Termometry

Termometr to podstawa wyposażenia apteczki domowej, ale również sprzęt medyczny używany w szpitalach czy punktach medycznych. Termometr bada temparaturę ciała, w tradycyjny sposób pod pachą, w buzi, odbycie lub bezdotykowo, wykorzystując podczerwień. Popularne teraz termometry elektroniczne w szybki i przede wszystkim dokładny sposób mierzą temparaturę. Dodatkowo informują w wizualny lub głosowy sposób o odstępstwie od normy 36,6'C. Pomiaru temparatury w sposób zbliżeniowy można dokonać w uchu, na skronii lub na czole. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, dodatkowo nie zawiera rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo użytkowania.

Hope Therm Termometr do pomiaru temperatury głębokiej
3 420,00 zł
(brutto)
Hope Therm jest urządzeniem diagnostycznym wykonującym wiarygodny pomiar temparatury centralnej. Jako termometr do pomiaru temperatury głębokiej jest przydatny i nieoceniony na wczesnym etapie akcji ratowniczej, przy diagnostyce hipotermii. Gwarantuje precyzyjny pomiar w trudnych warunkach, posiada wysoką normę odpornościową IP68. Został stworzony w Polsce we współpracy lekarzy z klinik uniwersyteckich z wyspecjalizowanymi inżynierami.
Termometr bezdotykowy KT-100
69,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała, powierzchni, cieczy, otoczenia. Dokładność pomiaru temperatury została potwierdzona badaniami klinicznymi. Termometr bezdotykowy KT-100 wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci, ponadto ten model zmierzy temperaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę. Pomiaru dokonujemy naciskając jeden przycisk, w odległości 3-5 cm od skroni. Termometry KARDIO-TEST MEDICAL są zarejestrowane jako urządzenia medyczne, dopuszczone do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia.
Termometr bezdotykowy TM F03BB
99,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku sondy na podczerwień. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr bezdotykowyTMB-Compact
129,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr elektroniczny bezdotykowy TMB-70 EXP
99,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała i powierzchni. Szybko i dokładnie dokonuje pomiaru temperatury, dzięki technologii promieniowania podczerwonego. Termometr bezdotykowy TMB-70 EXP wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka. Dodatkowo termometr posiada kolorystyczną skalę temperatury, informuje o poziomie temperatury zmieniając kolor wyświetlacza (zielony, żółty, czerwony)
Termometr elektroniczny TM Classic
19,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Dzięki giętkiej końcówce komfortowo wykonamy pomiar temperatury nawet u dzieci. Ten model termometra posiada pamięć ostatniego pomiaru, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Produkt jest wodoodporny co ułatwia zachowanie higieny i użytkowanie przez wszystkich domowników, ponadto nie zawiera rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska