Apteczka taktyczna IFAK z wyposażeniem
Apteczka taktyczna IFAK w kolorze oliwkowym to solidnie wykonana torba pierwszej pomocy, idealna do użytku w sytuacjach awaryjnych przez służby medyczne, wojsko i osoby indywidualne. Wykonana z wytrzymałego, wodoodpornego materiału Oxford 900D, zapewnia ochronę przed ścieraniem i trudnymi warunkami atmosferycznymi. System MOLLE umożliwia jej wygodne mocowanie do wyposażenia taktycznego, np. plecaka, pasa lub kamizelki, co zwiększa mobilność i funkcjonalność.
Opis
Opis
- Wodoodporny materiał o wysokich parametrach technicznych chroni zawartość nerki przed uszkodzeniami.
- Apteczka cechuje się wytrzymałością, intuicyjnym ułożeniem kieszeni i uchwytów, tak aby w jak najkrótszym czasie, za pomocą jednej ręki, móc łatwo i bezpiecznie użyć potrzebnych akcesoriów.
- Doskonale sprawdza się podczas akcji ratunkowych, gdzie najważniejszym czynnikiem jest czas i szybkość podejmowanych decyzji.
- Taśmy kompatybilne z systemem MOLLE umożliwiają mocowanie apteczki do różnych elementów oporządzenia.
Dane techniczne:
- Kolor: Oliwkowa Zieleń
- Zamki: YKK
- Materiał: 100% tkanina poliestrowa wodoodporna PVC 600D
- Wymiary: 150 mm x 200 mm x 90 mm
Wyposażenie:
Przedmiot | Ilość |
Rękawiczki para rozmiar L | 2 szt |
Combat Tape Taśma Ratownicza | 1 szt |
Gaza Z-fold skompresowana | 1 szt |
Marker permanentny | 1 szt |
Staza taktyczna typu CAT SAL | Czarna - 1 szt |
Nożyczki Ratownicze SAL | Czarne - 1 szt |
Igła do odbarczania odmy | 1 szt |
Opatrunek Typu izraelskiego 10cm 4` | 1 szt |
Rurka nosowo-gardłowa rozm. 6,0 | 1 szt |
Rurka nosowo-gardłowa rozm. 7,0 | 1 szt |
Opatrunek Okluzyjny na klatkę piersiową | 2 szt |
Axiostat-opatrunek hemostatyczny Z-FOLD MIL150, Chitostan | 1 szt |
Folia NRC | 1 szt |
Nerka IFAK Blackfront | 1 szt |
Opis
PR-962
25 cm
20 cm
5 cm
0.40 kg
10 Przedmioty
Opis
- Dla kogo
- Wojsko
Opcje dostawy
Zobacz także
Plakietka - Ratownik KPP - 8cm x 2cm
18,00 zł