Butle tlenowe

Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Zastosowanie butli jest dosyć szerokie, może być to pomoc medyczna, tlenoterapia ale, używane są również przez sportowców wyczynowych, podczas nurkowania czy wspinaczki wysokogórskiej w zależności od materiału z jakiego jest wykonana butla oraz pojemności. Butle medyczne sprzedawane są bez tlenu.

Butla tlenowa aluminiowa 2,8L
619,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Zastosowanie butli jest dosyć szerokie, może być to pomoc medyczna ale, używane są również przez sportowców wyczynowych, podczas nurkowania czy wspinaczki wysokogórskiej. Dodatkowym atutem jest wykonanie z aluminium co daje lekkość i wytrzymałość butli tlenowej.
Butla tlenowa stalowa 5L
465,60 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Wykonanie ze stali gwarantuje solidność konstrukcji i wytrzymałość. Butla jest łatwa w obsłudze. Sprzedawana jest bez tlenu.
Butla tlenowa stalowa 2,7 l
470,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Wykonanie ze stali gwarantuje solidność konstrukcji i wytrzymałość. Butla przeznaczona do tlenu medycznego, z zaworem z przyłączem G 3/4 cala, pasującym do większości reduktorów. Sprzedawana jest bez tlenu.
Zestaw tlenowy, przenośny tlen medyczny, butla z tlenem i maską
41,90 zł
(brutto)
Tlen medyczny w wersji przenośnej w postaci poręcznej butli z tlenem i maską. Zestaw tlenowy ma zastosowanie w domowej opiece jako wyposażenie apteczek pierwszej pomocy, toreb medycznych i zestawów ratownictwa medycznego. Skoncentrowany tlen medyczny z maską mieści 14 litrów tlenu oraz posiada możliwość ponownego napełnienia. Tlen O2 VIGOR posiada Europejski Certyfikat Jakości gwarantujący bezpieczeństwo stosowania.