Plecaki medyczne z wyposażeniem

Plecak medyczny, nazywany plecakiem ratowniczym, jest obowiązkowym wyposażeniem każdej placówki medycznej oraz OSP, PSP, Policji czy Jednostek Wojskowych. Plecaki Medyczne ze względu na materiał, z którego są stworzone są odporne na obtarcia oraz rozdarcia.

Wyposażenie plecaków medycznych

Wszystkie plecaki medyczne z wyposażeniem, które znajdą Państwo w naszym sklepie były tworzone przez wyspecjalizowanych w swoich zawodach specjalistów. Plecaki posiadają w wyposażeniu różnego rodzaju gazy opatrunkowe, opaski zwykłe oraz elastyczne, opatrunki CODOFIX, przylepce, chusty, stazy, opatrunki hydrożelowe, folie termoizolacyjne NRC i itp. Ich kompletne wyposażenie pozwala na szybką reakcję w przypadku pierwszej pomocy, opatrywania ran, hipotermii, opatrywania oparzeń, resuscytacji, udrażniania dróg oddechowych czy wentylacji układu oddechowego.

Cechy plecaków medycznych

Plecaki medyczne są wykonane z materiałów CODURA, który jest bardzo odporny na otarcia i przedarcia, zabezpieczone są specjalistyczną pianką odporną na uderzenia, posiada wiele kieszeni i komór, które umożliwiają segregację wyposażenia według potrzeb. Plecaki posiadają również profilowane szelki spinane z regulowanym pasem biodrowym.

Apteczka Plecak Turystyczny z wyposażeniem
257,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Plecak turystyczny jest odpowiednikiem apteczki pierwszej pomocy, w wygodnej przenośnej formie. Wyposażenie turystycznej apteczki ma zapewnić zabezpieczenie drobnych ran, otarć, oparzeń, złamań. Plecak turystyczny ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i możliwość udzielenia skutecznej pierwszej pomocy na szlaku, wycieczce rowerowej lub przy każdej innej formie aktywności.
Plecak medyczny Ratownika KPP, zestaw ratowniczy KPP
860,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny z wyposażeniem stworzony z myślą o ratownikach kończących kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, krwotoków. Kompleksowe wyposażenie plecaka medycznego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, ran kłutych klatki piersiowej, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Plecak medyczny wykonany jest z wodoodpornego materiału, jest łatwy w oczyszczeniu, ma odpowiednią wielkość dzięki czemu z całym zestawem pierwszej pomocy można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w górach i na akcjach ratowniczych.
Plecak medyczny z wyposażeniem
1 050,00 zł
(brutto)
Apteczka sportowa, jest w pełni wyposażonym plecakiem medycznym, z akcesoriami wybranymi przez specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego. Przygotowane opatrunki i sprzęt medyczny dają pewność udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w razie skaleczenie, złamania lub zwichnięcia kończyny, urazu głowy, oparzenia, hipotermii czy nagłego zatrzymania krążenia. Specjalnym dodatkiem w wersji sportowej jest sztuczny lód i hydrożele. Plecak medyczny jest rozszerzoną wersją apteczki sportowej w formie torby, dodatkiem w tej wersji są resuscytatory, pomocne w reanimacji dorosłych i dzieci. Apteczka w formie plecaka jest najbardziej poręczna i użyteczna w razie potrzeby szybkiego przemieszczenia się ze sprzętem.
Plecak ratowniczy z wyposażeniem
960,00 zł
(brutto)
Profesjonalny plecak medyczny przygotowany z myślą o ratownikach zabezpieczających medycznie wszelkie wydarzenia masowe. Jest to zestaw opatrunków, kołnierzy ortopedycznych, resuscytatorów, szyn stabilizujących, przygotowany na udzielenie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Plecak medyczny do zabezpieczeń został stworzony z myślą o pomocy nawet kilku osobom jednocześnie, a forma plecaka jest najbardziej poręczna i użyteczna w potrzebie szybkiego przemieszczenia się ze sprzętem. Wyposażenie apteczki zostało skomponowane przez specjalistów ratownictwa medycznego, wszystkie produkty są najwyższej jakości, gotowe do zastosowania. Pamiętaj! Bezpieczeństwo, gdziekolwiek jesteś...
Plecak wyprawowy z wyposażeniem
445,00 zł
(brutto)
Plecak wyprawowy jest zaawansowaną wersją apteczki turystycznej, z tak wyposażoną apteczką można zdobywać góry. Apteczkę turtystyczną można przyrównać do posiadania koła zapasowego czy ratunkowego, nie chcesz go użyć ale jest niezbędnę w razie wypadku. Posiadanie plecaka wyprawowego z medycznym wyposażeniem daje poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny i co najważniejsze możliwość skutecznej pierwszej pomocy. Plecak wyprawowy jest niezbędnym punktem grupowych wyjść w góry, dalsze trasy czy wycieczki rowerowe lub motocyklowe ponieważ, zapewnia opatrunki i sprzęt medyczny dla wielu poszkodowanych.
Zestaw PSP R1 w plecaku (KSRG 06.2021), Plecak R1 z wyposażeniem
4 450,00 zł
(brutto)
Zestaw R1 w plecaku jest zestawem medycznym przeznaczonym dla Państwowej Straży Pożarnej, strażaków-ratowników, oraz jednostek ratowniczych wchodzących w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG) do udzielania pierwszej pomocy. Wyposażenie plecaka R1 to sprzęt medyczny i opatrunki zgodny z zaleceniami KSRG z 2021r. Plecak medyczny wykonany jest z materiału powlekanego POLYPLANEM z atestem odporności ogniowej, jest wodoodporny, wytrzymały i w pełni zmywalny co umożliwia łatwą dezynfekcję. Zestaw PSP R1 dzięki saszetom segregacyjnym i możliwości pełnego otwarcia plecaka zapewnia przejrzyste rozmieszczenie,  łatwy i szybki dostęp do sprzętu.