Tlenoterapia i intubacja

Laryngoskop jednorazowy, z łyżką typu Macintosh
18,00 zł
(brutto)
Jednorazowy zestaw laryngoskopu z plastikową rękojeścią i łyżką typu Macintosh dostępną w czterech rozmiarach. Łyżki i rękojeść są wykonane z wytrzymałego ABS, nie zawierają lateksu. Elementy pakowane indywidualnie w opakowaniach typu folia papier. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. Laryngoskop jednorazowy jest dostępny w czterech rozmiarach.
Rękojeść laryngoskopu, Metalowo-plastikowa
24,90 zł
(brutto)
Jednorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego ABS oraz aluminium, nie zawierają lateksu. Elementy pakowane indywidualnie w opakowaniach typu folia papier. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w 2 rozmiarach Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Rękojeść laryngoskopu, Metalowa
25,90 zł
(brutto)
Jednorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego aluminium, nie zawierają lateksu. Elementy pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w trzech rozmiarach Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, plastikowa
7,20 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Macintosh. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w czterech rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, plastikowa
7,20 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w trzech rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, metalowo-plastikowa
14,80 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB oraz stopu metalu, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w sześciu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, metalowo-plastikowa
14,80 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Macintosh. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB oraz stopu metalu, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w siedmiu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, metalowa
19,70 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w sześciu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, metalowa
15,00 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w ośmiu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Butla tlenowa aluminiowa 2,8L
619,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Zastosowanie butli jest dosyć szerokie, może być to pomoc medyczna ale, używane są również przez sportowców wyczynowych, podczas nurkowania czy wspinaczki wysokogórskiej. Dodatkowym atutem jest wykonanie z aluminium co daje lekkość i wytrzymałość butli tlenowej.
Rękojeść laryngoskopu, Metalowa, wielorazowa
204,00 zł
(brutto)
Wielorazowa rękojeść laryngoskopu. Rękojeść laryngoskopu jest wykonane z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu lub stali nierdzewnej. Elementy pakowane indywidualnie w kartoniku. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Rękojeść laryngoskopu dostępna jest w 3 rozmiarach Produkt nadaje się do sterylizacji.