Defibrylatory szkoleniowe

Defibrylator szkoleniowy idealnie odwzorowuje pracę i reakcję defibrylatora w realnych warunkach udzielania pomocy. Na potrzeby szkoleniowe AED ma wgrane różne scenariusze akcji ratowniczych, tak aby przygotować i nauczyć potencjalnych ratowników prawidłowych reakcji w każdej sytuacji. Trener AED czyli głos sterujący prowadzi kursanta krok po kroku przez akcje ratowniczą, tak aby w stresującej sytuacji, pod naporem czasu poprawnie wykonać defibrylację.

Defibrylator szkoleniowy, XFT-120C+
699,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy XFT-120C+ jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze AED treningowym. Zaprojektowany typowo do celów szkoleniowych, posiada 10 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. AED XFT-120C+ jest przystosowany do każdego rodzaju fantoma, również przygotowany na trening defibrylacji dzieci.
Defibrylator szkoleniowy, CU iPAD SPT (odpowiednik SP1)
2 390,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy CU SPT jest treningowym odpowiednikiem bestsellerowego defibrylatora CU SP1. Szkoleniowe odzwierciedlenie defibrylatora SP1 odtwarza wszystkie jego funkcje, posiada 8 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. Dzięki treningowi AED SPT można zapoznać się z ogólnymi zasadami działania defibrylatora oraz nauczyć się postępowania w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.
Defibrylator treningowy Primedic HeartSave Y / YA
2 460,00 zł
(brutto)
AED szkoleniowe Primedic HeartSave Y / YA to sprzęt przeznaczony do nauki obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED), z którym coraz częściej można spotkać się w miejscach publicznych. Defibrylator trenignowy posiada zaprogramowane scenariusze, które umożliwiają zapoznanie się z defibrylacją oraz zdobycie niezbędnych umiejętności do wykorzystania w praktyce, w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. AED treningowe Primedic HeartSave Y / YA symuluje dostarczanie wstrząsów, idealnie sprawdzi się przy wszelkich szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Co ważne AED szkoleniowe posiada kolorowy wyświetlacz, oraz ładowalną baterię.
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100
3 999,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100 jest treningowym odzwierciedleniem terapeutycznego Cardiolife 3100, posiada wszystkie jego funkcje poza rzeczywistym wstrząsem. Treningowe AED krok po kroku przeprowadzi po całej akcji ratunkowej, od przyklejenia elektrod do naciśnięcia przycisku wstrząsu. Dodatkową opcją jest pilot sterujący, z możliwością zmiany scenariusza, przejścia na inny etap akcji ratunkowej lub zatrzymania treningu w celu wyjaśnienia szczegółów postępowania.
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3
3 200,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3 posiada wszystkie funkcje AED terapeutycznego, dzięki czemu jest doskonałym sprzętem do zaawansowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Dodatkową funkcją AED treningowego ZOLL jest Real CRP Help gdzie kursant dostaje informację zwrotną o jakości wykonywanych ucisków klatki piersiowej. Wgrane scenariusze akcji ratunkowych umozliwiają nauke protokołu zachowań w różnych warunkach i przypadkach. Możliwe jest wstrzymanie lub zmiana scenariusza podczas wykonywania działań trenigowych, co daje szkolącemu możliwość dodatkowego komentarza i wyjaśnienia omawianych kwestii.
Defibrylator ZOLL Plus Trainer
2 840,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator szkoleniowy ZOLL Plus Trainer posiada wszystkie funkcje AED terapeutycznego ZOLL Plus, dzięki czemu jest doskonałym sprzętem do zaawansowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Posiada kilka scenariuszy akcji ratunkowych umożliwiając naukę protokołu zachowań w różnych warunkach i przypadkach. Do AED treningowego dołączony jest pilot bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie kursem, wybór lub zmianę scenariusza i ułatwia szkolącamu przeprowadzenie treningu RKO. Dodatkowo system pozwala na stworzenie własnego scenariusza zgodnie z którym będzie przeprowadzana treningowa akcja ratunkowa.
Defibrylator szkoleniowy Laerdal AED Trainer
1 400,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy Trainer odzwierciedla najpopularniejsze funkcje wszystkich defibrylatorów dostępnych na rynku, dzięki czemu uczestnicy szkolenia mogą zdobyć kompetencje i pewność siebie umożliwiające skorzystanie z defibrylatora w rzeczywistych sytuacjach. Proste w obsłudze zarówno dla szkolonych jak i szkolących, jest to elastyczne i wydajne rozwiązanie szkoleniowe. Dzięki integracji z darmową aplikacją QCPR można dowolnie go dostosowywać do indywidualnych potrzeb szkoleniowych poprzez zmianę języka, trybu automatycznego lub półautomatycznego, włączenie lub wyłączenie metronomu, włączenia jednego ze wstępnie skonfigurowanych scenariuszy symulujących najczęstsze przypadki dla dorosłych i dzieci, jak i sterowania aż 6 defibrylatorami szkoleniowymi na raz w ramach jednej aplikacji. 
Defibrylator treningowy ATM-112
790,00 zł
(brutto)
AED szkoleniowe ATM-112 to sprzęt przeznaczony do nauki obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED), z którym coraz częściej można spotkać się w miejscach publicznych. Defibrylator trenignowy posiada zaprogramowane scenariusze, które umożliwiają zapoznanie się z defibrylacją oraz zdobycie niezbędnych umiejętności do wykorzystania w praktyce, w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. AED treningowe ATM-112 symuluje dostarczanie wstrząsów, idealnie sprawdzi się przy wszelkich szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Co ważne AED szkoleniowe posiada kolorowy wyświetlacz, oraz ładowalną baterię.
Defibrylator szkoleniowy XFT 120G z opaską CPR
1 590,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED zaprojektowany i stworzony typowo do celów szkoleniowych, posiada 10 scenariuszy wydarzeń które dają możliwość przygotowania urozmaiconych zajęć. AED treningowe 120G jest godnym następcom doskonale znanego i powszechnie używanego modelu  XFT 120C+. Komunikacja pomiędzy urządzeniem, a kursantem o kolejnych etapach obsługi trenażera prowadzona jest za pomocą 3 sposobów: za pomocą komunikatów głosowych w języku polskim, tekstowych oraz obrazkowych wyświetlanych na kolorowym wyświetlaczu LCD. Nowością w AED szkoleniowym XFT jest opaska CPR, która po założeniu przez kursanta daje możliwość uzyskania informacji zwrotnej na temat jakości prowadzonego RKO w zakresie siły ucisku i tempa wykonywanych uciśnięć.
Defibrylator szkoleniowy Philips Trainer 3
2 620,00 zł
(brutto)
AED szkoleniowe Trainer 3 marki Philips ma za zadanie przygotować do udzielania pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora terapeutycznego. AED treningowe odzwierciedla pracę defibrylatora, wydaje komendy głosowe instruujące ratownika podczas reanimacji. AED Trainer 3 posiada możliwość wykorzystania 8 scenariuszy udzielania pierwszej pomocy, dzięki czemu szkolenie jest efektywne.