Ssaki

Ssaki medyczne przeznaczone są do odsysania wydzielny z górnych dróg oddechowych, ułatwiając oddech i udrażniając drogi oddechowe. Stosuje się je podczas udzielania pierwszej pomocy, akcji ratowniczych, zabiegów medycznych oraz w codziennej opiece nad pacjentami. Oferowane ssaki mogą być stosowane zarówno u dzieci jak i dorosłych. Ssaki ręczne są łatwe w użyciu i efektywne, ze względu na poręczny kształt swobodnie mieszczą się w zestawach ratowniczych.

Dren do ssaka, dren łączący do odsysania
3,80 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Dren do ssaka przeznaczony jest do odsysania wydzieliny. Dren wykonany został z elastycznego PCV ułatwiającego wygodną manipulację. Odpowiednia twardość pozwala zastosować dren przy zasysaniu nawet z wysokim ciśnienie. Dren jest sterylny, jałowy. Gładki w środku, podczas użycia nie załamuje się.
Ssak ręczny EASY SUCTION
119,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Ssak ręczny Suction Easy, zwany również ssakiem taktycznym, to prosty i wydajny ssak ręczny przeznaczony jest do odsysania płynów i treści z jamy ustnej i górnego odcinka dróg oddechowych. Konstrukcja jednoczęściowa, bez możliwości rozmontowania na mniejsze elementy składowe. Budowa ssaka pozwala na obsługę jedną ręką, podczas gdy drugą można swobodnie manewrować końcówką ssaka wewnątrz jamy ustnej i przestrzeni gardłowej. Wytworzone podciśnienie powoduje zasysanie wydzieliny i kieruje je bezpośrednio do woreczka zbiorczego. Cały układ ssący jest przezroczysty, dzięki czemu można na bieżąco kontrolować skuteczność działań. Całość zestawu jest jednorazowa - higieniczna i bezpieczna.
Ssak ręczny InSense
193,03 zł
(brutto)
Ssak ręczny, mechaniczny przeznaczony do odsysania płynów z rejonu górnych dróg oddechowych. Jest łatwy w użyciu i bardzo efektywny. Ma poręczny kształt i jest lekki, mieści się do większości zestawów ratowniczych. Ssak medyczny znajdzie zastosowanie w służbach udzielających przedszpitalnej pomocy medycznej. Możliwy do zastosowania zarówno u dorosłych jak i dzieci.