Rurki, maski, dreny

Rurki krtaniowe, Guedela oraz maski krtaniowe to narzędzia medyczne niezbędne przy udrażnianiu dróg oddechowych, oraz sztucznej wentylacji płuc. Niektóre modele rurek dostosowane są również do odsysania płynów z dróg oddechowych a nawet wykonania intubacji bez użycia laryngoskopu. W ofercie sklepu znajdą Państwo również maski tlenowe przeznaczone do tlenoterapii domowej lub medycznej.

Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
1,90 zł
(brutto)
Cechy: cewnik wykonany z elastycznego PCV, odpornego na złamania i skręcenia zmrożona powierzchnia zapobiega przyklejaniu się cewnika do ścianek rurki intubacyjnej lekko zaokrąglona specjalna końcówka, ergonomicznie idealnie dopasowana do użycia przeźroczysty dren ułatwia kontrolę cewnik posiada dwa boczne otwory naprzemianległe z wyrobioną końcówką rozpoznawanie rozmiaru cewnika poprzez zastosowanie różnokolorowych końcówek, numeryczne oznaczenie rozmiaru na opakowaniu sterylizowany tlenkiem etylenu- pakowane pojedynczo w sterylny blistr
Dren tlenowy, przewód tlenowy 10m
7,80 zł
(brutto)
Dren tlenowy przewodzi skoncentrowany tlen medyczny, jest swoistym przedłużaczem dla specjalistycznego sprzętu do tlenoterapii i wszelkich czynności medycznych, gdzie wymagane jest podłączenie gazu medycznego do pacjenta. Dzięki konstrukcji gwiazdkowej, przewód nie ma możliwości załamania się co znaczy, że dopływ tlenu nie zostanie odcięty nawet podczas zagięcia drenu o 180 stopni.
Maska do nebulizacji
5,70 zł
(brutto)
Maska tlenowa z drenem i nebulizatorem. Przeznaczona do wytworzenia aerozolu zawierający rozdrobniony lek, który ma być dostarczony do układu oddechowego wraz z wdechem pacjenta. Maska do nebulizacji wykonana z przezroczystego, nietoksycznego materiału PCV, dzięki czemu jest bezpieczna oraz komfortowa w użytkowaniu.
Maska krtaniowa I-GEL
65,00 zł
69,00 zł -4,00 zł
(brutto)
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych, oraz ze względu na łatwość aplikacji jest alternatywą dla intubacji. Maska I-GEL wykonana jest z wysokiej jakości żelowego tworzywa, dzięki któremu nie trzeba używać dodatkowego lubrykantu przy aplikacji. Anatomiczny kształt ułatwia działania ratownicze, zapewniając jednocześnie komfort dla pacjenta.
Maska krtaniowa PCV z lubrykantem i strzykawką
41,50 zł
(brutto)
Dostępny produkt z innymi opcjami
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych pacjenta we wszystkich pozycjach. Anatomiczny kształt pozwala na łatwiejszą aplikację, dodatkowo w zestawie znajduje się lubrykant pomocny we wprowadzeniu maski. Stanowi alternatywę dla intubacji, niesie ze sobą mniejsze ryzyko powikłań dla pacjenta. Dostępnych jest 5 rozmiarów, każdy rozmiar ma oznaczenie w innym kolorze.
Maska krtaniowa PVC
19,90 zł
(brutto)
Maska krtaniowa przeznaczona jest do utrzymania drożności dróg oddechowych pacjenta we wszystkich pozycjach. Anatomiczny kształt pozwala na łatwiejszą aplikację. Stanowi alternatywę dla intubacji, niesie ze sobą mniejsze ryzyko powikłań dla pacjenta. Po wprowadzeniu maska krtaniowa zapewnia bezpieczniejszą kontrolę oddechu, niż maska twarzowa, używana podczas wykonywania resuscytacji, w anestezjologii. Maska krtaniowa PVC przeznaczona jest do jednorazowego użytku. Dostępnych jest 5 rozmiarów, każdy rozmiar ma oznaczenie w innym kolorze.
OPTILUBE żel medyczny
2,50 zł
(brutto)
Żel medyczny OptiLube przeznaczony jest do nawilżania sprzętu medycznego wprowadzanego do układu oddechowego, rurek nosowych i gardłowych czy masek krtaniowych. Lubrykant jest uniwersalnym wyrobem medycznym, stosowanym podczas badań rektalnych, do gastroskopii, kolonoskopii, wszelkiego rodzaju USG. OptiLube jest sterylnym nawilżaczem, ma właściwości poślizgowe przez co może być stosowane w wielu czynnościach medycznych. Wyró medyczny dostępny w saszetkach 5g.
Rurka intubacyjna
7,60 zł
(brutto)
Rurka intubacyjna z mankietem, używana do zapobiegania niedrożności dróg oddechowych i niewydolności oddechowej. Inaczej rurka dotchawicza typu Murphy, wprowadzana do tchawicy przez jamę ustną lub nosową aby zabezpieczyć drożność oddechową. Rurka intubacyjna wyposażona jest w mankiet z zaworkiem w celu uszczelnienia jej w tchawicy.
Rurka krtaniowa LTS-D
102,00 zł
(brutto)
Rurka krtaniowa LTS-D przeznaczona jest do udrażniania dróg oddechowych. Dzięki dodatkowemu kanałowi chroni pacjenta przed zachłyśnięciem treścią żołądkową. Anatomiczny kształt rurek krtaniowych pozwala na łatwą aplikację, umożliwia wykonanie intubacji bez użycia laryngoskopu. W naszym sklepie dostępnych jest 5 rozmiarów rurek krtaniowych, a każdy rozmiar ma oznaczenie w innym kolorze.
Rurka nosowo gardłowa
12,90 zł
(brutto)
Rurka nosowo gardłowa ma za zadanie zabezpieczyć drożność dróg oddechowych. Rurka wykonana jest z miękkiego materiału, dzięki czemu wprowadzając rurkę przez nos nie uszkadza się tkanek, dopasowuje się do anatomicznego kształtu dróg oddechowych pacjenta. W górnej części rurka zakończone jest kołnierzem, co zabezpiecza przed wpadnięciem do jamy nosowo-gardłowej. Rurka nosowo gardłowa dostępna w trzech rozmiarach: 6, 7, 8 pakowanych pojedynczo.