Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierz to popularne urządzenie medyczne do pośredniego pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Fachowa nazwa dla niego to sfigmomanometr, wraz z manometrem i stetoskopem dają możliwość pomiaru ciśnienia metodą korotkową. Wyróżniamy również ciśnieniomierze elektryczne, które w szybki i prosty sposób umożliwiają samodzielną kontrolę ciśnienia na ramieniu. Przewagą ciśnieniomierza automatycznego jest pamięć, dzięki czemu można śledzić i kontrolować swoje wyniki.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy, elektroniczny TMA 200 B
74,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów. Zestaw zapakowany w eleganckie i poręczne etui, które łatwo można przechować w domu oraz torbie podróżnej.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy, elektroniczny TMA SLIM
147,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów dla dwóch osób. Ciśnieniomierz nadgarstkowy SLIM wyróżnia się lekkością (tylko 100g) oraz cienkim wyświetlaczem zasilanym akumlatorem, dzięki temu zajmuje mało miejsca, idealny w podróży, można go mieć zawsze przy sobie. Zestaw zapakowany w eleganckie i poręczne etui, które łatwo można przechować w domu oraz torbie podróżnej.
Ciśnieniomierz naramienny, elektroniczny TMA 10
85,00 zł
(brutto)
Naramienny ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów dla dwóch osób. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Ciśnieniomierz zegarowy, PRECISION PRO
104,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz ręczny do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego w domu lub punkcie medycznym. Ciśnieniomierz manualny wyróżnia się dokładnością pomiaru i efektywnością porównywaną do sfygmomanometru rtęciowego. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Ciśnieniomierz zegarowy, stojący
116,00 zł
(brutto)
Duży ciśnieniomierz ręczny do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego w domu lub punkcie medycznym. Jest to profesjonalny ciśnieniomierz manualny, wyróżnia go dokładność pomiaru i efektywność porównywana do sfygmomanometru rtęciowego. Model o dużym rozmiarze, możliwy do zamocowania na ścianie, biurku lub ruchomym statywie.
Ciśnieniomierz zegarowy, TM-Z
62,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz zegarowy do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego z użyciem stetoskopu. Ciśnieniomierz ręczny wyróżnia się dokładnością pomiaru i efektywnością porównywaną do sfygmomanometru rtęciowego. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Stetoskop
19,90 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Stetoskop jest narzędziem medycznym stosowanym przez personel medyczny do osłuchiwania pacjenta, klatki piersiowej, jamy brzusznej, serca lub do ręcznego pomiaru ciśnienia tętniczego. Stetoskopy używane są na co dzień w pracy medyków, są pierwszym narzędziem do diagnostyki wielu chorób, dlatego ważne jest aby było to narzędzie wygodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stetoskop jednostronny, inaczej płaski wykorzystywany jest najczęściej przez pielęgniarki, ratowników medycznych czy anestezjologów do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą korotkową.
Stetoskop RAPPAPORT
69,00 zł
(brutto)
Stetoskop jest narzędziem medycznym stosowanym przez lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Stetoskop służy do osłuchiwania pacjenta, klatki piersiowej, jamy brzusznej, serca lub do ręcznego pomiaru ciśnienia tętniczego. Stetoskopy używane są na co dzień w pracy medyków, są pierwszym narzędziem do diagnostyki wielu chorób, dlatego ważne jest aby było to narzędzie wygodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stetoskop Rappaport posiada dwa przewody zapewniając świetną akustykę oraz dodatkowe akcesoria (membrany i lejki) pozwalające na wykonanie badania pediatrycznego, neonatalnego, internistycznego czy kardiologicznego.