Iniekcja

Igła iniekcyjna
0,15 zł
(brutto)
Igła iniekcyjna dispoFine to produkt medyczny przeznaczony do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych. Igła posiada cienkie ścianki ułatwiające wkłucie, minimalizujące odczucia bólu. gwarantuje także odpowiednie tempo strumienia. Osłonka i nakładka wykonane są z polipropylenu, zaś rurka igły z gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane pojedynczo w blistry. Nasadki barwione są zgodnie z kodem ISO co umożliwia szybkie rozpoznanie rozmiaru igły.
Nakłuwacz MEDLANCE Plus 1,8mm 200 szt.
87,00 zł
(brutto)
Jednorazowe nakłuwacze Medlance służą do pobierania krwi kapilarnej pacjenta w celach diagnostycznych. Nakłuwacze stosuję się do pomiaru cukru we krwi oraz badania stężenia kwasu moczowego. Nakłuwacz Medlance posiada specjalnie szlifowaną, ostrą igłę, wykonaną z nierdzewnej stali, jej prowadzenie w korpusie eliminuje wibracje, redukując tym samym odczuwanie bólu, a także zapobiega uszkodzeniom tkanki. Jest niezbędny w szpitalach, laboratoriach, czy gabinetach lekarskich. Przeznaczone są do profesjonalnego użytku medycznego, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i personelu. Opawakonie zawiera 200 szt.
Nakłuwacz MEDLANCE Plus 1.8mm
0,60 zł
(brutto)
Nakłuwacz jednorazowy Medlance służy do pobierania krwi kapilarnej pacjenta w celach diagnostycznych.Posiada specjalnie szlifowaną, ostrą igłę, wykonaną z nierdzewnej stali. Jej prowadzenie w korpusie nakłuwacza eliminuje wibracje, redukując tym samym odczuwanie bólu a także zapobiega uszkodzeniom tkanki.Jest niezbędny w szpitalach, laboratoriach, czy gabinetach lekarskich. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i personelu.
Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu
0,40 zł
(brutto)
Samoprzylepny, jałowy opatrunek włókninowy przeznaczony do mocowania kaniul. Produkt wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny. Opatrunek posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia.
Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu, 100 szt.
28,90 zł
(brutto)
Samoprzylepne, jałowe opatrunki włókninowe do wkłucia dożylnego. Przylepce służą do bezpiecznego mocowania kaniul. Opatrunek wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny, posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia. Opakowanie zawiera 100 szt. opatrunku.
Strzykawka 2-częściowa Luer
0,30 zł
(brutto)
Strzykawka jednorazowego użytku, 2-częściowa Luer, umożliwia bezpieczną, precyzyjną aplikację płynów. Strzykawka przeznaczona jest do pobierania, podawania leków/płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta. Nadaje się do infuzji podskórnych, domięśniowych oraz dożylnych. Przeźroczysty cylinder i wyraźna miarka strzykawki umożliwiają pełną kontrolę wizualną zawartości.
Strzykawka 2-częściowa Luer, 100 szt.
18,00 zł
(brutto)
Strzykawki jednorazowego użytku, 2-częściowe Luer duoNEX, umożliwiają bezpieczną, precyzyjną aplikację płynów. Strzykawki przeznaczone są do pobierania, podawania leków/płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta. Nadają się do infuzji podskórnych, domięśniowych oraz dożylnych. Przeźroczysty cylinder i wyraźna miarka umożliwiają pełną kontrolę wizualną zawartości. Opakowanie zawiera 100 szt.
Igła iniekcyjna, 100 szt.
8,90 zł
(brutto)
Igły iniekcyjne to produkt medyczny przeznaczony do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych. Igły posiadają cienkie ścianki ułatwiające wkłucie, minimalizujące odczucia bólu. gwarantują także odpowiednie tempo strumienia. Osłonka i nakładka wykonane są z polipropylenu, zaś rurka igły z gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane pojedynczo w blistry. Nasadki barwione są zgodnie z kodem ISO co umożliwia szybkie rozpoznanie rozmiaru igły. Opakowanie zawiera 100 szt.
Wenflon, kaniula KD-FIX
0,80 zł
(brutto)
Wenflon stosowany jest szczególnie w medycynie w celu podaży płynów, leków, krwi oraz preparatów krwiozastępczych. Ostrze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokryte jest cienką warstwą silikonu w celu ułatwienia wprowadzania kaniuli do żyły. Posiada elastyczne skrzydełka, które poprawiają chwyt i stabilne przymocowanie do skóry. Wyposażona jest również w port boczny z silikonową zastawką zapobiegającą cofaniu się wprowadzanych płynów. Kaniula nie zawiera lateksu i ftalanów. Każda sztuka pakowana jest sterylnie, pojedynczo w twardy blister.
QUICKTRACH, zestaw do konikopunkcji
509,00 zł
(brutto)
Quicktrach zestaw do konikopunkcji  jest sterylnym i jednorazowym zestawem ratunkowym. Quicktrach w przypadku niedrożności górnych dróg oddechowych pozwala na szybki dostep do tchawicy pacjenta i wentylowanie go przy użyciu respiratora, worka samorozprężalnego czy też ustami. Zestaw zawiera aplikator dojścia dotchawiczego, strzykawkę do pneumatycznego zabezpieczenia, opaskę stabilizującą dojście oraz elastyczną rurkę do połączenia z respiratorem lub workiem resuscytacyjnym.                                                                                                                                                                         
Igła doszpikowa BIG dla dzieci
445,00 zł
(brutto)
Igła doszpikowa BIG ( Bone Injection Gun) dla dzieci. BIG to unikalna technika ratownicza umożliwia natychmiastowy dostęp do naczynia w przypadku  wstrząsu, resuscytacji  lub innych akcji ratunkowych, gdy czas ma istotne znaczenie.  Użycie igły doszpikowej BIG stanowi również alternatywę dla nieudanych prób kaniulacji naczynia w sytuacjach gdy inne metody są utrudnione lub niewykonalne.
Igła doszpikowa BIG dla dorosłych
449,00 zł
(brutto)
Igła doszpikowa BIG ( Bone Injection Gun) dla dorosłych. BIG to unikalna technika ratownicza umożliwia natychmiastowy dostęp do naczynia w przypadku  wstrząsu, resuscytacji  lub innych akcji ratunkowych, gdy czas ma istotne znaczenie.  Użycie igły doszpikowej BIG stanowi również alternatywę dla nieudanych prób kaniulacji naczynia w sytuacjach gdy inne metody są utrudnione lub niewykonalne.