Defibrylatory AED

Defibrylator Lifepak CR+, odnowiony
3 900,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK CR Plus to poręczny, przenośny defibrylator zewnętrzny (AED). Klapka otwiera się po naciśnięciu przycisku, co sygnalizuje rozpoczęcie defibrylacji. Urządzenie jest łatwe w użyciu, regularnie przeprowadza autotesty i jest w stanie wykonać wstrząs o energii do 360 J, dzięki czemu można polegać na jego możliwościach a defibrylacja jest maksymalnie skuteczna. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000, odnowiony
6 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000 z EKG, odnowiony
6 600,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator w zestawie z 3-odprowadzeniowym kablem EKG Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
ZOLL Plus, odnowiony
3 800,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.