Termometry

Termometr to podstawa wyposażenia apteczki domowej, ale również sprzęt medyczny używany w szpitalach czy punktach medycznych. Termometr bada temparaturę ciała, w tradycyjny sposób pod pachą, w buzi, odbycie lub bezdotykowo, wykorzystując podczerwień. Popularne teraz termometry elektroniczne w szybki i przede wszystkim dokładny sposób mierzą temparaturę. Dodatkowo informują w wizualny lub głosowy sposób o odstępstwie od normy 36,6'C. Pomiaru temparatury w sposób zbliżeniowy można dokonać w uchu, na skronii lub na czole. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, dodatkowo nie zawiera rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo użytkowania.

Termometr elektroniczny TM Classic
19,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Dzięki giętkiej końcówce komfortowo wykonamy pomiar temperatury nawet u dzieci. Ten model termometra posiada pamięć ostatniego pomiaru, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Produkt jest wodoodporny co ułatwia zachowanie higieny i użytkowanie przez wszystkich domowników, ponadto nie zawiera rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska
Termometr bezdotykowyTMB-Compact
95,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr bezdotykowy TM F03BB
99,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku sondy na podczerwień. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr bezdotykowy KT-100
69,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała, powierzchni, cieczy, otoczenia. Dokładność pomiaru temperatury została potwierdzona badaniami klinicznymi. Termometr bezdotykowy KT-100 wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci, ponadto ten model zmierzy temperaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę. Pomiaru dokonujemy naciskając jeden przycisk, w odległości 3-5 cm od skroni. Termometry KARDIO-TEST MEDICAL są zarejestrowane jako urządzenia medyczne, dopuszczone do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia.
Termometr elektroniczny bezdotykowy TMB-70 EXP
93,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała i powierzchni. Szybko i dokładnie dokonuje pomiaru temperatury, dzięki technologii promieniowania podczerwonego. Termometr bezdotykowy TMB-70 EXP wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka. Dodatkowo termometr posiada kolorystyczną skalę temperatury, informuje o poziomie temperatury zmieniając kolor wyświetlacza (zielony, żółty, czerwony)
Hope Therm Termometr do pomiaru temperatury głębokiej
6 400,00 zł
(brutto)
Hope Therm jest urządzeniem diagnostycznym wykonującym wiarygodny pomiar temparatury centralnej. Jako termometr do pomiaru temperatury głębokiej jest przydatny i nieoceniony na wczesnym etapie akcji ratowniczej, przy diagnostyce hipotermii. Gwarantuje precyzyjny pomiar w trudnych warunkach, posiada wysoką normę odpornościową IP68. Został stworzony w Polsce we współpracy lekarzy z klinik uniwersyteckich z wyspecjalizowanymi inżynierami.
Termometr elektroniczny bezdotykowy HeTaiDa HTD8816C
139,00 zł
(brutto)
Termometr bezdotykowy HeTaiDa HTD8816C na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry. Jest termometrem „bezkontaktowym”- umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki termometrowi HeTaiDa HTD8816C nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi się podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.