Przylepce

Przylepce to plastry przystosowane do mocowania opatrunków na ranie a także, jako zabezpieczenie drenów, rurek, przewodów tlenowych podczas opieki nad pacjentem. Przylepce włókninowe mają powszechne zastosowanie, są hipoalergiczne, umożliwiają dostęp powietrza, wykonane są z miękkiej elastycznej tkaniny. Dostępne są również przylepce z opatrunkiem, które zabezpieczają małe rany, skaleczenia czy otarcia. Przylepce powinny być w wyposażeniu każdej apteczki domowej i profesjonalnych toreb medycznych.

Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu
0,40 zł
(brutto)
Samoprzylepny, jałowy opatrunek włókninowy przeznaczony do mocowania kaniul. Produkt wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny. Opatrunek posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia.
Przylepiec do kaniul, plaster do wenflonu, 100 szt.
28,90 zł
(brutto)
Samoprzylepne, jałowe opatrunki włókninowe do wkłucia dożylnego. Przylepce służą do bezpiecznego mocowania kaniul. Opatrunek wykonany jest z włókniny i pokryty klejem akrylowym. Produkt hipoalergiczny, posiada centralnie umiejscowiony wkład chłonny zabezpieczający przed przywieraniem włókniny do miejsca wkłucia. Zapobiega przywieraniu do rany i absorbuje niewielką i średnią ilość wydzielin. Przyjazny dla skóry, o wysokiej przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Dostosowuje się do anatomicznych kształtów ciała w miejscu przyklejenia. Opakowanie zawiera 100 szt. opatrunku.