Elektrody do defibrylatorów

Elektrody do defibrylatorów są niezbędną do pracy częścią defibrylatora. Są kluczowym elementem, który odpowiada za prawidłowo przeprowadzoną reanimację pacjenta. Elektrody są na stałe przypięte do defibrylatora co skraca czas na przygotowanie osoby do reanimacji pacjenta. Elektrody są sprawdzane przez defibrylator, co zapewnia, że przy chęci użycia defibrylatora mamy działający sprzęt. W swojej ofercie posiadamy elektrody do defibrylatorów wielu znanych marek.

Elektrody do defibrylatora LIFEline, pediatryczne
689,00 zł
(brutto)
Elektrody DDP 200 przeznaczone do defibrylatora LIFEline do terapii pediatrycznej, poniż 8 lat i masie ciała poniżej 25kg, redukują energię wyładowania do 50J. Elektrody powinny być podłączone do defibrylatora i tak przechowywane, w ten sposób AED jest natychmiast gotowe do użycia. Zapasowy komplet elektrod może być przechowywany w kieszeni na tylnej ścianie defibrylatora.
Elektrody do defibrylatora Philips FRx Smart Pads II
359,00 zł
(brutto)
Elektrody terapeutyczne Smart Pads II przeznaczone są do defibrylatora AED Philips FRx. Elektrody do defibrylacji mogą służyć zarówno w terapii dorosłych jak i dzieci. Dzięki temu podczas akcji ratującej życie oszczędzamy czas, potrzebny na ewentualną zamianę elektrod oraz obniżamy koszty związane z zakupem osobnej pary elektrod dla różnych grup wiekowych.