Iniekcja

Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
1,90 zł
(brutto)
Cechy: cewnik wykonany z elastycznego PCV, odpornego na złamania i skręcenia zmrożona powierzchnia zapobiega przyklejaniu się cewnika do ścianek rurki intubacyjnej lekko zaokrąglona specjalna końcówka, ergonomicznie idealnie dopasowana do użycia przeźroczysty dren ułatwia kontrolę cewnik posiada dwa boczne otwory naprzemianległe z wyrobioną końcówką rozpoznawanie rozmiaru cewnika poprzez zastosowanie różnokolorowych końcówek, numeryczne oznaczenie rozmiaru na opakowaniu sterylizowany tlenkiem etylenu- pakowane pojedynczo w sterylny blistr
Igła do odbarczania odmy
27,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Igła do odbarczania odmy służy do nakłucia klatki piersiowej w celu jej dekompresji i usunięcia odmy prężnej. Jej długość pozwala na  skuteczne i bezpieczne wkłucie, bez ryzyka uszkodzenia płuca i innych narządów. Igła pakowana pojedyńczo, w trwałe i sterylne opakowanie.
Igła doszpikowa BIG dla dorosłych
449,00 zł
(brutto)
Igła doszpikowa BIG ( Bone Injection Gun) dla dorosłych. BIG to unikalna technika ratownicza umożliwia natychmiastowy dostęp do naczynia w przypadku  wstrząsu, resuscytacji  lub innych akcji ratunkowych, gdy czas ma istotne znaczenie.  Użycie igły doszpikowej BIG stanowi również alternatywę dla nieudanych prób kaniulacji naczynia w sytuacjach gdy inne metody są utrudnione lub niewykonalne. 
Igła doszpikowa BIG dla dzieci
445,00 zł
(brutto)
Igła doszpikowa BIG ( Bone Injection Gun) dla dzieci. BIG to unikalna technika ratownicza umożliwia natychmiastowy dostęp do naczynia w przypadku  wstrząsu, resuscytacji  lub innych akcji ratunkowych, gdy czas ma istotne znaczenie.  Użycie igły doszpikowej BIG stanowi również alternatywę dla nieudanych prób kaniulacji naczynia w sytuacjach gdy inne metody są utrudnione lub niewykonalne.
Igła iniekcyjna
0,15 zł
(brutto)
Igła iniekcyjna dispoFine to produkt medyczny przeznaczony do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych. Igła posiada cienkie ścianki ułatwiające wkłucie, minimalizujące odczucia bólu. gwarantuje także odpowiednie tempo strumienia. Osłonka i nakładka wykonane są z polipropylenu, zaś rurka igły z gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane pojedynczo w blistry. Nasadki barwione są zgodnie z kodem ISO co umożliwia szybkie rozpoznanie rozmiaru igły.
Igła iniekcyjna, 100 szt.
8,90 zł
(brutto)
Igły iniekcyjne to produkt medyczny przeznaczony do iniekcji dożylnych, domięśniowych oraz podskórnych. Igły posiadają cienkie ścianki ułatwiające wkłucie, minimalizujące odczucia bólu. gwarantują także odpowiednie tempo strumienia. Osłonka i nakładka wykonane są z polipropylenu, zaś rurka igły z gładkiej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane pojedynczo w blistry. Nasadki barwione są zgodnie z kodem ISO co umożliwia szybkie rozpoznanie rozmiaru igły. Opakowanie zawiera 100 szt.
Kaniula dożylna, wenflon Braun Vasofix Safety Pur
3,90 zł
(brutto)
Kaniula dożylnia, wenflon Braun to bezpieczna kaniula do żył obwodowych z portem do dodatkowych wstrzyknięć. Kaniula jest przeznaczona do podawania leków, karmienia pozajelitowego, podawania kroplówki. Wyposażona w zatrzaskowy mechanizm bezpieczeństwa uniemożliwiający przypadkowe zakłucie. Posiada cienkościenną budowę, która pozwala na uzyskanie większych i szybszych przepływów.
Nakłuwacz MEDLANCE Plus 1,8mm 200 szt.
76,90 zł
(brutto)
Jednorazowe nakłuwacze Medlance służą do pobierania krwi kapilarnej pacjenta w celach diagnostycznych. Nakłuwacze stosuję się do pomiaru cukru we krwi oraz badania stężenia kwasu moczowego. Nakłuwacz Medlance posiada specjalnie szlifowaną, ostrą igłę, wykonaną z nierdzewnej stali, jej prowadzenie w korpusie eliminuje wibracje, redukując tym samym odczuwanie bólu, a także zapobiega uszkodzeniom tkanki. Jest niezbędny w szpitalach, laboratoriach, czy gabinetach lekarskich. Przeznaczone są do profesjonalnego użytku medycznego, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i personelu. Opawakonie zawiera 200 szt.
Nakłuwacz MEDLANCE Plus 1.8mm
0,40 zł
(brutto)
Nakłuwacz jednorazowy Medlance służy do pobierania krwi kapilarnej pacjenta w celach diagnostycznych.Posiada specjalnie szlifowaną, ostrą igłę, wykonaną z nierdzewnej stali. Jej prowadzenie w korpusie nakłuwacza eliminuje wibracje, redukując tym samym odczuwanie bólu a także zapobiega uszkodzeniom tkanki.Jest niezbędny w szpitalach, laboratoriach, czy gabinetach lekarskich. Przeznaczone są do użytku profesjonalnego zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i personelu.
Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu
0,40 zł
(brutto)
Samoprzylepny, jałowy opatrunek włókninowy przeznaczony do mocowania kaniul. Produkt wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny. Opatrunek posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia.
Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu, 50 szt.
17,90 zł
(brutto)
Samoprzylepne, jałowe opatrunki włókninowe do wkłucia dożylnego. Przylepce służą do bezpiecznego mocowania kaniulOpatrunek wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny, posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia. Opakowanie zawiera 50 szt. opatrunku.
QUICKTRACH, zestaw do konikopunkcji
509,00 zł
(brutto)
Quicktrach zestaw do konikopunkcji  jest sterylnym i jednorazowym zestawem ratunkowym. Quicktrach w przypadku niedrożności górnych dróg oddechowych pozwala na szybki dostep do tchawicy pacjenta i wentylowanie go przy użyciu respiratora, worka samorozprężalnego czy też ustami. Zestaw zawiera aplikator dojścia dotchawiczego, strzykawkę do pneumatycznego zabezpieczenia, opaskę stabilizującą dojście oraz elastyczną rurkę do połączenia z respiratorem lub workiem resuscytacyjnym.                                                                                                                                                                         
Staza automatyczna
8,50 zł
(brutto)
Staza automatyczna za pomocą ucisku wywołuje zastój żylny, dzięki czemu żyły są lepiej widoczne, ułatwiając nakłucie. Staza uciskowa wykonana jest z rozciągliwego paska i plastikowych elementów. Użycie stazy z szerokim, elastycznym paskiem minimalizuje wzrost ciśnienia przy ucisku oraz poprawia jakość pobranej próbki krwi.