Akcesoria do defibrylatorów

Uniwersalna walizka na defibrylator, wodoodporna
660,00 zł
(brutto)
Wodoodporna walizka PELI 430S przeznaczona do przechowywania i transportu defibrylatorów. Jej uniwersalna wewnętrzna konstrukcja, wypełniona pianką typu cube, dostosowuje się do przechowywanego sprzętu AED. Pianka cube posiada właściwości formujące, dlatego ta walizka w bezpieczny sposób przechowa różnego rodzaju defibrylatory, o różnych wymiarach. Jest wyjątkowo wytrzymała, odporna zarówno na warunki zewnętrzne, pogodowe, ale również na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia najlepszą ochronę defibrylatora. Producent daje dożywotnią gwarancję, dlatego mamy pewność, że walizka PELI zapewnia wysoką jakość wykonania, wodoszczelność i odporność na pył, spełniając normy IP 67.
Torba na defibrylator ZOLL 3
670,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Torba transportowa zabezpieczająca defibrylator ZOLL 3, chroni AED przez uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem. Torba ZOLL zapewnia bezpieczny transport sprzętu i praktyczne przechowywanie. Specjalna konstrukcja pozwala na użycie defibrylatora bez konieczności wyjmowania go z torby, wystraczy odsłonić górną osłonę.
Drukarka do defibrylatora CU Ipad SP2
1 580,00 zł
(brutto)
"Drukarka CU Medical do defibrylatora iPAD SP2. Drukarka łączy się z defibrylatorem za pomocą interfejsu Bluetooth. Drukarka wymaga jednokrotnego sparowania z defibrylatorem, po zakończeniu którego kolejne połączenia będą nawiązywane automatycznie. Jeśli drukarka jest podłączona, w górnej części ekranu LCD widoczna jest ikona drukarki.  Po włączeniu sparowanej drukarki podczas defibrylacji pacjenta, wydrukowana zostanie analiza EKG oraz zdarzenia od momentu rozpoczęcia EKG do podania defibrylacji.
Moduł EKG CU Medical do defibrylatora Ipad SP2
1 590,00 zł
(brutto)
Moduł EKG CU Medical do defibrylatora IPAD SP2 to bezprzewodowy, zewnetrzny moduł do pomiaru i transmisji EKG. Moduł łączy się z defibrylatorem za pomocą Bluetooth. Po właściwym sparowaniu urządzeń moduł zapewnia pomiar EKG oraz transmisję do defibrylatora umożliwiajac odczyt odprowadzeniowy na monitorze LCD defibrylatora. Urzadzenie zapewnia odczyt 3-odprowadzeniowego EKG oraz częstość pracy serca. Moduł EKG CU Medical ładuje się za pomocą zasilacza sieciowego, czas pracy w pełni naładowanego modułu to co najmniej 20 godzin.