Tlenoterapia i intubacja

Butla tlenowa aluminiowa 2,7L
675,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Zastosowanie butli jest dosyć szerokie, może być to pomoc medyczna ale, używane są również przez sportowców wyczynowych, podczas nurkowania czy wspinaczki wysokogórskiej. Dodatkowym atutem jest wykonanie z aluminium co daje lekkość i wytrzymałość butli tlenowej.
Butla tlenowa stalowa 2,7 l
470,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Wykonanie ze stali gwarantuje solidność konstrukcji i wytrzymałość. Butla przeznaczona do tlenu medycznego, z zaworem z przyłączem G 3/4 cala, pasującym do większości reduktorów. Sprzedawana jest bez tlenu.
Butla tlenowa stalowa 5L
465,60 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Wykonanie ze stali gwarantuje solidność konstrukcji i wytrzymałość. Butla jest łatwa w obsłudze. Sprzedawana jest bez tlenu.
Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych
1,90 zł
(brutto)
Cechy: cewnik wykonany z elastycznego PCV, odpornego na złamania i skręcenia zmrożona powierzchnia zapobiega przyklejaniu się cewnika do ścianek rurki intubacyjnej lekko zaokrąglona specjalna końcówka, ergonomicznie idealnie dopasowana do użycia przeźroczysty dren ułatwia kontrolę cewnik posiada dwa boczne otwory naprzemianległe z wyrobioną końcówką rozpoznawanie rozmiaru cewnika poprzez zastosowanie różnokolorowych końcówek, numeryczne oznaczenie rozmiaru na opakowaniu sterylizowany tlenkiem etylenu- pakowane pojedynczo w sterylny blistr
Dren do ssaka, dren łączący do odsysania
3,80 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Dren do ssaka przeznaczony jest do odsysania wydzieliny. Dren wykonany został z elastycznego PCV ułatwiającego wygodną manipulację. Odpowiednia twardość pozwala zastosować dren przy zasysaniu nawet z wysokim ciśnienie. Dren jest sterylny, jałowy. Gładki w środku, podczas użycia nie załamuje się.
Dren tlenowy, przewód tlenowy 10m
7,80 zł
(brutto)
Dren tlenowy przewodzi skoncentrowany tlen medyczny, jest swoistym przedłużaczem dla specjalistycznego sprzętu do tlenoterapii i wszelkich czynności medycznych, gdzie wymagane jest podłączenie gazu medycznego do pacjenta. Dzięki konstrukcji gwiazdkowej, przewód nie ma możliwości załamania się co znaczy, że dopływ tlenu nie zostanie odcięty nawet podczas zagięcia drenu o 180 stopni.
Maska anestetyczna silikonowa, maska do resuscytatora
37,00 zł
(brutto)
Maska anestetyczna stosowana do prowadzenia lub wspomagania wentylacji oddechowej pacjenta. Umożliwia wykonanie procedur medycznych obejmujących wentylacje zastępczą, prowadzenia znieczulenia ogólnego u pacjenta oraz prowadzenia czynności ratowniczych u poszkodowanych. Ukształtowany zgodnie z budową anatomiczną twarzy pompowany mankiet, zapewnia doskonałą szczelność maski przy minimalnym nacisku.
Maska anestetyczna, maska do resuscytatora
9,00 zł
(brutto)
Maska anestetyczna do resuscytatora, przeznaczona jest do prowadzenia i wspomagania wentylacji pacjenta. Wykonana z bezpiecznego materiału, nie zawiera lateksu, falanów oraz innych toksycznych materiałów. Maska anestetyczna wyposażona jest w pompowany mankiet, który zapewnia szczelność i dopasowanie do twarzy poszkodowanego. Maski zabezpieczone są w pojedynczych opakowaniach. Każdy rozmiar kodowany jest innym kolorem. Dostępne rozmiary 0-5.
Maska do nebulizacji
5,70 zł
(brutto)
Maska tlenowa z drenem i nebulizatorem. Przeznaczona do wytworzenia aerozolu zawierający rozdrobniony lek, który ma być dostarczony do układu oddechowego wraz z wdechem pacjenta. Maska do nebulizacji wykonana z przezroczystego, nietoksycznego materiału PCV, dzięki czemu jest bezpieczna oraz komfortowa w użytkowaniu.