Tlenoterapia i intubacja

Ssak ręczny EASY SUCTION
163,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Ssak ręczny Suction Easy, zwany również ssakiem taktycznym, to prosty i wydajny ssak ręczny przeznaczony jest do odsysania płynów i treści z jamy ustnej i górnego odcinka dróg oddechowych. Konstrukcja jednoczęściowa, bez możliwości rozmontowania na mniejsze elementy składowe. Budowa ssaka pozwala na obsługę jedną ręką, podczas gdy drugą można swobodnie manewrować końcówką ssaka wewnątrz jamy ustnej i przestrzeni gardłowej. Wytworzone podciśnienie powoduje zasysanie wydzieliny i kieruje je bezpośrednio do woreczka zbiorczego. Cały układ ssący jest przezroczysty, dzięki czemu można na bieżąco kontrolować skuteczność działań. Całość zestawu jest jednorazowa - higieniczna i bezpieczna.
Worek samorozprężalny Resuscytator z rezerwuarem dla dziecka, Hersill
244,77 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Worek samorozprężalny dla dzieci i niemowląt z maską i rezerwuarem przeznaczony jest do zastosowania zastępczego oddechu. Jest to produkt hiszpańskiej marki Hersill. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, spełnia wymagania międzynarodowe zalecające wyposażenie resuscytatorów dla dzieci w mechanizm zmniejszający ciśnienie do poziomu nie przekraczającego 45 cmH2O.
Butla tlenowa aluminiowa 2,8L
619,00 zł
(brutto)
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Zastosowanie butli jest dosyć szerokie, może być to pomoc medyczna ale, używane są również przez sportowców wyczynowych, podczas nurkowania czy wspinaczki wysokogórskiej. Dodatkowym atutem jest wykonanie z aluminium co daje lekkość i wytrzymałość butli tlenowej.
Butla tlenowa stalowa 5L
465,60 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Butle tlenowe należą do podstawowej grupy sprzętu medycznego, są niezbędnym wyposażeniem każdej karetki, szpitali czy punktów medycznych. Wykonanie ze stali gwarantuje solidność konstrukcji i wytrzymałość. Butla jest łatwa w obsłudze. Sprzedawana jest bez tlenu.
Reduktor tlenowy Mediselect II ze złączem AGA
864,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Reduktor tlenowy MEDISELECT II posiada skokowo regulowany przepływ 0-25 l/min. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada 2 - letnią gwarancję. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych. Do złącza typu Aga można podłączyć dodatkowy sprzęd medyczny jak respirator czy ssak.
Reduktor tlenowy z nawilżaczem
980,00 zł
(brutto)
Reduktor do tlenu A36 wraz z dozownikiem i nawilżaczem po podłączeniu do butli tlenowej redukuje ciśnienie oraz nawilża tlen dawkowany z butli. Można również regulować przepływ tlenu, dostosowując do indywidualnych wymagań medycznych pacjenta. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych.
Resuscytator worek samorozprężalny jednorazowy Laerdal Bag II
76,00 zł
(brutto)
Resuscytator czyli worek samorozprężalny LAERDAL typu BAG II wykorzystywany jest podczas akcji reanimacyjnych. Jest prosty w obsłudze, pozwala na przeprowadzenie wentylacji również z użyciem tlenu. Wielofunkcyjność tego resuscytatora i jego cechy techniczne pozwalają na wykorzystanie go przez wszystkie służby medyczne. Z maską w rozmiarze 5' służy do wentylacji pacjentów dorosłych.
Resuscytator worek samorozprężalny jednorazowy Laerdal Bag II Pediatryczny
76,00 zł
(brutto)
Resuscytator czyli worek samorozprężalny LAERDAL typu BAG II wykorzystywany jest podczas akcji reanimacyjnych. Jest prosty w obsłudze, pozwala na przeprowadzenie wentylacji również z użyciem tlenu. Wielofunkcyjność tego resuscytatora i jego cechy techniczne pozwalają na wykorzystanie go przez wszystkie służby medyczne. Z maską w rozmiarze 3' służy do wentylacji dzieci, dodatkowo wersja pediatryczna posiada zawór bezpieczeństwa.