Apteczki

Apteczki pierwszej pomocy oraz torby medyczne to zestawy opatrunków i akcesoriów medycznych przygotowanych z myślą o jak najszybszym udzieleniu pierwszej pomocy. Podczas wypadku czy skaleczenia liczy się szybka reakcja, dzięki apteczce, wszystkie opatrunki są w jednym miejscu, gotowe do użycia. 

Posiadamy w ofercie apteczki osobiste, samochodowe, turystyczne oraz przemysłowe – przygotowane z myślą o konkretnym przeznaczeniu i sytuacji. Zawartość apteczki jest skompletowana tak, aby w razie potrzeby sprzęt medyczny i opatrunki były pod ręką, gotowe do udzielenia pomocy.

Przeznaczenie apteczek medycznych

Apteczka służy do przechowywania opatrunków i sprzętu medycznego przeznaczonego do udzielenia pierwszej pomocy. Wyposażenie miejsca pracy w apteczkę pierwszej pomocy jest obowiązkiem pracodawcy, jednak poza obowiązkiem jest to przejaw rozsądku i dbałości o wspólne bezpieczeństwo. 

Ze względu na różne przeznaczenie, oraz możliwości powstawania urazów, posiadamy w ofercie apteczki przemysłowe, szkolne, samochodowe, domowe, oraz specjalistyczne torby medyczne. W apteczce powinny znaleźć się opatrunki i akcesoria medyczne dobrane tak, aby w danym miejscu przeznaczenia móc zapewnić bezpieczeństwo potencjalnych poszkodowanych. Ze względu na specyfikę miejsca pracy, są różne możliwości powstawania urazów, wypadków, dlatego w ofercie naszego sklepu mamy apteczki i torby medyczne wyposażone tak, aby móc zapewnić bezpieczeństwo oraz możliwość udzielenia szybkiej pierwszej pomocy.

W wybranych zestawach medycznych, sprzęt, akcesoria i opatrunki mają zadanie pomóc:

  • zabezpieczyć poszkodowanego, 
  • zabezpieczyć / udrożnić drogi oddechowe, 
  • unieruchomić złamania, zwichnięcia
  • zapewnić komfort termiczny
  • zatamować krwotoki
  • opatrzyć rany i skaleczenia
  • zapewnić komfort i bezpieczeństwo ratownika

Wykonanie apteczek

Apteczki wykonane są z materiałów wysokiej jakości, w zależności od przeznaczenia jest to CORDURA, to materiał o bardzo dużej odporności na przetarcia i na działanie warunków atmosferycznych. Jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, a specjalny splot uniemożliwia powiększanie się ewentualnego rozdarcia. W skład wyposażenia apteczek wchodzą opatrunki i akcesoria medyczne wysokiej jakości, wybrane i sprawdzone przez specjalistów branżowych, ratowników medycznych i strażaków. 

Możliwe jest wykonanie apteczki według własnego projektu, lub modyfikację wyposażenia proponowanych przez nas zestawów – w takim przypadku prosimy o kontakt, dopasujemy apteczkę i jej zawartość do Państwa potrzeb i wymagań.

Kontakt w sprawie zakupu apteczek

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani apteczką, torbą medyczną, zestawem ratowniczym ale macie pytania dotyczące asortymentu, lub chcą Państwo apteczkę z indywidualnym wyposażeniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. 

