Plecaki medyczne z wyposażeniem

Plecak medyczny, nazywany plecakiem ratowniczym, jest obowiązkowym wyposażeniem każdej placówki medycznej oraz OSP, PSP, Policji czy Jednostek Wojskowych. Plecaki Medyczne ze względu na materiał, z którego są stworzone są odporne na obtarcia oraz rozdarcia.

Wyposażenie plecaków medycznych

Wszystkie plecaki medyczne z wyposażeniem, które znajdą Państwo w naszym sklepie były tworzone przez wyspecjalizowanych w swoich zawodach specjalistów. Plecaki posiadają w wyposażeniu różnego rodzaju gazy opatrunkowe, opaski zwykłe oraz elastyczne, opatrunki CODOFIX, przylepce, chusty, stazy, opatrunki hydrożelowe, folie termoizolacyjne NRC i itp. Ich kompletne wyposażenie pozwala na szybką reakcję w przypadku pierwszej pomocy, opatrywania ran, hipotermii, opatrywania oparzeń, resuscytacji, udrażniania dróg oddechowych czy wentylacji układu oddechowego.

Cechy plecaków medycznych

Plecaki medyczne są wykonane z materiałów CODURA, który jest bardzo odporny na otarcia i przedarcia, zabezpieczone są specjalistyczną pianką odporną na uderzenia, posiada wiele kieszeni i komór, które umożliwiają segregację wyposażenia według potrzeb. Plecaki posiadają również profilowane szelki spinane z regulowanym pasem biodrowym.

