Reduktory

Reduktor to kluczowy element konstrukcji butli tlenowej, dzięki temu urządzeniu można regulować ciśnienie wyjściowe tlenu z butli. W naszym sklepie dostępne są reduktory tlenowe z różnymi złączami i dozownikami tak aby można dopasować odpowiedni sprzęt do posiadanej butli i wymagań pacjenta. W ofercie znajda Państwo również reduktory z nawilżaczem, przydatne głównie w długoterminowej terapii tlenowej, chroni to pacjenta przed podrażnieniem dróg oddechowych.

Reduktor tlenowy Mediselect II
658,63 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Reduktor tlenowy MEDISELECT II posiada skokowo regulowany przepływ 0-25 l/min. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada 2 - letnią gwarancję. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych. Dodatkowe dwa przepływy do rozpylania lekarstw i reanimacji.
Reduktor tlenowy Mediselect II ze złączem AGA
720,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Reduktor tlenowy MEDISELECT II posiada skokowo regulowany przepływ 0-25 l/min. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada 2 - letnią gwarancję. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych. Do złącza typu Aga można podłączyć dodatkowy sprzęd medyczny jak respirator czy ssak.
Reduktor tlenowy z nawilżaczem
899,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Reduktor do tlenu A36 wraz z dozownikiem i nawilżaczem po podłączeniu do butli tlenowej redukuje ciśnienie oraz nawilża tlen dawkowany z butli. Można również regulować przepływ tlenu, dostosowując do indywidualnych wymagań medycznych pacjenta. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych.