Lista produktów marki NIHON KOHDEN

Defibrylator AED Nihon Kohden Cardiolife 3100
6 350,00 zł
(brutto)
Defibrylator Nihon Kohden jest innowacyjnym AED produkowanym w Japonii u światowego lidera programu PAD i przodownika w dostępie do defibrylatów w miejscach publicznych. Jego innowacyjność polega na analizie rytmu serca już podczas wykonywania resuscytacji, dzięki czemu szybciej następuje wyładowanie, rozpoczyna się jeszcze przed zalecanym wstrząsem aby defibrylacja była możliwa natychmiast po wykryciu odpowiedniego rytmu, co zwiększa szanse przeżycia. AED 3100 pozwala na terapię zarówno dorosłych jak i dzieci bez konieczności wymiany elektrod, wystarczy jeden przycisk do zmiany trybu pracy na pediatryczny. Prosta konstrukcja i intuicyjna obsługa umożliwiają niesienie pomocy przez każdego, kto znajdzie się w sytuacji zatrzymania krążenia. 8 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
4 450,00 zł
(brutto)
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z torbą transportową w wersji STANDARD (mieści elektrody dla dorosłych oraz pediatryczne) 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100
2 990,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100 jest treningowym odzwierciedleniem terapeutycznego Cardiolife 3100, posiada wszystkie jego funkcje poza rzeczywistym wstrząsem. Treningowe AED krok po kroku przeprowadzi po całej akcji ratunkowej, od przyklejenia elektrod do naciśnięcia przycisku wstrząsu. Dodatkową opcją jest pilot sterujący, z możliwością zmiany scenariusza, przejścia na inny etap akcji ratunkowej lub zatrzymania treningu w celu wyjaśnienia szczegółów postępowania.