Apteczki przemysłowe

Apteczka osobista pierwszej pomocy, REF 390100
56,00 zł
(brutto)
Osobista apteczka pierwszej pomocy, jest najmiejszą apteczką Cederroth, jednocześnie świetnie wyposażoną, dostosowaną do użytku w trasie i terenie. Apteczka wykonana jest z wytrzymałego nylonu, który doskonale chroni wyposażenie apteczki przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem. Praktyczne zapięcie na rzep umożliwia łatwy i szybki dostęp do opatrunków. Podręczną apteczkę można schować do kieszeni, plecaka czy przypiąć do paska.
Apteczka pierwszej pomocy na oparzenia, REF 51011013
425,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy z opatrunkami na oparzenia. Wyposażenie apteczki umożliwia udzielenie pierwszej pomocy w przypadku poparzeń I i II stopnia. Opatrunki hydrożelowe chłodzą i łagodzą ból. Apteczka może być stosowana przez jednostki Straży Pożarnej, a także w miejscach pracy, gdzie występuje ryzyko poparzeń: w przemyśle gastronomicznym, chemicznym, metalowym. Apteczka na oparzenia w formie poręcznej walizki, jest łatwa do przechowywania i przenoszenia.
Apteczka przemysłowa metalowa Cederroth First Aid Cabinet, REF 290900
1 945,00 zł
(brutto)
Duża apteczka pierwszej pomocy w formie metalowej szafki z podwójnymi drzwiczkami. Apteczka metalowa przeznaczona jest przede wszystkim w miejscach narażonych na mocne zanieczyszczenia, zapylenia czy wilgoć. Apteczka pierwszej pomocy posiada wyposażenie zapewniające pomoc w różnych przypadkach. Ścienna apteczka przemysłowa Cederroth First Aid Cabinet posiada unikalną wzmocnioną konstrukcję, drzwiczki z pleksi chronią wkład apteczny przed wilgocią i zapyleniem.
Apteczka przemysłowa pierwszej pomocy Cederroth First Aid & Burn Station, REF 51011003
1 105,00 zł
(brutto)
Duża apteczka pierwszej pomocy, dodatkowo wyposażona w opatrunki na oparzenia. Ścienna apteczka przemysłowa Cederroth First Aid & Burn Station zapewnia wyposażenie i opatrunki do udzielenia pomocy w różnych miejscach pracy z ryzykiem oparzeń i skaleczeń. Ta apteczka spotyka się z uznaniem w grupie gastronomicznej, spawalniczej, elektrycznej, gdzie ważne jest zabezpieczenie przed oparzeniami i częstymi skaleczeniami.
Apteczka przemysłowa pierwszej pomocy DIN13157, REF 390104
620,00 zł
(brutto)
Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy wyposażona zgodnie z normą DIN 13157 okrelającą wyposażenie dla zakładów pracy, szkół, urzędów. Z racji możliwości wystąpienia wielu czynników urazowych, jak i potrzeby zapewnienia pierwszej pomocy dla większej liczby osób, skład takiej apteczki jest rozbudowany. W wyposażeniu apteczki zgodnej z normą DIN 13157 znajdziemy więcej specjalistycznych opatrunków i akcesoriów. Apteczka wykonana jest z twardej obudowy, która chroni opatrunki przed kurzem i wilgocią. Na zewnątrz apteczki znajduje się dozownik na plastry, aby szybko zaopatrzyć drobne skaleczenia. Walizka wewnątrz jest przejrzysta i podzielona na przedziały, dzięki temu łatwo i szybko można odnaleźć odpowiedni opatrunek.
