Defibrylatory szkoleniowe

Defibrylator szkoleniowy idealnie odwzorowuje pracę i reakcję defibrylatora w realnych warunkach udzielania pomocy. Na potrzeby szkoleniowe AED ma wgrane różne scenariusze akcji ratowniczych, tak aby przygotować i nauczyć potencjalnych ratowników prawidłowych reakcji w każdej sytuacji. Trener AED czyli głos sterujący prowadzi kursanta krok po kroku przez akcje ratowniczą, tak aby w stresującej sytuacji, pod naporem czasu poprawnie wykonać defibrylację.

Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100
2 990,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy Nihon Kohden 3100 jest treningowym odzwierciedleniem terapeutycznego Cardiolife 3100, posiada wszystkie jego funkcje poza rzeczywistym wstrząsem. Treningowe AED krok po kroku przeprowadzi po całej akcji ratunkowej, od przyklejenia elektrod do naciśnięcia przycisku wstrząsu. Dodatkową opcją jest pilot sterujący, z możliwością zmiany scenariusza, przejścia na inny etap akcji ratunkowej lub zatrzymania treningu w celu wyjaśnienia szczegółów postępowania.
Defibrylator szkoleniowy Philips HS1
1 499,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator szkoleniowy Philips HS1 to treningowe odzwierciedlenie AED HS1, idealnie odwzorowuje pracę i reakcję defibrylatora w realnych warunkach udzielania pomocy. Dzięki wyraźnym podpowiedziom głosowym, szybko i łatwo wykonasz polecenia trenera AED. Dzięki wgranym scenariuszom szkoleniowym można przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych.
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3
2 749,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy ZOLL 3 posiada wszystkie funkcje AED terapeutycznego, dzięki czemu jest doskonałym sprzętem do zaawansowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Dodatkową funkcją AED treningowego ZOLL jest Real CRP Help gdzie kursant dostaje informację zwrotną o jakości wykonywanych ucisków klatki piersiowej. Wgrane scenariusze akcji ratunkowych umozliwiają nauke protokołu zachowań w różnych warunkach i przypadkach. Możliwe jest wstrzymanie lub zmiana scenariusza podczas wykonywania działań trenigowych, co daje szkolącemu możliwość dodatkowego komentarza i wyjaśnienia omawianych kwestii.
Defibrylator szkoleniowy, CU iPAD SPT (odpowiednik SP1)
2 199,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy CU SPT jest treningowym odpowiednikiem bestsellerowego defibrylatora CU SP1. Szkoleniowe odzwierciedlenie defibrylatora SP1 odtwarza wszystkie jego funkcje, posiada 8 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. Dzięki treningowi AED SPT można zapoznać się z ogólnymi zasadami działania defibrylatora oraz nauczyć się postępowania w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.
Defibrylator szkoleniowy, XFT-120C+
649,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy XFT-120C+ jest jednym z najłatwiejszych w obsłudze AED treningowym. Zaprojektowany typowo do celów szkoleniowych, posiada 10 scenariuszy wydarzeń aby przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych. AED XFT-120C+ jest przystosowany do każdego rodzaju fantoma, również przygotowany na trening defibrylacji dzieci.
Defibrylator ZOLL Plus Trainer
2 420,00 zł
(brutto)
Defibrylator szkoleniowy ZOLL Plus Trainer posiada wszystkie funkcje AED terapeutycznego ZOLL Plus, dzięki czemu jest doskonałym sprzętem do zaawansowanych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy i treningu resuscytacji krążeniowo oddechowej. Posiada kilka scenariuszy akcji ratunkowych umożliwiając naukę protokołu zachowań w różnych warunkach i przypadkach. Do AED treningowego dołączony jest pilot bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie kursem, wybór lub zmianę scenariusza i ułatwia szkolącamu przeprowadzenie treningu RKO. Dodatkowo system pozwala na stworzenie własnego scenariusza zgodnie z którym będzie przeprowadzana treningowa akcja ratunkowa.