SAL

Marka SAL założona została w odpowiedzi na potrzeby ratowników w codziennej pracy – szybkość działania, wygoda użytkowania, jakość produktu. Założycielami marki jest zespół ratowników organizacji Save a Life.

SAL to przemyślane produkty, stworzone przez praktyków na co dzień pracujących w Zespołach Ratownictwa Medycznego, Szpitalach, Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych, działających na różnych szczeblach Medycyny Ratunkowej. To dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy wstanie stworzyć idealne produkty, które zadowolą najbardziej wymagających Ratowników.

Nasze apteczki to w 100% produkt polski, szyty pod naszym nadzorem, z wysokiej jakości materiałów. Dzięki ciągłej pracy w Zespołami Ratownictwa Medycznego mamy możliwość na bieżąco testować i udoskonalać nasze produkty.

SAL to również nasza pasja! Marka powstała z chęci ciągłego ulepszania warsztatu pracy. Wszystko to wpłynęło na potrzebę stworzenia dodatkowego narzędzia,  które w znaczny sposób ułatwi naszą pracę i spowoduje, że wykonywanie medycznych czynności ratunkowych stanie się łatwiejsze, intuicyjne i co bardzo istotne w naszym zawodzie – szybsze!

Nerka Medyka - ALS - Wersja Biodrowa z pakietem opatrunkowym
290,00 zł
(brutto)
Nerka Medyka ALS jest stworzona dla Ratowników Medycznych. Niewielka, pojemna z łatwym dostępem do sprzętu, pozwoli szybko zabezpieczyć pacjenta podczas wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Zewnętrzny stetoskop, szpejarka, przejrzysta kieszeń do czołówki to tylko kilka mocnych stron które wyróżniają naszą apteczkę i sprawiają, że jest świetna w użytkowaniu.   Nerka ALS została uszyta z wytrzymałego materiału, który wyróżnia się wysoką odpornością na przetarcia, a mocne szycia zapewniają trwałość produktu. Posiada dużą, główną komorę zamykaną przy użyciu 2-biegowego zamka błyskawicznego marki YKK, oraz trzech różnego typu kieszeni zewnętrznych. Jest pojemna, z wieloma przegrodami, kieszeniami. Skonfiguruj własny wygląd plakietki, która będzie umieszczona na Nerce Medyka ALS.
Nerka Medyka – ALS – Wersja Chest + pakiet opatrunkowy
290,00 zł
(brutto)
Nerka Medyka ALS jest stworzona dla Ratowników Medycznych. Niewielka, pojemna z łatwym dostępem do sprzętu, pozwoli szybko zabezpieczyć pacjenta podczas wykonywania medycznych czynności ratunkowych. Zewnętrzny stetoskop, szpejarka, przejrzysta kieszeń do czołówki to tylko kilka mocnych stron które wyróżniają naszą apteczkę i sprawiają, że jest świetna w użytkowaniu. UWAGA: Nerka medyka sprzedawana jest bez szelek. Szelki możesz zakupić tutaj Skonfiguruj własny wygląd plakietki, która będzie umieszczona na Nerce Medyka ALS - Wersja Chest.
Nerka Ratownika – KPP – BLS – 2 wersje wyposażenia
230,00 zł
(brutto)
Nerka Ratownika KPP stworzona dla ratowników oraz wszystkich tych, którzy zawodowo lub prywatnie pasjonują się ratownictwem. Niewielka, pojemna o ergonomicznym kształcie z łatwym dostępem do sprzętu, pozwoli szybko zabezpieczyć poszkodowanego podczas wykonywania podstawowych czynności ratunkowych. Duża komora główna, dwie mniejsze kieszenie, uchwyt na nożyczki i plaster oraz uchwyt z elastycznej linki Shock Cord znajdujący się pod spodem nerki, sprawiają, że nerka jest praktyczna i zapewnia szybkie działanie. Skonfiguruj własny wygląd plakietki, która będzie umieszczona na Nerce Ratownika KPP BLS.
Pas biodrowy - Raptor PAT PENT ADF
89,00 zł
(brutto)
