Inhalatory

Inhalatory to znany sprzęt medyczny do podania leku w formie mgiełki, areozolu. Dla inhalatorów stosuje się często zamienną nazwę nebulizator, natomiast nie każdy inhalator jest nabulizatorem. Nebulizatory są stosowane zarówno w domu jak i w placówkach medycznych, do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Skuteczność terapii inhalacyjnej polega na tym, że podany lek trafia bezpośrednio do zainfekowanego miejsca tj nosa, krtani, oskrzeli, płuc.

Inhalator membranowy MICRO
155,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Inhalatory to popularne urządzenia stosowane do podania leku w formie mgiełki, areozolu. Dla tego urządzenia stosuje się często zamienną nazwę nebulizator, natomiast nie każdy inhalator jest nabulizatorem ale za to każdy nebulizator jest inhalatorem. Nebulizatory są urządzeniami stosowanymi zarówno w domu jak i w placówkach medycznych, do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Skuteczność terapii inhalacyjnej polega na tym, że podany lek trafia bezpośrednio do zainfekowanego miejsca tj nosa, krtani, oskrzeli, płuc. Model micro jest inhalatorem membranowym co gwarantuje wysoką efektywność inhalacji. Wyróżnia się dużą stabilnoscią pracy. Jest wyjątkowy małym i poręcznym sprzętem, idealnym do użytkowania w domu i w podróży.
Inhalator, nebulizator BABY
127,00 zł
(brutto)
Inhalatory to popularne urządzenia stosowane do podania leku w formie mgiełki, areozolu. Dla tego urządzenia stosuje się często zamienną nazwę nebulizator, natomiast nie każdy inhalator jest nabulizatorem ale za to każdy nebulizator jest inhalatorem. Nebulizatory są urządzeniami stosowanymi zarówno w domu jak i w placówkach medycznych, do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Skuteczność terapii inhalacyjnej polega na tym, że podany lek trafia bezpośrednio do zainfekowanego miejsca tj nosa, krtani, oskrzeli, płuc. Model baby jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym, wyróżnia się dużą stabilnoscią pracy. Jest poręcznym sprzętem, idealnym do użytkowania w domu przez dzieci i dorosłych.
Inhalator, nebulizator MINI
97,50 zł
(brutto)
Inhalatory to popularne urządzenia stosowane do podania leku w formie mgiełki, areozolu. Dla tego urządzenia stosuje się często zamienną nazwę nebulizator, natomiast nie każdy inhalator jest nabulizatorem ale za to każdy nebulizator jest inhalatorem. Nebulizatory są urządzeniami stosowanymi zarówno w domu jak i w placówkach medycznych, do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Skuteczność terapii inhalacyjnej polega na tym, że podany lek trafia bezpośrednio do zainfekowanego miejsca tj nosa, krtani, oskrzeli, płuc. Inhalator kompresorowy mini jest małym i cichym sprzętem, idealnym do użytkowania w domu, a ze względu na swój niewielki rozmiar świetnie sprawdzi się również w podróży.
Inhalator, nebulizator ULTRA
113,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Inhalatory to popularne urządzenia stosowane do podania leku w formie mgiełki, areozolu. Dla tego urządzenia stosuje się często zamienną nazwę nebulizator, natomiast nie każdy inhalator jest nabulizatorem ale za to każdy nebulizator jest inhalatorem. Nebulizatory są urządzeniami stosowanymi zarówno w domu jak i w placówkach medycznych, do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych. Skuteczność terapii inhalacyjnej polega na tym, że podany lek trafia bezpośrednio do zainfekowanego miejsca tj nosa, krtani, oskrzeli, płuc. Model ultra jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym przeznaczonym do pracy przerywanej 30 min. włączone / 30 min. wyłączone. Jest poręcznym sprzętem, idealnym do użytkowania w domu przez dzieci i dorosłych.