Sprzęt szkoleniowy

Pierwsza pomoc to temat wszechobecny, wymagany w szkole, miejscu pracy, w służbach mundurowych ale powinien być znany każdemu kto ceni sobie bezpieczeństwo własne i chce umieć udzielić pomocy w razie wypadku. Znajomość anatomii i prawidłowego postępowania ułatwia odpowiedni treningowy sprzęt jak fantomy, defibrylatory szkoleniowe oraz zestawy pozorujące rany. Nowoczesne fantomy szkoleniowe posiadają technologię maksymalnie wspomagającą efektywną naukę, gdzie podczas wykonywanych ćwiczeń dostajemy informację o jakości wykonanych działań i na bieżąco można je korygować. Do przeprowadzenia szkolenia medycznego niezbędnym sprzętem jest AED treningowe, które realnie odwzorowuje pracę i reakcję defibrylatora. Wgrane scenariusze zachowań i jasne podpowiedzi trenera AED efektywnie przeprowadzą szkolenie z resuscytacji.

Defibrylator szkoleniowy, XFT-120C+
699,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy XFT-120C+ jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze AED treningowym. Zaprojektowany typowo do celów szkoleniowych, posiada 10 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. AED XFT-120C+ jest przystosowany do każdego rodzaju fantoma, również przygotowany na trening defibrylacji dzieci.
Fantom Brayden Basic
1 240,00 zł
(brutto)
Fantom amerykańskiej marki Brayden jest manekinem wysokiej jakości, wiernie odwzorowuje anatomie człowieka, dzięki czemu szkolenie na takim sprzęcie jest efektywne i przypomina reakcje pacjenta podczas realnej akcji ratowniczej. Fantom Brayden Basic jest podstawową wersją manekina treningowego, służy do szkolenia pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, dzięki charakterystycznym kliknięciom klatki piersiowej wiadomo czy uciśnięcia zostały wykonane poprawnie. Ten popularny fantom szkoleniowy współdziała ze wszystkimi defibrylatorami oraz maskami do RKO. Model Brayden Basic nie zawiera wizualnej prezentacji przepływu krwi LED.
Fantom Brayden LED
2 337,00 zł
(brutto)
Fantom amerykańskiej marki Brayden jest manekinem wysokiej jakości, wiernie odwzorowuje anatomie człowieka, wersja z dodatkiem LED czyli wizualną prezentacją krążenia krwi z serca do mózgu umożliwia efektywne szkolenie i przypomina reakcje pacjenta podczas realnej akcji ratowniczej. Fantom Brayden LED służy do szkolenia pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, daje świetlne potwierdzenie prawidłowości wykonanych działań, dodatkowo dzięki charakterystycznym kliknięciom klatki piersiowej wiadomo czy uciśnięcia zostały wykonane poprawnie. Ten popularny fantom szkoleniowy współdziała ze wszystkimi defibrylatorami oraz maskami do RKO. Dostępne są wersje z białym lub czerwonym podświetleniem LED.
Fantom Brayden PRO
5 535,00 zł
(brutto)
Fantom amerykańskiej marki Brayden jest manekinem wysokiej jakości, wiernie odwzorowuje anatomie człowieka, wersja PRO z dodatkiem LED, czyli wizualną prezentacją krążenia krwi z serca do mózgu, oraz z dodatkową funkcją informacji zwrotnej o jakości wykonanego ćwiczenia, umożliwia innowacyjne i efektywne podejście do szkolenia pierwszej pomocy. Fantom Brayden PRO służy do szkolenia pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej, daje świetlne potwierdzenie prawidłowości wykonanych działań, dzięki charakterystycznym kliknięciom klatki piersiowej wiadomo czy uciśnięcia zostały wykonane poprawnie a dodatkowo podczas treningu dostajemy informację czy wykonywane czynności są prawidłowe.
Fantom Brayden Baby PRO
5 670,00 zł
(brutto)
Fantom dziecięcy amerykańskiej marki Brayden jest manekinem wysokiej jakości, wiernie odwzorowuje anatomie niemowlęcia, dodatek LED czyli wizualna prezentacja krążenia krwi z serca do mózgu umożliwia efektywne szkolenie i przypomina reakcje podczas realnej akcji ratowniczej. Fantom Brayden Baby służy do szkolenia pierwszej pomocy w zakresie resuscytacji krążeniowo-oddechowej u niemowląt, daje świetlne potwierdzenie prawidłowości wykonanych działań zarówno wdechów jak i ucisków klatki piersiowej. Ten popularny fantom szkoleniowy współdziała ze wszystkimi defibrylatorami oraz maskami do RKO.
Defibrylator szkoleniowy, CU iPAD SPT (odpowiednik SP1)
2 390,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy CU SPT jest treningowym odpowiednikiem bestsellerowego defibrylatora CU SP1. Szkoleniowe odzwierciedlenie defibrylatora SP1 odtwarza wszystkie jego funkcje, posiada 8 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. Dzięki treningowi AED SPT można zapoznać się z ogólnymi zasadami działania defibrylatora oraz nauczyć się postępowania w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100
3 999,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100 jest treningowym odzwierciedleniem terapeutycznego Cardiolife 3100, posiada wszystkie jego funkcje poza rzeczywistym wstrząsem. Treningowe AED krok po kroku przeprowadzi po całej akcji ratunkowej, od przyklejenia elektrod do naciśnięcia przycisku wstrząsu. Dodatkową opcją jest pilot sterujący, z możliwością zmiany scenariusza, przejścia na inny etap akcji ratunkowej lub zatrzymania treningu w celu wyjaśnienia szczegółów postępowania.
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3
3 200,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3 posiada wszystkie funkcje AED terapeutycznego, dzięki czemu jest doskonałym sprzętem do zaawansowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Dodatkową funkcją AED treningowego ZOLL jest Real CRP Help gdzie kursant dostaje informację zwrotną o jakości wykonywanych ucisków klatki piersiowej. Wgrane scenariusze akcji ratunkowych umozliwiają nauke protokołu zachowań w różnych warunkach i przypadkach. Możliwe jest wstrzymanie lub zmiana scenariusza podczas wykonywania działań trenigowych, co daje szkolącemu możliwość dodatkowego komentarza i wyjaśnienia omawianych kwestii.