Lista produktów marki GTW GEAR

Hybrid IFAK Gen. 3
285,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Trzecia generacja Hybrid IFAK’a została stworzona na podstawie doświadczeń i opinii wielu funkcjonariuszy służb mundurowych oraz osób na co dzień pracujących z bronią. Najważniejszą cechą apteczki jest jej dwuczęściowa konstrukcja: w komplecie przyszły użytkownik otrzymuje rękaw montowany w systemie PALS lub na pasie o szerokości do 50mm oraz wkład wyciągany obustronnie za pomocą uchwytów.
Kieszeń na nożyczki
44,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Ta prosta kieszeń jest idealnym uzupełnieniem każdej apteczki czy plecaka medycznego. Konstrukcję wykonano z laminatu, dzięki czemu jest niezwykle lekka i wytrzymała. Nożyczki zabezpieczone są małą klapą z rzepem, a uniwersalny rozmiar sprawia, że uchwyt jest kompatybilny z większością nożyczek dostępnych na rynku. Kieszeń montowana jest na rzep. Duży panel wykonany z rzepa haczyka zapobiega przypadkowemu odpięciu się uchwytu, pozwalając jednocześnie zamontować go praktycznie wszędzie, gdzie mamy do dyspozycji rzep pętelkę. Nożyczki nie są częścią zestawu!
Kieszeń na stazę
81,99 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Kieszeń została wykonana z wytrzymałego laminatu w technologii laser-cut. Zamykana jest klapą z rzepem, która chroni opaskę zaciskową przed brudem i zniszczeniem. W razie gdyby potrzebny był szybszy dostęp do stazy, klapa ma możliwość schowania do środka i przypięcia na wewnętrzny rzep. Gumowe ścianki pewnie trzymają opaskę i zapobiegają jej przypadkowemu wysunięciu. Kieszeń montowana jest w systemie PALS, jednak dzięki dodatkowemu nacięciu w systemie montażowym, istnieje możliwość zamocowania jej na pasie o szerokości do 50mm, co czyni produkt niezwykle uniwersalnym.
Plecak medyczny GTW GEAR
679,99 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Niskoprofilowy plecak medyczny idealnie sprawdzi się w warunkach służb mundurowych typu policyjnego oraz wojska, świetnie nada się również jako plecak pierwszorzutowy dla grup specjalistycznych ( wysokościowe, gruzowiskowe itp.) Dzięki jego kompaktowym wymiarom staje się idealnym kompanem ratownika aby zabrać wyposażenie w ramach szpicy medycznej do zabezpieczenia najpoważniejszych urazów do czasu dotarcia reszty zespołu medycznego. Kolejnym atutem wybrania zestawu jest niższa cena, niż w przypadku kupna komponentów osobno.
Medyczne mini cargo
119,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Medyczna mini kieszeń cargo idealnie sprawdzi się jako mały zasobnik na artykuły medyczne lub rzeczy osobiste podczas służby w patrolu czy dyżuru w ambulansie. Idealnie pomieści takie rzeczy jak rękawiczki, pieczątkę, długopisy czy opatrunek osobisty. Kieszeń składa się z jednej, dużej komory, a dodatkowo na przedniej ściance umieszczona została płaska kieszeń zapinana na pionowy suwak. Wewnętrzne ścianki zostały obszyte rzepem, który pozwala na mocowanie dodatkowych akcesoriów i organizerów. Najważniejszą cechą produktu jest możliwość jego kompresji, za pomocą dwóch ścigaczy przy bocznych krawędziach. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie nie tylko w przypadku chęci zmniejszenia rozmiarów, ale także zabezpiecza zawartość przed przemieszczaniem się wewnątrz, stabilizując ją i wyciszając.
Medyczne small cargo
139,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Medyczna mała kieszeń cargo idealnie sprawdzi się jako mały zasobnik na artykuły medyczne lub rzeczy osobiste podczas służby w patrolu czy dyżuru w ambulansie. Idealnie pomieści takie rzeczy jak rękawiczki, pieczątkę, długopisy czy opatrunek osobisty. Kieszeń składa się z jednej, dużej komory, a dodatkowo na przedniej ściance umieszczona została płaska kieszeń zapinana na suwak. Wewnętrzne ścianki zostały obszyte rzepem, który pozwala na mocowanie dodatkowych akcesoriów i organizerów. Najważniejszą cechą produktu jest możliwość jego kompresji, za pomocą dwóch ścigaczy przy bocznych krawędziach. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie nie tylko w przypadku chęci zmniejszenia rozmiarów, ale także zabezpiecza zawartość przed przemieszczaniem się wewnątrz, stabilizując ją i wyciszając.
Medyczne medium cargo
149,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Medyczna kieszeń cargo idealnie sprawdzi się jako mały zasobnik na artykuły medyczne lub rzeczy osobiste podczas służby w patrolu czy dyżuru w ambulansie. Idealnie pomieści takie rzeczy jak rękawiczki, pieczątkę, długopisy czy opatrunek osobisty. Kieszeń składa się z jednej, dużej komory, a dodatkowo na przedniej ściance umieszczona została płaska kieszeń zapinana na poziomy suwak. Wewnętrzne ścianki zostały obszyte rzepem, który pozwala na mocowanie dodatkowych akcesoriów i organizerów. Najważniejszą cechą produktu jest możliwość jego kompresji, za pomocą dwóch ścigaczy przy bocznych krawędziach. Rozwiązanie to sprawdza się świetnie nie tylko w przypadku chęci zmniejszenia rozmiarów, ale także zabezpiecza zawartość przed przemieszczaniem się wewnątrz, stabilizując ją i wyciszając.
Medyczne cargo
109,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Klasyczna kieszeń ogólnego zastosowania w najlepszym wydaniu. Wewnętrzne ścianki obszyte są rzepem, co umożliwia dowolną organizację przenoszonych przedmiotów. Dodatkowa, płaska kieszonka zapinana na suwak umieszczona z przodu pozwala wygodnie przenosić na przykład telefon lub inne płaskie przedmioty. Cargo posiada podwójny system montażu: może być ono zamontowane klasycznie w systemie PALS, lub dzięki dodatkowym nacięciom, na pasie o szerokości do 50mm. Kieszeń idealnie sprawdzi się do przenoszenia podręcznego zestawu medycznego, noktowizji i innych przedmiotów do których niezbędny jest szybki dostęp.
Naszywka krzyż medyczny
24,99 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Naszywki wykonywane są z cordury w technologii laser-cut. Od wewnętrznej strony podszyte są rzepem haczykiem, co umożliwia ich mocowanie do dowolnej powierzchni z miękką stroną rzepa. Naszywki mają wymiar 50x50mm.
Naszywka MED
30,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Naszywki wykonywane są z cordury w technologii laser-cut. Od wewnętrznej strony podszyte są rzepem haczykiem, co umożliwia ich mocowanie do dowolnej powierzchni z miękką stroną rzepa. Naszywki mają wymiar 90mm x 50mm.
Naszywka Policja
30,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Naszywki wykonywane są z cordury w technologii laser-cut. Od wewnętrznej strony podszyte są rzepem haczykiem, co umożliwia ich mocowanie do dowolnej powierzchni z miękką stroną rzepa. Naszywki mają wymiar 120x40mm.