Reduktory

Reduktor to kluczowy element konstrukcji butli tlenowej, dzięki temu urządzeniu można regulować ciśnienie wyjściowe tlenu z butli. W naszym sklepie dostępne są reduktory tlenowe z różnymi złączami i dozownikami tak aby można dopasować odpowiedni sprzęt do posiadanej butli i wymagań pacjenta. W ofercie znajda Państwo również reduktory z nawilżaczem, przydatne głównie w długoterminowej terapii tlenowej, chroni to pacjenta przed podrażnieniem dróg oddechowych.

Reduktor tlenowy Mediselect II ze złączem AGA
864,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Reduktor tlenowy MEDISELECT II posiada skokowo regulowany przepływ 0-25 l/min. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada 2 - letnią gwarancję. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych. Do złącza typu Aga można podłączyć dodatkowy sprzęd medyczny jak respirator czy ssak.
Reduktor tlenowy z nawilżaczem
980,00 zł
(brutto)
Reduktor do tlenu A36 wraz z dozownikiem i nawilżaczem po podłączeniu do butli tlenowej redukuje ciśnienie oraz nawilża tlen dawkowany z butli. Można również regulować przepływ tlenu, dostosowując do indywidualnych wymagań medycznych pacjenta. Spełnia wymagania sprzętu ratowniczego dla wszystkich jednostek medycznych, straży, pogotowia i placówek medycznych.
Reduktor tlenowy, złącze AGA, z króćcem
790,00 zł
(brutto)
Reduktor do butli tlenowej, słuzy do zredukowania ciśnienia tlenu medycznego z butli. Reduktor z manometrem, na kórym widać czytelną wartość ciśnienia pobieranego tlenu. Reduktor nie posiada możliwości podłączenia nawilżacza. Reduktor przeznaczony jest do pobierania tlenu ze stałą wielkością przepływu maksymalnie do 25 l/min. Reduktor wyposażony jest w standardowe przyłącze do butli tlenowej DIN G 3/4″.