Opatrunki

Opatrunki to szeroki asortyment medyczny, służący głównie do zabezpieczania ran. Opatrunki poza główną funkcją ochronną, mogą działać przeciwbólowo lub przeciwbakteryjnie pomagając w leczeniu obrażenia.

Hydrożel, Aqua Gel
5,80 zł
(brutto)
Opatrunek hydrożelowy jest wyjatkowy w swojej formie, składa się głównie z wody i polimerów, dzięki czemu potrafi utrzymać odpowiednie środowisko do leczenia ran oparzeniowych, odleżynowych a także stłuczeń lub obrzęków. Dzięki unikalnej kompozycji polimerów i swojej elastyczności, hydrożel można stosować w wielu przypadkach, nawet w trudno dostępnych miejscach na ciele. Opatrunek dostępny jest w 4 różnych rozmiarach.
Jałowa gaza opatrunkowa 5 szt.
4,50 zł
(brutto)
Gaza opatrunkowa jałowa, stosowana jest do zabezpieczania ran w warunkach ambulatoryjnych. Ze względu na delikatny materiał i dużą chłonność używana jest przy wszelkich czynnościach zabiegowych, na blokach operacyjnych. Gaza opatrunkowa jest kopertowana, od producenta ZARYS, pod nazwą GAZA lux S. Dostępna jest w 3 różnych rozmiarach, sprzedawanych w komplecie po - 5 szt.
Opaska elastyczna, podtrzymująca 5 szt.
7,50 zł
(brutto)
Tkana opaska elastyczna podtrzymująca nieprzylepne opatrunki. Jest to uniwersalny bandaż stosowany w wielu rodzajach terapii. Elastyczna opaska stosowana jest przy stabilizacji uszkodzonych stawów, w pierwszej pomocy jako podtrzymanie opatrunku, po zabiegach operacyjnych aby zabezpieczyć i wzmocnić skórę. Opaska jest delikatna, nie wywołuje podrażnień skóry ani alergii. Dostępne są cztery rozmiary, sprzedawane w zestawie po - 5 szt.