Lista produktów marki STRYKER

Defibrylator Lifepak CR2 Wi-Fi
12 400,00 zł
(brutto)
Defirylator Lifepak CR2 z łącznością Wi-Fi to nowoczesny sprzęt medyczny, zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Jest jedynym defibrylatorem na rynku, który analizując rytm serca, podejmuje decyzje czy wykonanać wstrząs podczas ucisków klatki piersiowej. Dzięki łączności Wi-Fi zapewnia ciągły monitoring sprzętu medycznego oraz wysyła powiadomienia o ewentualnych czynnikach mogących wpływać na działanie defibrylatora. AED Lifepak CR2 Wi-Fi działa w dwóch wersjach językowych polsko-angielskiej lub polsko-niemieckiej. 8 lat gwarancji na defibrylator.
Defibrylator Lifepak 1000 z EKG
17 500,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK 1000 gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników, zapewniając elastyczność reakcji i dostosowanie się do sytuacji. Funkcje EKG dostarczają kluczowych informacji pozwalających na wybranie odpowiedniego protokołu postępowania i wykonanie terapii we właściwym czasie. 5 lat gwarancji na defibrylator.
Defibrylator Lifepak CR+, odnowiony
3 600,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK CR Plus to poręczny, przenośny defibrylator zewnętrzny (AED). