Apteczki przemysłowe

Apteczka CEDERROTH First Aid Kit Large DIN 13157, REF 51011007
327,00 zł
(brutto)
Przenośna apteczka pierwszej pomocy Cederroth First Aid Kit Large DIN 13157 to kompleksowo wyposażona apteczka, przygotowana dla przemysłu i dla mobilnych miejsc pracy. Wykonana z wytrzymałego materiału gumowego o matowej powierzchni, który gwarantuje zabezpieczenie zawartości nawet w ekstremalnych warunkach. Materiały opatrunkowe są zabezpieczone przed kurzem, wilgocią i brudem. Po otwarciu suwaka zawartość jest szybko i łatwo dostępna, dobrze widoczna i odpowiednio opisana.
Apteczka Cederroth First Aid Kit Large REF 390102
352,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy duża Cederroth First Aid Kit Large REF 390102 to kompleksowo wyposażona apteczka, przygotowana dla strefy przemysłowej. Apteczka wykonana jest z wytrzymałego materiału gumowego o matowej powierzchni, który gwarantuje zabezpieczenie zawartości opatrunkowej nawet w ekstremalnych warunkach. MAteriały pierwszej pomocy są zabezpieczone przed kurzem, wilgocią i brudem. Po otwarciu suwaka zawartość jest szybko dostępna, dobrze widoczna i odpowiednio opisana.
Apteczka osobista pierwszej pomocy, REF 390100
69,00 zł
(brutto)
Osobista apteczka pierwszej pomocy, jest najmiejszą apteczką Cederroth, jednocześnie świetnie wyposażoną, dostosowaną do użytku w trasie i terenie. Apteczka wykonana jest z wytrzymałego nylonu, który doskonale chroni wyposażenie apteczki przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem. Praktyczne zapięcie na rzep umożliwia łatwy i szybki dostęp do opatrunków. Podręczną apteczkę można schować do kieszeni, plecaka czy przypiąć do paska.
Apteczka pierwszej pomocy na oparzenia, REF 51011013
425,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy z opatrunkami na oparzenia. Wyposażenie apteczki umożliwia udzielenie pierwszej pomocy w przypadku poparzeń I i II stopnia. Opatrunki hydrożelowe chłodzą i łagodzą ból. Apteczka może być stosowana przez jednostki Straży Pożarnej, a także w miejscach pracy, gdzie występuje ryzyko poparzeń: w przemyśle gastronomicznym, chemicznym, metalowym. Apteczka na oparzenia w formie poręcznej walizki, jest łatwa do przechowywania i przenoszenia.
Apteczka pierwszej pomocy Zestaw DIN 13157 REF 51011008
1 180,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy Zestaw DIN 13157 REF 51011008 to zestaw składający się z apteczki ściennej oraz apteczki przenośnej z uchwytem ściennym. Apteczka ścienna Cederroth First Aid Station REF 51011003, wyposażona jest w opatrunki odpowiednie do zabezpieczenia wielu rodzajów ran ciętych, oparzeń i skaleczeń. Można ją łatwo dostosować do różnych potrzeb, w zależności od występującego zagrożenia w miejscu pracy. Apteczka ścienna posiada przejrzystą pokrywę i przejrzyście rozmieszczone wyposażenie.
Apteczka pierwszej pomocy Zestaw DIN 13157 REF 51011032
1 019,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy zestaw DIN 13157 REF 51011032 to zestaw składający się ze ściennej apteczki pierwszej pomocy oraz apteczki przenośnej. Całość wyposażona jest we wszystkie opatrunki do udzielania efektywnej pierwszej pomocy zgodnie z normą DIN 13157. Pierwszym elementem zestawu jest Apteczka ścienna Cederroth First Aid Station REF 51011026, która zapewnia możliwość opatrywania wielu rodzajów ran. Można ją łatwo dostosować do różnych potrzeb, w zależności od występującego zagrożenia w danym miejscu pracy. Apteczka ścienna posiada przejrzystą pokrywę, dzięki której widać rozmieszczenie opatrunków, co przyspiesza reakcję i możliwość udzielenia pomocy poszkodowanemu. Każdy produkt ma swoje stałe miejsce w apteczce, ułatwia to odnalezienie środków i opatrunków.
