Łyżki do laryngoskopu

Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, plastikowa
7,20 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Macintosh. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w czterech rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, plastikowa
7,20 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w trzech rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, metalowo-plastikowa
14,80 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB oraz stopu metalu, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w sześciu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, metalowo-plastikowa
14,80 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Macintosh. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana z wytrzymałego materiału ASB oraz stopu metalu, nie zawierają lateksu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w siedmiu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, metalowa
19,70 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w sześciu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, metalowa
15,00 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w ośmiu rozmiarach. Produkt nie nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Miller, metalowa, wielorazowa
158,00 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Miller. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w sześciu rozmiarach. Produkt nadaje się do sterylizacji. 
Łyżka do laryngoskopu, typu Macintosh, metalowa, wielorazowa
158,00 zł
(brutto)
Jednorazowa łyżka do laryngoskopu typu Macintosh. Łyżka do laryngoskopu jest wykonana w całości ze stopu metalu. Łyżki są pakowane indywidualnie w opakowaniach. Produkt powszechnego użytku w oddziałach ratunkowych, szpitalach, ośrodkach zdrowia oraz jednostkach ratowniczych. Łyżka do laryngoskopu dostępna jest w siedmiu rozmiarach. Produkt nadaje się do sterylizacji.