Płyny i dezynfekcja

Dostępne w naszym sklepie płyny do dezynfekcji, do płukania oczu oraz sól fizjologiczna to produkty uniwersalne używane w domu, miejscach pracy i w punktach medycznych.

AHD 1000, Płyn do dezynfekcji rąk 250ml
27,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
AHD 1000 jest popularnym płynem stosowanym do dezynfekcji rąk, sprzętu i niewielkich powierzchni. Posiada biobojcze właściwosci, co oznacza, że efektywnie zwalcza wirusy, bakterie i grzyby. Jest to produkt uniwersalny, stosowany we wszelkich punktach medycznych, miejscach gdzie trzeba spełnić wymogi sanitarno-higieniczne, przydatny również w domowej apteczce. Produkt w poręcznej butelce 250 ml z atomizerem.
Płyn do oczu 500ml
55,90 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Płyn do płukania oka jest 0,9 % roztworem chlorku sodu. Używany jest do oczyszczania zaprószonych, bądź zanieczyszczonych ciałem obcym oczu. Jest to, na tyle uniwersalny i użyteczny produkt, że znajduje zastosowanie w punktach medycznych, miejscu pracy oraz w domowej apteczce. Płyn może być użyty jako wyposażenie stacji PLUM EYE WASH, montowanej w zakładach pracy.
Gazik do dezynfekcji
0,50 zł
(brutto)
Gazik do dezynfekcji przeznaczony do oczyszczania i odkażania skóry. Gazik nasączony jest alkoholem, stosuje się go przy iniekcji, zabiegach kosmetycznych, szczepieniach oraz przy skaleczeniach i zadrapaniach. Jest to produkt uniwersalny, stosowany zarówno przez personel medyczny jak i w domu. Gazik do dezynfekcji posiada alkohol izopropylowy, który ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, ponad to zmniejsza ryzyko zakażeń.
Aparat do płukania oka
27,00 zł
(brutto)
Aparat do płukania oka APO używany jest do oczyszczania zaprószonych, bądź zanieczyszczonych ciałem obcym oczu. Jest to na tyle uniwersalny i użyteczny sprzęt, że znajduje zastosowanie w punktach medycznych, miejscu pracy oraz w domowej apteczce. Płukanie oka można wykonać wodą, roztworami leków lub płynnymi ziołami.
Płukanka do oczu Cederroth Eye Wash 2-pack, 2x500ml, REF 725200
169,00 zł
(brutto)
Płuczka od oczu Cederroth REF 725200 to idealne rozwiązanie dla stanowisk pracy, gdzie może dojść do zaprószenia lub ochlapania oczu niebezpiecznymi substancjami. Płukankę Cederroth wyróznia działanie neutralizuące wpływ na zasady i kwasy. Wypłukuje ciała stałe oraz rozcieńczania i pozwala na oczyszczenie z niebezpiecznej substancji. Płukanki do oczu powinny znajdować się w laboratoriach, składach chemicznych, zakładach przemysłowych. Największe znaczenie ma jak najszybsze rozpoczęcie płukania oka po wypadku. Płukanka Cederroth zapewnia obfity strumień roztworu, końcówka w kształcie wanienki kieruje go prosto do oka, bez rozlewania na boki.
Płukanka do oczu Cederroth Eye Wash 500 ml, REF 7251
82,00 zł
(brutto)
Płuczki od oczu Cederroth REF 7251 to idealne rozwiązanie dla stanowisk pracy i miejsc publicznych, gdzie może dojść do zaprószenia lub ochlapania oczu niebezpiecznymi substancjami. Płukankę Cederroth wyróżnia działanie neutralizujące wpływ na zasady i kwasy, co przynosi szybszy efekt niż w przypadku zwykłego roztworu soli. Wypłukuje ciała stałe oraz rozcieńczania i pozwala na wypłukanie niebezpiecznej substancji. Płukanki do oczu powinny znajdować się w laboratoriach, składach chemicznych, zakładach przemysłowych. Największe znaczenie ma jak najszybsze rozpoczęcie płukania oka po wypadku. Płukanka Cederroth zapewnia obfity strumień roztworu, końcówka w kształcie wanienki kieruje go prosto do oka, bez rozlewania na boki.
Płuczka do oczu Cederroth REF 7251 o pojemności 500 ml z uchwytem ściennym Cederroth 7200
116,00 zł
(brutto)
Płuczka do oczu Cederroth REF 7251-7200 o pojemności 500 ml z uchwytem ściennym Cederroth 7200 to praktyczne rozwiązanie do przechowywania płynów do płukania oka. Idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie może dojść do zaprószenia lub ochlapania oczu niebezpiecznymi substancjami. Oprócz wypłukiwania ciał stałych oraz rozcieńczania i wypłukiwania niebezpiecznej substancji, roztwór Cederroth neutralizuje wpływ na zasad i kwasów. Płukanki do oczu na wieszakach zaleca się montować w laboratoriach, magazynach chemicznych, zakładach przemysłowych również przy oczomyjkach, które są zasilane bieżącą wodą.