Apteczka przemysłowa metalowa Cederroth First Aid Cabinet, REF 290900
1 945,00 zł
(brutto)
Duża apteczka pierwszej pomocy w formie metalowej szafki z podwójnymi drzwiczkami. Apteczka metalowa przeznaczona jest przede wszystkim w miejscach narażonych na mocne zanieczyszczenia, zapylenia czy wilgoć. Apteczka pierwszej pomocy posiada wyposażenie zapewniające pomoc w różnych przypadkach. Ścienna apteczka przemysłowa Cederroth First Aid Cabinet posiada unikalną wzmocnioną konstrukcję, drzwiczki z pleksi chronią wkład apteczny przed wilgocią i zapyleniem.
Apteczka przemysłowa pierwszej pomocy Cederroth First Aid & Burn Station, REF 51011003
1 105,00 zł
(brutto)
Duża apteczka pierwszej pomocy, dodatkowo wyposażona w opatrunki na oparzenia. Ścienna apteczka przemysłowa Cederroth First Aid & Burn Station zapewnia wyposażenie i opatrunki do udzielenia pomocy w różnych miejscach pracy z ryzykiem oparzeń i skaleczeń. Ta apteczka spotyka się z uznaniem w grupie gastronomicznej, spawalniczej, elektrycznej, gdzie ważne jest zabezpieczenie przed oparzeniami i częstymi skaleczeniami.
Apteczka przemysłowa pierwszej pomocy DIN13157, REF 390104
620,00 zł
(brutto)
Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy wyposażona zgodnie z normą DIN 13157 okrelającą wyposażenie dla zakładów pracy, szkół, urzędów. Z racji możliwości wystąpienia wielu czynników urazowych, jak i potrzeby zapewnienia pierwszej pomocy dla większej liczby osób, skład takiej apteczki jest rozbudowany. W wyposażeniu apteczki zgodnej z normą DIN 13157 znajdziemy więcej specjalistycznych opatrunków i akcesoriów. Apteczka wykonana jest z twardej obudowy, która chroni opatrunki przed kurzem i wilgocią. Na zewnątrz apteczki znajduje się dozownik na plastry, aby szybko zaopatrzyć drobne skaleczenia. Walizka wewnątrz jest przejrzysta i podzielona na przedziały, dzięki temu łatwo i szybko można odnaleźć odpowiedni opatrunek.
Apteczka samochodowa Pierwszej Pomocy
35,50 zł
(brutto)
Apteczka samochodowa pierwszej pomocy jest niezbędnikiem każdego kierowcy. Wyposażenie skomponowane według norm DIN13164 plus. Apteczka spełnia europejskie wymagania, rekomendowana jest przez Sobiesława Zasade, autoryzowanego dealera Mercedes - Benz. Do zestawu dołączono kamizelkę ostrzegawczą zgodną z normą DIN EU 471, zapewni bezpieczeństwo i widoczność na drodze.
Apteczka ścienna metalowa mała Cederroth Small First Aid Cabinet, REF 291400
940,00 zł
(brutto)
Mała apteczka pierwszej pomocy w formie metalowej szafki. Unikatowa konstrukcja apteczki, frontowe drzwiczki zawierają podręczne wyposażenie, w drugiej części zamykanej na kluczyk znajduje się wyposażenie i uzupełnienie apteczki przemysłowej. Apteczka metalowa przeznaczona jest przede wszystkim do miejsc narażonych na mocne zanieczyszczenia, zapylenia czy wilgoć. * Mała apteczka pierwszej pomocy jest także dostępna w oddzielnej sprzedaży, jako panel pierwszej pomocy REF191400, bez wzmocnionej blaszanej obudowy i zestawu uzupełniającego.