Intubacja

Prowadnica do rurki intubacyjnej
12,40 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Prowadnica do rurki intubacyjnej, stosuje się ją aby nadać rurce intubacyjnej odpowiedni kszałt. Gdy wlot do krtani jest niewidoczny wprowadza się prowadnice do rurki intubacyjnej ułatwiając intubację.Zastosowanie:- intubacja- pozwala ukształtować rurkę intubacyjnąCechy:- prowadnica do rurki intubacyjnej wykonana z metalu, pokryta tworzywem medycznej jakości- miękki koniec dystalny- prowadnica nie zawiera lateksu i ftalanów- jałowa, jednorazowego użytku
Maska krtaniowa PVC
19,90 zł
(brutto)
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych pacjenta we wszystkich pozycjach. Anatomiczny kształt pozwala na łatwiejszą aplikację. Stanowi alternatywę dla intubacji, niesie ze sobą mniejsze ryzyko powikłań dla pacjenta. Po wprowadzeniu maska krtaniowa zapewnia bezpieczniejszą kontrolę oddechu, niż maska twarzowa, używana podczas wykonywania resuscytacji, w anestezjologii. Maska krtaniowa PVC przeznaczona jest do jednorazowego użytku. Dostępnych jest 5 rozmiarów, każdy rozmiar ma oznaczenie w innym kolorze.
Maska krtaniowa PCV z lubrykantem i strzykawką
41,50 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych pacjenta we wszystkich pozycjach. Anatomiczny kształt pozwala na łatwiejszą aplikację, dodatkowo w zestawie znajduje się lubrykant pomocny we wprowadzeniu maski. Stanowi alternatywę dla intubacji, niesie ze sobą mniejsze ryzyko powikłań dla pacjenta. Dostępnych jest 5 rozmiarów, każdy rozmiar ma oznaczenie w innym kolorze.
Maska krtaniowa I-GEL
65,00 zł
69,00 zł -4,00 zł
(brutto)
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych, oraz ze względu na łatwość aplikacji jest alternatywą dla intubacji. Maska I-GEL wykonana jest z wysokiej jakości żelowego tworzywa, dzięki któremu nie trzeba używać dodatkowego lubrykantu przy aplikacji. Anatomiczny kształt ułatwia działania ratownicze, zapewniając jednocześnie komfort dla pacjenta.
Uchwyt do rurki intubacyjnej
24,00 zł
(brutto)
Uchwyt może być przeznaczony do rurek intubacyjnych lub krtaniowych, stworzony aby uprościć mocowanie rurki w przewodzie oddechowym. Thomas Tube Holder stabilizuje rurkę po wprowadzeniu do tchawicy. Dostępny jest w dwóch wersjach, dla pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych, uchwyty różnią się od siebie kolorem dla łatwej identyfikacji podczas akcji ratującej.
Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
1,90 zł
(brutto)
Cechy: cewnik wykonany z elastycznego PCV, odpornego na złamania i skręcenia zmrożona powierzchnia zapobiega przyklejaniu się cewnika do ścianek rurki intubacyjnej lekko zaokrąglona specjalna końcówka, ergonomicznie idealnie dopasowana do użycia przeźroczysty dren ułatwia kontrolę cewnik posiada dwa boczne otwory naprzemianległe z wyrobioną końcówką rozpoznawanie rozmiaru cewnika poprzez zastosowanie różnokolorowych końcówek, numeryczne oznaczenie rozmiaru na opakowaniu sterylizowany tlenkiem etylenu- pakowane pojedynczo w sterylny blistr