Koce, folie, worki

Koce termiczne to podstawa wyposażenia apteczek osobistych jak i profesjonalnych zestawów ratowniczych. Folia NRC oraz koce termiczne mają właściwości termoizolacyjne a nawet bakteriostatyczne. Są to produkty uniwersalne, chroniące przed chłodem, przegrzaniem i wodą.

Folia termoizolacyjna, folia NRC, koc termiczny
4,80 zł
(brutto)
Folia termoizolacyjna to podstawa wyposażenia apteczki pierwszej pomocy, turystycznej, ratowniczej. Folia NRC ma właściwości termoizolacyjne co oznacza, że chroni organizm przed wychłodzeniem lub przegrzaniem, można jej użyć jako osłony przed wiatrem lub promieniami słonecznymi. Koc termiczny jest na tyle uniwersalnym produktem, że może być zastosowany również u sportowców po dużym wysiłku fizycznym lub u pacjentów po operacji gdzie istotna jest ochrona przed utratą ciepła i wilgoci.
Worek na wymioty '20 szt.
31,00 zł
(brutto)
Worki na wymioty to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w szpitalach, karetkach pogotowia, środkach transportu jak samochód czy samolot. Stanowią alternatywę dla misek lub nerek medycznych, zapewniają komfort użytkowania. Torebki na wymioty są bardzo higieniczne i bezpieczne w użyciu. Wyposażone w specjalny kołnierz ułatwiający użytkowanie oraz bezpieczne zamknięcie. Pakowane 20 szt. / folia                                                                                                                                                                    
Koc ratunkowy, koc grzewczy WBS
148,00 zł
(brutto)
Koc termiczny WBS jest innowacyjnym produktem termicznym stosowanym w ratownictwie taktycznym, działaniach militarnych i ratowniczych. Koce termiczne używane są w kryzysowych sytuacjach, zagrożeniu hipotermią. W kocach WBS zastosowano 12 wewnętrznych ogrzewaczy chemicznych, które równomiernie rozprowadzają ciepło po ciele poszkodowanego. Ogrzewacze aktywują się automatycznie po wyjęciu ich z hermetycznego opakowania i zetknięciu się z powietrzem. Osiągają temperaturę 50 st. Celsjusza w ciągu kilku minut. Temperatura utrzymuje się przez co najmniej 14 godzin.