Apteczki przemysłowe

Apteczka pierwszej pomocy na oparzenia, REF 51011013
490,00 zł
(brutto)
Apteczka pierwszej pomocy z opatrunkami na oparzenia. Wyposażenie apteczki umożliwia udzielenie pierwszej pomocy w przypadku poparzeń I i II stopnia. Opatrunki hydrożelowe chłodzą i łagodzą ból. Apteczka może być stosowana przez jednostki Straży Pożarnej, a także w miejscach pracy, gdzie występuje ryzyko poparzeń: w przemyśle gastronomicznym, chemicznym, metalowym. Apteczka na oparzenia w formie poręcznej walizki, jest łatwa do przechowywania i przenoszenia.
Apteczka przemysłowa pierwszej pomocy DIN13157, REF 390104
710,00 zł
(brutto)
Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy wyposażona zgodnie z normą DIN 13157 okrelającą wyposażenie dla zakładów pracy, szkół, urzędów. Z racji możliwości wystąpienia wielu czynników urazowych, jak i potrzeby zapewnienia pierwszej pomocy dla większej liczby osób, skład takiej apteczki jest rozbudowany. W wyposażeniu apteczki zgodnej z normą DIN 13157 znajdziemy więcej specjalistycznych opatrunków i akcesoriów. Apteczka wykonana jest z twardej obudowy, która chroni opatrunki przed kurzem i wilgocią. Na zewnątrz apteczki znajduje się dozownik na plastry, aby szybko zaopatrzyć drobne skaleczenia. Walizka wewnątrz jest przejrzysta i podzielona na przedziały, dzięki temu łatwo i szybko można odnaleźć odpowiedni opatrunek.
Przenośna apteczka pierwszej pomocy, First Aid Kit Medium, REF 390101
209,65 zł
(brutto)
Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy w rozmiarze M, wykonana jest z materiału podobnego do gumy, który chroni wyposażenie apteczki od zabrudzenia i wilgoci. Wyposażenie apteczki posegregowane jest w przezroczystych kieszeniach, dzięki czemu dostęp i wybór opatrunku jest bardzo szybki. Każdy produkt opatrzony jest czytelną instrukcją użycia. Apteczka w formie walizki z rączką i regulowanym paskiem na rzep, ułatwia transport lub przymocowanie torby w wybranym miejscu.
Przenośna apteczka pierwszej pomocy, First Aid Kit XL, REF 390103
950,00 zł
(brutto)
Przemysłowa apteczka pierwszej pomocy w rozmiarze XL, wyposażona tak aby móc skutecznie udzielić pierwszej pomocy w miejscu pracy czy na wyjeździe. Apteczka wykonana jest z twardej obudowy, która chroni opatrunki przed kurzem i wilgocią. Na zewnątrz apteczki znajduje się dozownik na plastry, aby szybko zaopatrzyć drobne skaleczenia. Walizka wewnątrz jest przejrzysta i podzielona na przedziały, dzięki temu łatwo i szybko można odnaleźć odpowiedni opatrunek, zwłaszcza, gdy liczy się każda sekunda. Wszystkie produkty w walizce są opisane czytelnymi instrukcjami.
Apteczka osobista pierwszej pomocy, REF 390100
69,00 zł
(brutto)
Osobista apteczka pierwszej pomocy, jest najmiejszą apteczką Cederroth, jednocześnie świetnie wyposażoną, dostosowaną do użytku w trasie i terenie. Apteczka wykonana jest z wytrzymałego nylonu, który doskonale chroni wyposażenie apteczki przed zanieczyszczeniem i uszkodzeniem. Praktyczne zapięcie na rzep umożliwia łatwy i szybki dostęp do opatrunków. Podręczną apteczkę można schować do kieszeni, plecaka czy przypiąć do paska.
Dozownik plastrów opatrunkowych Soft NEXT z bandażem z pianki
136,00 zł
(brutto)
Plaster opatrunkowy Soft Foam Bandage jest bezklejowym samoprzylepnym opatrunkiem w rolce. Plaster wykonany jest z delikatnego, miękkiego i rozciągliwego materiału. Plaster można stosować na każdy rodzaj rany, zabezpiecza skaleczenia i otarcia, hamuje krwawienie. Nie odkleja się nawet w kontakcie z wodą. Wraz z dozownikiem stanowi szybki i łatwy sposób zabezpieczenia rany. Dozownik Soft NEXT Snögg jest łatwy w montażu, widoczny i łatwy do uzupełnienia.
Dozownik Cederroth Wound Care Dispenser Blue, REF 51011009
373,99 zł
(brutto)
Nowy, bardzo funkcjonalny dozownik z plastrami opatrunkowymi i wykrywalnymi do zabezpieczania drobnych ran i skaleczeń. Wykrywalne niebieskie plastry stosowane są przede wszystkim w przemyśle gastronomicznym i spożywczym, w celu zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia żywności. Dozownik dodatkowo zawiera Soft Foam Bandage Blue, czyki niebieski samoprzylepny, bezklejowy plaster w rolce oraz myjki do ran. Dozownik jest zamykany, dzięki czemu plastry są zabezpieczone przed zabrudzeniami i nadmiernym zużyciem.
Dozownik Cederroth Wound Care Dispenser, REF 51011006
354,00 zł
(brutto)
Dozownik z plastrami opatrunkowymi, pomocny w udzielaniu pierwszej pomocy przy skaleczeniach i drobnych ranach. Przemyślany i funkcjonalny układ dozownika, pozwala szybko i sprawnie opatrzyć ranę. Dozownik jest świetnym uzupełnieniem apteczek pierwszej pomocy, zawiera plastry opatrunkowe w różnych rozmiarach, myjki do ran, oraz nowoczesny samoprzylepny plaster, który nie odkleja się nawet w kontakcie z wodą.
Automat z plastrami wykrywalnymi Salvequick Dispenser, REF 51030130
118,00 zł
(brutto)
Dozownik z plastrami opatrunkowymi wykrywalnymi. Przeznaczony przede wszystkim do stosowania w przemyśle spożywczym i gastronomicznym, w celu zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia żywności. Plastry są wykrywalne przez większość wykrywaczy metalu, a dzięki niebieskiemu kolorowi są lepiej widoczne. Każdy plaster zabezpieczony jest sterylnym opakowaniem. Dyspenser można obsłużyć jedną ręką, wyciągając ku dołowi, unikając zabrudzenia pozostałych plastrów. Przezroczysta pokrywa chroni opatrunki przed kurzem i zabrudzeniem. Zapasowe wkłady plastrów zamykane są na klucz, zapobiegając nadmiernym zużyciom i stratom.