Pulsoksymetr

Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia, umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Pulsoksymetr napalcowy daje możliwość wykonania pomiarów samodzielnie, szybko i bezboleśnie. Szukając pulsoksymetru dla dzieci i niemowląt, trafimy na sprzęt NONIN, odpowiedni do wykonania pomiarów u najmłodszych pacjentów. Jest to bardzo funkcjonalne urządzenie medyczne, przydatne w domu i medycznych punktach specjalistycznych.

Pulsoksymetr CMS50D
76,00 zł
(brutto)
Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia domowego umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Wyróżnia się dużą funkcjonalnością, badanie można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Pulsometr wykonuje pomiar również u dzieci. Jest łatwy w obsłudze, wykonanie pomiarów zdrowia jest szybkie i bezbolesne. Pulsoksymetr napalcowy dzięki ergonomicznej obudowie wygodnie i pewnie obejmuje palec, oraz zapewnia dokładność pomiaru pomimo poruszania się pacjenta.
Pulsoksymetr napalcowy
96,12 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia domowego umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Wyróżnia się dużą funkcjonalnością, badanie można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Pulsometr wykonuje pomiar również u dzieci. Jest łatwy w obsłudze, wykonanie pomiarów zdrowia jest szybkie i bezbolesne.