Modułowy plecak medyczny z wyposażeniem
1 150,00 zł
(brutto)
W pełni wyposażony plecak medyczny. Stworzony z myślą o konieczności udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w różnych warunkach, dzięki modułom sprzęt jest segregowany w odpowiednich saszetach, gotowy do nagłego użycia. Plecak można użyć jako trauma wall. Dzięki zastosowaniu systemu PULL jednym pociągnięciem ręki otrzymujemy dostęp do pełnego wyposażenia medycznego. Plecak pozwala na szybkie przemieszczenie ze sprzętem medycznym i udzielenie pomocy. Wyposażenie plecaka ratowniczego przygotowano z myślą o zabezpieczeniu krwotoków, komfortu termicznego, złamań, skaleczeń, prowadzenie oddechu zastępczego. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. GÓRNA PLAKIETKA DOŁĄCZANA JEST GRATIS, BOCZNE MOŻNA ZAKUPIĆ OSOBNO
Plecak medyczny, wyposażenie KPP
800,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny, z systemem PULL oraz modułami wyposażony z myślą o ratownikach kończących kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, skaleczeń, krwotoków. Kompleksowe wyposażenie plecaka ratowniczego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, ran kłutych klatki piersiowej, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Plecak wykonany jest z odpornego na wodę materiały, jego ergonomiczny kształt pozwala na dotarcie do poszkodowanego nawet w trudno dostępnych miejscach. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. Masz pytania zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.
Mały plecak medyczny z wyposażeniem
880,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny z systemem PULL i modułami. Wyposażony z myślą o osobach udzielających pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, skaleczeń. Kompleksowe wyposażenie plecaka medycznego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji. Masz pytania dotyczące zamówienia lub personalizacji? Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail.
Apteczka Plecak Turystyczny z wyposażeniem
257,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Plecak turystyczny jest odpowiednikiem apteczki pierwszej pomocy, w wygodnej przenośnej formie. Wyposażenie turystycznej apteczki ma zapewnić zabezpieczenie drobnych ran, otarć, oparzeń, złamań. Plecak turystyczny ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i możliwość udzielenia skutecznej pierwszej pomocy na szlaku, wycieczce rowerowej lub przy każdej innej formie aktywności.
Plecak wyprawowy z wyposażeniem
445,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Plecak wyprawowy jest zaawansowaną wersją apteczki turystycznej, z tak wyposażoną apteczką można zdobywać góry. Apteczkę turtystyczną można przyrównać do posiadania koła zapasowego czy ratunkowego, nie chcesz go użyć ale jest niezbędnę w razie wypadku. Posiadanie plecaka wyprawowego z medycznym wyposażeniem daje poczucie bezpieczeństwa, komfort psychiczny i co najważniejsze możliwość skutecznej pierwszej pomocy. Plecak wyprawowy jest niezbędnym punktem grupowych wyjść w góry, dalsze trasy czy wycieczki rowerowe lub motocyklowe ponieważ, zapewnia opatrunki i sprzęt medyczny dla wielu poszkodowanych.
Plecak Medyczny WOPR z wyposażeniem
949,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Plecak WOPR to pozycja zaprojektowana z myślą o ratownikach wodnych, wykonany w wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Wyposażenie apteczki zostało skomponowane przez specjalistów ratownictwa medycznego, wszystkie produkty są najwyższej jakości, gotowe do zastosowania. Apteczka w formie plecaka jest najbardziej poręczna i użyteczna w razie potrzeby szybkiego przemieszczenia się ze sprzętem. W plecaku WOPR jest miejsce na butlę medyczną, a z zewnątrz dodatkowe taśmy np. do przypięcia boji ratowniczej. Pamiętaj! Bezpieczeństwo, gdziekolwiek jesteś...
Plecak ratowniczy z wyposażeniem
960,00 zł
(brutto)
Profesjonalny plecak medyczny przygotowany z myślą o ratownikach zabezpieczających medycznie wszelkie wydarzenia masowe. Jest to zestaw opatrunków, kołnierzy ortopedycznych, resuscytatorów, szyn stabilizujących, przygotowany na udzielenie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Plecak medyczny do zabezpieczeń został stworzony z myślą o pomocy nawet kilku osobom jednocześnie, a forma plecaka jest najbardziej poręczna i użyteczna w potrzebie szybkiego przemieszczenia się ze sprzętem. Wyposażenie apteczki zostało skomponowane przez specjalistów ratownictwa medycznego, wszystkie produkty są najwyższej jakości, gotowe do zastosowania. Pamiętaj! Bezpieczeństwo, gdziekolwiek jesteś...
Plecak medyczny z wyposażeniem
1 050,00 zł
(brutto)
Apteczka sportowa, jest w pełni wyposażonym plecakiem medycznym, z akcesoriami wybranymi przez specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego. Przygotowane opatrunki i sprzęt medyczny dają pewność udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w razie skaleczenie, złamania lub zwichnięcia kończyny, urazu głowy, oparzenia, hipotermii czy nagłego zatrzymania krążenia. Specjalnym dodatkiem w wersji sportowej jest sztuczny lód i hydrożele. Plecak medyczny jest rozszerzoną wersją apteczki sportowej w formie torby, dodatkiem w tej wersji są resuscytatory, pomocne w reanimacji dorosłych i dzieci. Apteczka w formie plecaka jest najbardziej poręczna i użyteczna w razie potrzeby szybkiego przemieszczenia się ze sprzętem.
Plecak medyczny Ratownika KPP, zestaw ratowniczy KPP
860,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny z wyposażeniem stworzony z myślą o ratownikach kończących kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wyposażenie zestawu ratowniczego zabezpiecza poszkodowanego podczas złamań, oparzeń, krwotoków. Kompleksowe wyposażenie plecaka medycznego zapewnia możliwość podjęcia efektywnej pierwszej pomocy, prowadzenie oddechu zastępczego, zabezpieczenie krwotoków, ran kłutych klatki piersiowej, zapewnienie komfortu termicznego oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Plecak medyczny wykonany jest z wodoodpornego materiału, jest łatwy w oczyszczeniu, ma odpowiednią wielkość dzięki czemu z całym zestawem pierwszej pomocy można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w górach i na akcjach ratowniczych.
Zestaw PSP R1 w plecaku (KSRG 06.2021), Plecak R1 z wyposażeniem
4 450,00 zł
(brutto)
Zestaw R1 w plecaku jest zestawem medycznym przeznaczonym dla Państwowej Straży Pożarnej, strażaków-ratowników, oraz jednostek ratowniczych wchodzących w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG) do udzielania pierwszej pomocy. Wyposażenie plecaka R1 to sprzęt medyczny i opatrunki zgodny z zaleceniami KSRG z 2021r. Plecak medyczny wykonany jest z materiału powlekanego POLYPLANEM z atestem odporności ogniowej, jest wodoodporny, wytrzymały i w pełni zmywalny co umożliwia łatwą dezynfekcję. Zestaw PSP R1 dzięki saszetom segregacyjnym i możliwości pełnego otwarcia plecaka zapewnia przejrzyste rozmieszczenie,  łatwy i szybki dostęp do sprzętu.
Plecak RAPID RESCUE z wyposażeniem, Duży plecak modułowy, system PULL
1 290,00 zł
(brutto)
W pełni wyposażony plecak medyczny na poziomie ALS. Stworzony z myślą o konieczności udzielenia efektywnej pierwszej pomocy w różnych warunkach. Plecak można użyć jako trauma wall. Dzięki zastosowaniu systemu PULL jednym pociągnięciem ręki otrzymujemy dostęp do pełnego wyposażenia medycznego. Plecak jest najbardziej poręczną formą apteczki, pozwala na szybkie przemieszczenie ze sprzętem medycznym i udzielenie pomocy. Wyposażenie przygotowano z myślą o zabezpieczeniu krwotoków, komfortu termicznego, złamań, skaleczeń, prowadzenie oddechu zastępczego. Informacje dotyczące personalizacji wprowadź w uwagach do zamówienia podczas jego realizacji.GÓRNA PLAKIETKA DOŁĄCZANA JEST GRATIS, NATOMIAST BOCZNE MOŻNA ZAKUPIĆ DODATKOWO.