Podbieraki

Nosze podbierakowe przeznaczone do stabilizacji i transportu poszkodowanego z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy czy urazem wielonarządowym. Ich unikalna konstrukcja pozwala na wsunięcie pacjenta na nosze bez konieczności poruszania go, aby zminimalizować ryzyko kolejnych urazów. Nosze podbierakowe stworzone są z wysokiej jakości materiału aluminium, gwarantując bezpieczeństwo transportu pacjenta i komfort użytkowania. Podbieraki najlepiej sprawdzają się w przypadku masowych katastrof, wypadków komunikacyjnych, tam gdzie wymagana jest szybka reakcja medyczna i bezpieczny transport do szpitala.

Nosze podbierakowe aluminiowe
830,00 zł
(brutto)
Nosze podbierakowe stworzone są z wysokiej jakości materiału. Przeznaczone do stabilizacji i transportu poszkodowanego z uszkodzeniem kręgosłupa, miednicy czy urazem wielonarządowym. Nosze wykonane są tak, aby nie podnosić pacjenta, a bezpiecznie wsunąć na deskę ortopedyczną i przetransportować. Znajdą zastosowanie w karetkach, oddziałach ratunkowych i sztabach kryzysowych.
Nosze polowe
195,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Nosze transportowe LENOPOL, przeznaczone do transportu poszkodowanych, rannych. Przydatne w sytuacjach kryzysowych, gdzie wymagana jest szybka ewakuacja poszkodowanych. Nosze polowe wykonane są z odpornej, mocnej tkaniny, dodatkowo wzmocnione taśmą na brzegach. Nosze są lekkie, łatwe do złożenia, zajmują bardzo mało miejsca. Taśma nośna tworzy sześć uchwytów transportowych, tworząc nosze o klasycznym układzie, umożliwiając przenoszenie rannego przez dwie osoby. W trakcie przenoszenia poszkodowanego na noszach, ważne jest żeby naszyte taśmy znajdowały się od spodu noszy, a nie pod plecami poszkodowanego. Ma to wpływ na wytrzymałość noszy!