Koce, folie, worki

Koce termiczne to podstawa wyposażenia apteczek osobistych jak i profesjonalnych zestawów ratowniczych. Folia NRC oraz koce termiczne mają właściwości termoizolacyjne a nawet bakteriostatyczne. Są to produkty uniwersalne, chroniące przed chłodem, przegrzaniem i wodą.

Folia termoizolacyjna, folia NRC, koc termiczny
3,90 zł
(brutto)
Folia termoizolacyjna to podstawa wyposażenia apteczki pierwszej pomocy, turystycznej, ratowniczej. Folia NRC ma właściwości termoizolacyjne co oznacza, że chroni organizm przed wychłodzeniem lub przegrzaniem, można jej użyć jako osłony przed wiatrem lub promieniami słonecznymi. Koc termiczny jest na tyle uniwersalnym produktem, że może być zastosowany również u sportowców po dużym wysiłku fizycznym lub u pacjentów po operacji gdzie istotna jest ochrona przed utratą ciepła i wilgoci.
Koc termiczny Blizzard Trauma Blanket
215,00 zł
(brutto)
Koc termiczny BLIZZARD jest innowacyjnym produktem termicznym stosowanym w ratownictwie taktycznym, działaniach militarnych i ratowniczych. Koce termiczne używane są w kryzysowych sytuacjach, zagrożeniu hipotermią. W kocach BLIZZARD Trauma Blanket zastosowano technologię REFLEXCELL, która przetrzymuje powietrze w trzech warstwach, tworząc barierę cieplną. Warstwa srebrna oraz przylegająca do ciała powłoka koca, chronią przed utratą ciepła. Specyfika koca chroni przed wyziębieniem ale i przegrzaniem organizmu. Koc BLIZZARD może spełniać również funkcję ochronną dla żołnierzy nocujących w terenie w różnych warunkach pogodowych.