Apteczka ścienna metalowa mała Cederroth Small First Aid Cabinet, REF 291400
940,00 zł
(brutto)
Mała apteczka pierwszej pomocy w formie metalowej szafki. Unikatowa konstrukcja apteczki, frontowe drzwiczki zawierają podręczne wyposażenie, w drugiej części zamykanej na kluczyk znajduje się wyposażenie i uzupełnienie apteczki przemysłowej. Apteczka metalowa przeznaczona jest przede wszystkim do miejsc narażonych na mocne zanieczyszczenia, zapylenia czy wilgoć. * Mała apteczka pierwszej pomocy jest także dostępna w oddzielnej sprzedaży, jako panel pierwszej pomocy REF191400, bez wzmocnionej blaszanej obudowy i zestawu uzupełniającego.
Apteczka ścienna pierwszej pomocy Cederroth First Aid Station, REF 490920
750,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Apteczka pierwszej pomocy do mocowania na ścianie. Przejrzysta przednia klapa umożliwia szybki wgląd do wyposażenia ułatwiając i przyspieszając udzielenie pierwszej pomocy. Wyposażenie apteczki przygotowane z myślą o zabezpieczniu różnych rodzajów urazów. Apteczka pierwszej pomocy zapewnia bezpieczeństwo w miejscu pracy czy szkole. Apteczki Cederroth wyróżniają się funkcjonalnością, oraz dopasowaniem do zagrożeń występujących w miejscu pracy.
Automat z plastrami opatrunkowymi Salvequick Dispenser, REF 490700
80,00 zł
(brutto)
Automat z plastrami opatrunkowymi Salvequick Dispenser, jest podręcznym, łatwym do użycia zestawem plastrów tekstylnych i plastikowych. Dyspenser można obsłużyć jedną ręką, wyciągając ku dołowi, unikając zabrudzenia pozostałych plastrów. Przezroczysta pokrywa chroni opatrunki przed kurzem i zabrudzeniem. Zapasowe wkłady plastrów zamykane są na klucz, zapobiegając nadmiernym zużyciom i stratom.
Automat z plastrami wykrywalnymi Salvequick Dispenser, REF 51030130
108,00 zł
(brutto)
Dozownik z plastrami opatrunkowymi wykrywalnymi. Przeznaczony przede wszystkim do stosowania w przemyśle spożywczym i gastronomicznym, w celu zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia żywności. Plastry są wykrywalne przez większość wykrywaczy metalu, a dzięki niebieskiemu kolorowi są lepiej widoczne. Każdy plaster zabezpieczony jest sterylnym opakowaniem. Dyspenser można obsłużyć jedną ręką, wyciągając ku dołowi, unikając zabrudzenia pozostałych plastrów. Przezroczysta pokrywa chroni opatrunki przed kurzem i zabrudzeniem. Zapasowe wkłady plastrów zamykane są na klucz, zapobiegając nadmiernym zużyciom i stratom.
Dozownik Cederroth Wound Care Dispenser Blue, REF 5101109
360,00 zł
(brutto)
Nowy, bardzo funkcjonalny dozownik z plastrami opatrunkowymi i wykrywalnymi do zabezpieczania drobnych ran i skaleczeń. Wykrywalne niebieskie plastry stosowane są przede wszystkim w przemyśle gastronomicznym i spożywczym, w celu zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia żywności. Dozownik dodatkowo zawiera Soft Foam Bandage Blue, czyki niebieski samoprzylepny, bezklejowy plaster w rolce oraz myjki do ran. Dozownik jest zamykany, dzięki czemu plastry są zabezpieczone przed zabrudzeniami i nadmiernym zużyciem.
Dozownik Cederroth Wound Care Dispenser, REF 51011006
317,00 zł
(brutto)
Dozownik z plastrami opatrunkowymi, pomocny w udzielaniu pierwszej pomocy przy skaleczeniach i drobnych ranach. Przemyślany i funkcjonalny układ dozownika, pozwala szybko i sprawnie opatrzyć ranę. Dozownik jest świetnym uzupełnieniem apteczek pierwszej pomocy, zawiera plastry opatrunkowe w różnych rozmiarach, myjki do ran, oraz nowoczesny samoprzylepny plaster, który nie odkleja się nawet w kontakcie z wodą.