Koce, folie, worki

Koce termiczne to podstawa wyposażenia apteczek osobistych jak i profesjonalnych zestawów ratowniczych. Folia NRC oraz koce termiczne mają właściwości termoizolacyjne a nawet bakteriostatyczne. Są to produkty uniwersalne, chroniące przed chłodem, przegrzaniem i wodą.

Folia termoizolacyjna, folia NRC, koc termiczny
4,80 zł
(brutto)
Folia termoizolacyjna to podstawa wyposażenia apteczki pierwszej pomocy, turystycznej, ratowniczej. Folia NRC ma właściwości termoizolacyjne co oznacza, że chroni organizm przed wychłodzeniem lub przegrzaniem, można jej użyć jako osłony przed wiatrem lub promieniami słonecznymi. Koc termiczny jest na tyle uniwersalnym produktem, że może być zastosowany również u sportowców po dużym wysiłku fizycznym lub u pacjentów po operacji gdzie istotna jest ochrona przed utratą ciepła i wilgoci.
Worek na wymioty '20 szt.
31,00 zł
(brutto)
Worki na wymioty to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w szpitalach, karetkach pogotowia, środkach transportu jak samochód czy samolot. Stanowią alternatywę dla misek lub nerek medycznych, zapewniają komfort użytkowania. Torebki na wymioty są bardzo higieniczne i bezpieczne w użyciu. Wyposażone w specjalny kołnierz ułatwiający użytkowanie oraz bezpieczne zamknięcie. Pakowane 20 szt. / folia