Deski Ortopedyczne Ratownicze

Deski ortopedyczne nazywane deskami ratowniczymi, przeznaczone są do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Deska ratownicza dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki, zabezpiecza pacjenta na czas transportu do szpitala. Deski ortopedyczne to podsawowy sprzęt dla zespołów ratownictwa medycznego, strażaków, są proste w użyciu, wytrzymałe. W naszej ofercie posiadamy deski ortopedyczne Iron Duck, Laerdal oraz YDC.

Deska ortopedyczna z pasami i stabilizatorem
970,00 zł
(brutto)
Deska ortopedyczna YDC w zestawie ze stabilizatorem głowy i pasami zabezpieczającymi, jest sprzętem najwyższej klasy. Przeznaczona jest do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki. Deska YDC świetnie sprawdzi się podczas akcji ratowniczych w wodzie.
Deska ortopedyczna pasami i stabilizatorem pediatryczna
780,00 zł
(brutto)
Pediatryczna deska ortopedyczna przeznaczona jest do stabilnego przemieszczania dzieci z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Kompletny zestaw z pasami zabezpieczającymi i stabilizatorem głowy. Deska dopasowuje się do większości dostępnych stabilizatorów. Deska unosi się na wodzie, świetnie sprawdzi się w wodnych akcjach ratowniczych.
Stabilizator pediatryczny PEDI KIT
670,00 zł
(brutto)
Stabilizator PEDI KIT służy do unieruchomienia kręgosłupu i całego ciała podczas transportu pacjenta pediatrycznego. PEDI KIT jest podkładką ortopedyczną stosowaną podczas urazu kręgosłupa lub uszkodzeń wielonarządowych u dzieci. Deska ortopedyczna pozwala na bezpieczny transport do szpitala, jednocześnie dając możliwość diagnostyki w trakcie, ponieważ stabilizator umożliwia dostęp do głowy, uszu, układu oddechowego.
Kamizelka KED
460,00 zł
(brutto)
Kamizelka KED przeznaczona jest do stabilizacji kręgosłupa na całej długości, od głowy przez cału tułów. Sprawdzi się podczas akcji ratunkowych, kiedy dostęp do poszkodowanego jest utrudniony, w małej przestrzeni, gdzie nie ma możliwości użycia deski czy noszy ortopedycznych.
Deska ortopedyczna
640,00 zł
(brutto)
Deska ortopedyczna YDC jest sprzętem najwyższej klasy. Przeznaczona jest do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki. Deska YDC świetnie sprawdzi się podczas akcji ratowniczych w wodzie.
Deska ortopedyczna pediatryczna
600,00 zł
(brutto)
Deska ortopedyczna pediatryczna YDC jest sprzętem najwyższej klasy. Przeznaczona jest do stabilizacji i przemieszczenia osób z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy lub urazami wielonarządowymi. Dzięki swojej funkcjonalności zapewnia dostęp do pacjenta na wszystkich etapach diagnostyki. Deska YDC świetnie sprawdzi się podczas akcji ratowniczych w wodzie.