Dla dzieci

Resuscytator pediatryczny worek samorozprężalny Laerdal The Bag II + Rurki Guedela + Etui
122,00 zł
(brutto)
Resuscytator czyli worek samorozprężalny LAERDAL typu BAG II wykorzystywany jest podczas akcji reanimacyjnych. Jest prosty w obsłudze, pozwala na przeprowadzenie wentylacji również z użyciem tlenu. Wielofunkcyjność tego resuscytatora i jego cechy techniczne pozwalają na wykorzystanie go przez wszystkie służby medyczne. Dodatkowo wersja pediatryczna posiada zawór bezpieczeństwa. W zestawie dołączono 8 rurkek ustno-gardłowych Guedela, maskę w rozmiarze 3' służącą do wentylacji dzieci oraz wodoodporny pokrowiec.
Resuscytator worek samorozprężalny jednorazowy Laerdal Bag II Pediatryczny
66,93 zł
(brutto)
Resuscytator czyli worek samorozprężalny LAERDAL typu BAG II wykorzystywany jest podczas akcji reanimacyjnych. Jest prosty w obsłudze, pozwala na przeprowadzenie wentylacji również z użyciem tlenu. Wielofunkcyjność tego resuscytatora i jego cechy techniczne pozwalają na wykorzystanie go przez wszystkie służby medyczne. Z maską w rozmiarze 3' służy do wentylacji dzieci, dodatkowo wersja pediatryczna posiada zawór bezpieczeństwa.
Resuscytator worek samorozprężalny silikonowy dla dzieci
179,45 zł
(brutto)
Resuscytator czyli worek samorozprężalny wykorzystywany jest podczas akcji reanimacyjnych. Przeznaczony jest do ręcznej wentylacji pacjentów. Ten produkt wykonany jest z silikonu, co oznacza, że ma lepszą odporność termiczną i może być sterylizowany. Resuscytator jest podstawowym wyposażeniem zespołów ratowniczych. Ze względu na rozmiar maski 3, sprzęt ten przeznaczony jest dla pacjentów pediatrycznych.
Worek samorozprężalny Resuscytator z rezerwuarem dla dziecka, Hersill
244,77 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Worek samorozprężalny dla dzieci i niemowląt z maską i rezerwuarem przeznaczony jest do zastosowania zastępczego oddechu. Jest to produkt hiszpańskiej marki Hersill. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, spełnia wymagania międzynarodowe zalecające wyposażenie resuscytatorów dla dzieci w mechanizm zmniejszający ciśnienie do poziomu nie przekraczającego 45 cmH2O.