Apteczki z wyposażeniem

W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki zakres apteczek z wyposażeniem, wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich skład dobierali specjaliści ratownictwa medycznego. Apteczka jest wymagana w większości miejsc publicznych, do większości z nich dopasowaliśmy odpowiednie wyposażenie, dlatego wyróżniamy apteczki szkolne, gastronomiczne, sportowe, taktyczne... W każdej z nich znajdą Państwo wyposażenie odpowiednio dobrane do miejsca w którym ma być użytkowana. Dostępne są również apteczki pierwszej pomocy domowe, samochodowe, turystyczne które dają poczucie bezpieczeństwa i możliwość udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w razie potrzeby, gdziekolwiek jesteśmy.

Apteczka domowa pierwszej pomocy
38,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Apteczka domowa jest w formie niewielkiego i poręcznego pudełka, które bez problemu schowamy w szufladzie czy łazienkowej szafce. Jest to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, ważnym elementem jest instrukcja udzielania pierwszej pomocy, dzięki której każdy poradzi sobie w tudnej, urazowej sytuacji. Poza opatrunkami i kompresami, znajdziemy tam aquagel, idealny środek na oparzenia czy odleżyny.
Staza taktyczna typu CAT
99,00 zł
(brutto)
Staza taktyczna to rodzaj uciskowej opaski używanej do tamowania silnych krwotoków tętniczych lub żylnych. Staza taktyczna typu CAT ze względu na unikalną konstrukcję umożliwia szybkie zabezpieczenie krwotoku, co ważne możliwe jest sprawne założenie opaski na każdej kończynie zarówno dla prawo jak i leworęcznych. Zacisk efektywnie tamuje ranę nawet gdy miejsce krwawienia znajduje się głęboko. Typ CAT (Combat Application Tourniquet) jest jednym z najpopularniejszych, używana jako wyposażenie medyczne w wojsku, dla żołnierzy na polu walki ale również jako sprzęt medyczny policji, straży pożarnych i służb medycznych. Zgodnie z wytycznymi pierwszej pomocy z 2015 roku stazy taktycznej można użyć dopiero jeśli bezpośredni ucisk nie potrafi zatrzymać krwawienia zewnętrznego kończyny.
Nożyczki ratownicze
11,40 zł
(brutto)
Nożyczki ratownicze słuzą do przecinania bandaży, tkanin, ubrań a nawet pasów bezpieczeństwa. Ich szczególny kształt zapewnia bezpieczeństwo podczas rozcinania ubrań czy bandaża bez narażania pacjenta na skaleczenie. Nożyczki ratownicze są ostre, wyprofilowane i lekkie, zapewniają precyzyjne cięcie i bezpieczne użytkowanie. Nożyce przeznaczone są dla ratowników, służb mundurowych, ratowników pola walki.
Apteczka Torba Medyczna dla Ratownika KPP
790,00 zł
(brutto)
Torba medyczna stworzona z myślą o ratownikach kończących kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wyposażenie apteczki medycznej zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, krwotoków. Wyposażenie zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, ran kłutych klatki piersiowej, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Torbę medyczną dla ratowników KPP można nosić w ręce lub jako plecak (posiada szelki) dzięki temu można z zestawem pierwszej pomocy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, nosić ją w górach i na akcjach ratowniczych.
Staza taktyczna zaciskowa CAT G-7
197,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Staza taktyczna CAT jest profesjonalną opaską zaciskową, która w 100% hamuje krwotoki kończyn. Skuteczność stazy CAT potwierdzona jest przez U.S. Army Institute of Surgical Research. Największą zaletą stazy CAT jest szybkość założenia, jej konstrukcja umożliwia aplikację jedną ręką, co w przypadku akcji ratowniczej i tamowania krwotoku jest ogromnym ułatwieniem.
Zestaw do płukania oka ZPO
8,90 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Zestaw do płukania oka przeznaczony jest do szybkiego przepłukania oczu z czynników obcych. Jest przydatny w podróży, w domu czy jako wyposażenie apteczki w pracy. W zestawie znajduje się kieliszek i dwie ampułki roztworu soli fizjologicznej NaCl 0,9% oraz instrukcja postępowania.
Apteczka samochodowa Pierwszej Pomocy
38,50 zł
(brutto)
Apteczka samochodowa pierwszej pomocy jest niezbędnikiem każdego kierowcy. Wyposażenie skomponowane według norm DIN13164 plus. Apteczka spełnia europejskie wymagania, rekomendowana jest przez Sobiesława Zasade, autoryzowanego dealera Mercedes - Benz. Do zestawu dołączono kamizelkę ostrzegawczą zgodną z normą DIN EU 471, zapewni bezpieczeństwo i widoczność na drodze.
Zestaw do płukania oczu Cederroth Eye Wash Station REF 721500
640,00 zł
(brutto)
Zestaw do płukania oczu Cederroth Eye Wash Station REF 721500 zawiera dwie butelki płukanki do oczu, zamknięte pod przejrzystą pokrywą z uszczelką w specjalnie zaprojektowanej szafce, do powieszenia na ścianie. Zestaw w szafce zapewnia szybki dostęp do płukanek w razie zaprószenia lub opryskania oczu substancjami chemicznymi. Butelki otwierają się automatycznie w momencie wyciągnięcia z uchwytów i od razu są gotowe do użycia. Płukanki posiadają specjalnie ukształtowane końcówki pasujące do oczodołów, dzięki czemu można za ich pomocą płukać oko stałym strumieniem przez ok. 1,5 minuty. W zestawie znajduje się również zestaw plastrów opatrunkowych Automat Cederroth Salvequick Dispenser REF 490700, oraz miejsce na dodatkowe wyposażenie według własnych potrzeb.