. Żywiecki odbyła się re-certyfikacja Kursu KPP. Egzamin poprzedziło kilkugodzinne repetytorium z podstaw KPP połączone z ćwiczeniami. Komisja była pod wrażeniem poziomu jaki zaprezentowali uczestnicy podczas egzaminu. Szkolenie takich Ratowników to dla nas sama przyjemność. Udział wzięli strażacy z jednostek OSP Ujsoły, Wieprz, Łodygowice, Bestwinka. Dziękujemy gospodarzowi za pomoc w organizacji Ku
W sobotę na terenie OSP Nieledwia (Powiat Żywiecki) mieliśmy przyjemność organizować: "Zimowe Manewry Ratownicze pod kryptonimem HIPOTERMIA 2019". Strażacy musieli stawić czoła pięciu różnym założeniom zlokalizowanych na terenie Nieledwi:
Showing 1 to 5 of 10 (1 Pages)