Używany sprzęt medyczny

Jesteś zainteresowany używanym sprzętem medycznym? Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem telefonu: +48 605 990 217 bądź adresem e-mail: info@platformaratownicza.pl

Defibrylator Lifepak 15, używany rok 2020
74 400,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Defibrylar Lifepak 15 jest najbardziej zaawansowanym monitorem / defibrylatorem. Przeznaczony dla zespołów ratownictwa medycznego, transportów medycznych, szpitali. Sprawdzony i skuteczny sprzęt medyczny wykorzystujący technologię dwufazową, z rosnącą energią do 360J (najwyższa dostępna energią wyładowań) oraz zaawansowanymi parametrami monitorowania. Rok produkcji 2013.
Defibrylator Lifepak 15, używany rok 2015
29 500,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Defibrylar Lifepak 15 jest najbardziej zaawansowanym monitorem / defibrylatorem. Przeznaczony dla zespołów ratownictwa medycznego, transportów medycznych, szpitali. Sprawdzony i skuteczny sprzęt medyczny wykorzystujący technologię dwufazową, z rosnącą energią do 360J (najwyższa dostępna energia wyładowania) oraz zaawansowanymi parametrami monitorowania. Rok produkcji 2013.
Defibrylator manualny CORPULS 3, używany rok 2010
42 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator manualny Corpuls 3 jest jedynym urządzeniem na rynku, które wykorzystuje konstrukcję modułową, defibrylatora oraz urządzeń monitorujących. Posiada czytelny wyświetlacz o przekątnej 8,4 cala. Ratownicy na całym świecie polegają na nim ze względu na jego solidną, przenośną konstrukcję, niezawodną technologię dwufazową i łatwy w nawigacji interfejs użytkownika. W zestawie nie ma twardych łyżek.
Defibrylator Zoll X-Series, odnowiony rok 2016
67 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL z serii X wyróżnia się niewielkim gabarytem, niską wagą oraz dużym monitorem. Posiada wiele funkcjonalności i zaawansowane możliwości monitorowania pacjenta. ZOLL X-series wyróżnia się unikalną możliwością jednoczesnej obserwacji krzywych EKG w czasie rzeczywistym obok uprzednio wykonanego 12-odprowadzeniowego zapisu EKG lub prezentację jednej z pięciu oddzielnych stron zapisu EKG z pamięci aparatu wraz z wynikami analizy i interpretacją słowną. Defibrylator ZOLL X-series może być stosowany zarówno u pacjentów dorosłych jak i dzieci i noworodków. Rok produkcji 2016
Defibrylator Lifepak CR+, odnowiony
3 900,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK CR Plus to poręczny, przenośny defibrylator zewnętrzny (AED). Klapka otwiera się po naciśnięciu przycisku, co sygnalizuje rozpoczęcie defibrylacji. Urządzenie jest łatwe w użyciu, regularnie przeprowadza autotesty i jest w stanie wykonać wstrząs o energii do 360 J, dzięki czemu można polegać na jego możliwościach a defibrylacja jest maksymalnie skuteczna. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000, odnowiony
6 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000 z EKG, odnowiony
6 600,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator w zestawie z 3-odprowadzeniowym kablem EKG Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
ZOLL Plus, odnowiony
3 800,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lucas 2, odnowiony
28 000,00 zł
(brutto)
System kompresji klatki piersiowej Physio-Control LUCAS 2 zapewnia elektrycznie zasilane, skuteczne i nieprzerwane uciśnięcia. Kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu sprzęt, który może przejąć resuscytację krążeniowo-oddechową i pozwolić ratownikowi medycznemu na podjęcie innych działań. Lucas jest używany przez profesjonalistów na całym świecie, jego skuteczność i bezpieczeństwo użycia zostało potwierdzone w przeprowadzonych badaniach. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy
Lucas 3, odnowiony 2018
55 000,00 zł
(brutto)
Systemy kompresji klatki piersiowej LUCAS 3 pomaga ratować życie na całym świecie, zapewniając wysokiej jakości, zgodne z wytycznymi uciski w terenie, podczas transportu i w szpitalu. LUCAS 3 zapewnia nieprzerwane uciśnięcia klatki piersiowej ze stałą częstotliwością i głębokością. Sprzęt medyczny zapewnia bezpieczeństwo ratownikom udzielającym pomocy, minimalizuje zmęczenie przy długotrwałych akcjach ratunkowych. Urządzenie LUCAS wykazało zwiększony przepływ krwi do mózgu i umożliwiło uzyskanie wyższych wartości EtCO2 w porównaniu z uciśnięciami ręcznymi. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy
Lucas 3, odnowiony 2021
59 000,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Systemy kompresji klatki piersiowej LUCAS 3 pomaga ratować życie na całym świecie, zapewniając wysokiej jakości, zgodne z wytycznymi uciski w terenie, podczas transportu i w szpitalu. LUCAS 3 zapewnia nieprzerwane uciśnięcia klatki piersiowej ze stałą częstotliwością i głębokością. Sprzęt medyczny zapewnia bezpieczeństwo ratownikom udzielającym pomocy, minimalizuje zmęczenie przy długotrwałych akcjach ratunkowych. Urządzenie LUCAS wykazało zwiększony przepływ krwi do mózgu i umożliwiło uzyskanie wyższych wartości EtCO2 w porównaniu z uciśnięciami ręcznymi. Ma możliwość zasilania wyłącznie z baterii, elektrycznego gniazda ściennego lub z zasilającego gniazda samochodowego co pozwala na użycie wszędzie tam gdzie jest potrzebny. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy
Ssak elektryczny Laerdal Suction Unit, używany
3 800,00 zł
(brutto)
Laerdal Suction Unit (LSU) to przenośny, mocny i niezawodny ssak, który może być wykorzystany zarówno w opiece przedszpitalnej jak i szpitalnej. LSU jest dostępny w wersji z pojemnikiem jednorazowego użytku co czyni go bezpiecznym pod względem epidemiologicznym zarówno dla pacjenta jak i pracownika ochrony zdrowia, zapobiegając niepotrzebnej kontaminacji oraz zakażeniom krzyżowym.