Apteczka domowa - SAL - domowy zestaw pierwszej pomocy
99,00 zł
(brutto)
Apteczka domowa jest w formie niewielkiego i poręcznego plastikowego pudełka, które bez problemu schowamy w szufladzie czy łazienkowej szafce. Jest to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania, wsad pierwszej pomocy zawiera niezbędne produkty dzięki którym każdy poradzi sobie w trudnej, urazowej sytuacji. Poza opatrunkami i kompresami, znajdziemy tam aquagel, idealny środek na oparzenia i odleżyny, kompres chłodzący, plastry, zestaw do płukania oka itp. Pamiętaj! Bezpieczeństwo, gdziekolwiek jesteś...
Plecak RAPID RESCUE z wyposażeniem, Duży plecak modułowy, system PULL
1 290,00 zł
(brutto)
W pełni wyposażony plecak medyczny na poziomie ALS. Stworzony z myślą o konieczności udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w różnych warunkach. Plecak można użyć jako trauma wall. Dzięki zastosowaniu systemu PULL jednym pociągnięciem ręki otrzymujemy dostęp do pełnego wyposażenia medycznego. Plecak jest najbardziej poręczną formą apteczki, pozwala na szybkie przemieszczenie ze sprzętem medycznym i udzielenie pomocy. Wyposażenie przygotowano z myślą o zabezpieczeniu krwotoków, komfortu termicznego, złamań, skaleczeń, prowadzenie oddechu zastępczego. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji.GÓRNA PLAKIETKA DOŁĄCZANA JEST GRATIS, NATOMIAST BOCZNE MOŻNA ZAKUPIĆ DODATKOWO.
Nożyczki ratownicze
11,00 zł
(brutto)
Nożyczki ratownicze słuzą do przecinania bandaży, tkanin, ubrań a nawet pasów bezpieczeństwa. Ich szczególny kształt zapewnia bezpieczeństwo podczas rozcinania ubrań czy bandaża bez narażania pacjenta na skaleczenie. Nożyczki ratownicze są ostre, wyprofilowane i lekkie, zapewniają precyzyjne cięcie i bezpieczne użytkowanie. Nożyce przeznaczone są dla ratowników, służb mundurowych, ratowników pola walki.
Nożyczki ratownicze SAL Rescue
16,00 zł
(brutto)
Nożyczki ratownicze słuzą do przecinania bandaży, tkanin, ubrań a nawet pasów bezpieczeństwa. Ich szczególny kształt zapewnia bezpieczeństwo podczas rozcinania ubrań czy bandaża bez narażania pacjenta na skaleczenie. Nożyczki ratownicze są ostre, wyprofilowane i lekkie, zapewniają precyzyjne cięcie i bezpieczne użytkowanie. Nożyce przeznaczone są dla ratowników, służb mundurowych, ratowników pola walki.
SAL Torba medyczna R0 Slim
720,00 zł
(brutto)
W pełni wyposażona torba medyczna stworzona przez zespół doświadczonych Ratowników Medycznych, w oparciu o wieloletnią pracę z pacjentem. Przeznaczony dla wszystkich osób mających do czynienia z pacjentem, wykonujących czynności medyczne. Torba posiada liczne przegródki oraz komory, ułatwiające doskonałą organizację asortymentu. Dzięki temu odnalezienie niezbędnych przedmiotów jest łatwe i szybkie, wszystko ma swoje wyznaczone miejsce. Niewielki rozmiar torby oraz poręczny kształt pozwalają, na wygodne użytkowanie niezależnie od okoliczności.
Torba Pediatryczna z wyposażeniem, reanimacyjna
1 049,00 zł
(brutto)
Specjalistyczna torba medyczna pediatryczna z wyposażeniem zapewniającym możliwość reanimacji i zabezpieczenia najmniejszych pacjentów. Torba pediatryczna może być używana zarówno w szpitalnych oddziałach pediatrycznych, karetkach pogotowia ratunkowego lub podczas zabezpieczeń medycznych. Wyposażenie torby pediatrycznej można modyfikować według indywidualnych potrzeb - w takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Mały plecak medyczny z wyposażeniem
880,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny z systemem PULL i modułami. Wyposażony z myślą o osobach udzielających pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, skaleczeń. Kompleksowe wyposażenie plecaka medycznego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. Masz pytania dotyczące zamówienia lub personalizacji? Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.
Modułowy plecak medyczny z wyposażeniem
1 150,00 zł
(brutto)
W pełni wyposażony plecak medyczny. Stworzony z myślą o konieczności udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w różnych warunkach, dzięki modułom sprzęt jest segregowany w odpowiednich saszetach, gotowy do nagłego użycia. Plecak można użyć jako trauma wall. Dzięki zastosowaniu systemu PULL jednym pociągnięciem ręki otrzymujemy dostęp do pełnego wyposażenia medycznego. Plecak pozwala na szybkie przemieszczenie ze sprzętem medycznym i udzielenie pomocy. Wyposażenie plecaka ratowniczego przygotowano z myślą o zabezpieczeniu krwotoków, komfortu termicznego, złamań, skaleczeń, prowadzenie oddechu zastępczego. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. GÓRNA PLAKIETKA DOŁĄCZANA JEST GRATIS, BOCZNE MOŻNA ZAKUPIĆ OSOBNO
Plecak medyczny, wyposażenie KPP
800,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny, z systemem PULL oraz modułami wyposażony z myślą o ratownikach kończących kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, skaleczeń, krwotoków. Kompleksowe wyposażenie plecaka ratowniczego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, ran kłutych klatki piersiowej, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Plecak wykonany jest z odpornego na wodę materiały, jego ergonomiczny kształt pozwala na dotarcie do poszkodowanego nawet w trudno dostępnych miejscach. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. Masz pytania zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.
Apteczka samochodowa Pierwszej Pomocy
38,50 zł
(brutto)
Apteczka samochodowa pierwszej pomocy jest niezbędnikiem każdego kierowcy. Wyposażenie skomponowane według norm DIN13164 plus. Apteczka spełnia europejskie wymagania, rekomendowana jest przez Sobiesława Zasade, autoryzowanego dealera Mercedes - Benz. Do zestawu dołączono kamizelkę ostrzegawczą zgodną z normą DIN EU 471, zapewni bezpieczeństwo i widoczność na drodze.
Staza taktyczna zaciskowa CAT G-7
197,00 zł
(brutto)
Staza taktyczna CAT jest profesjonalną opaską zaciskową, która w 100% hamuje krwotoki kończyn. Skuteczność stazy CAT potwierdzona jest przez U.S. Army Institute of Surgical Research. Największą zaletą stazy CAT jest szybkość założenia, jej konstrukcja umożliwia aplikację jedną ręką, co w przypadku akcji ratowniczej i tamowania krwotoku jest ogromnym ułatwieniem.