Wygodny i estetyczny pas ratownika medycznego. Pas wyróżnia się lekkością, dopasowuje się do sylwetki, a dzięki użytym materiałom z włókien polipropylenowych ma wysoką wytrzymałość na przetarcia i obciążenia. Pas wyposażony jest w profesjonalną klamrę quick release Raptor Generation, dzięki której można bezstopniowo regulować długość taśmy, co zapewnia precyzyjne dopasowanie do obwodu pasa.
Plakietka - Ratownik KPP Mała 2 x 8 cm
13,00 zł
(brutto)
Plakietka mini – z napisem Ratownik KPP o wymiarach 8 x 2 cm wykończona podszyciem z rzepa, wykonana w technice termotransferu zapewnia dużą trwałość oraz doskonałe właściwości odblaskowe nawet w słabym oświetleniu. Wytrzymały materiał, jest odporny na warunki atmosferyczne i może być stosowany na odzież wierzchnią. Plakietka przeznaczona do nerki BLS – w celu spersonalizowania jej i nadania indywidualnego charakteru.
Plakietka - Ratownik Medyczny / Ratownik - Duża 22 x 5cm
22,00 zł
(brutto)
Plakietka duża z napisem Ratownik Medyczny o wymiarach 22cm x 5cm wykończona podszyciem z rzepa, wykonana w technice termotransferu zapewnia dużą trwałość oraz doskonałe właściwości odblaskowe nawet w słabym oświetleniu. Wytrzymały materiał, jest odporny na warunki atmosferyczne i może być stosowany na odzież wierzchnią. Plakietka duża ma zastosowanie w Szelkach Sal, naklejona na tylnym panelu rozwala na spersonalizowanie szelek oraz ułatwia komunikację pomiędzy udzielającymi pomocy.
Plakietka - SAVE A LIFE 5 x 8 cm
15,00 zł
(brutto)
Plakietka z napisem Save a Life o wymiarach 8cm x 5cm wykończona podszyciem z rzepa, wykonana w technice termotransferu zapewnia dużą trwałość oraz doskonałe właściwości odblaskowe nawet w słabym oświetleniu. Wytrzymały materiał, jest odporny na warunki atmosferyczne i może być stosowany na odzież wierzchnią. Plakietka dedykowana do całej linii produktów SAL, w celu ich spersonalizowania i nadania indywidualnego charakteru.
Plakietka Ratownik Medyczny Mała 8 x 3cm
14,00 zł
(brutto)
Plakietka z napisem Ratownik Medyczny o wymiarach 8×3 cm wykończona podszyciem z rzepa, wykonana w technice termotransferu zapewnia dużą trwałość oraz doskonałe właściwości odblaskowe nawet w słabym oświetleniu. Wytrzymały materiał, jest odporny na warunki atmosferyczne i może być stosowany na odzież wierzchnią. Plakietkę można zastosować w nerce ALS – w celu spersonalizowania jej i nadania indywidualnego charakteru.
Plakietka – Indywidualny nadruk – 8 x 5cm
25,00 zł
(brutto)
Plakietka z rzepem z możliwością stworzenia indywidualnego napisu według zamówienia klienta. Plakietka o wymiarach 8 x 5 cm, wykończona podszyciem z rzepa, wykonana w technice termotransferu zapewnia dużą trwałość oraz doskonałe właściwości odblaskowe nawet w słabym oświetleniu. Wytrzymały materiał, jest odporny na warunki atmosferyczne i może być stosowany na odzież wierzchnią. Napis może zawierać m in. dane osobowe, grupę krwi, nazwę jednostki, organizacji czy stanowisko. Plakietka ma zastosowanie w nerce BLS, ALS oraz w szelkach SAL.
Szelki Medyka - Chest
110,00 zł
(brutto)
Szelki Ratownicze SAL zostały stworzone z myślą o Ratownikach Medycznych. Gwarantują dodatkowe zabezpieczenia dla Ratownika, pozwalają na indywidualną personalizacje za pomocą naprasowanki na rzep co ułatwia bezpieczeństwo i komunikację. Wykonane z szerokiej 65 mm taśmy poliestrowej, gwarantują komfort użytkowania oraz wysoką jakość wykonania. Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają wyścielane pianką wstawki na ramionach. Skonfiguruj własny wygląd plakietki, która będzie umieszczona na Szelkach Medyka (Chest).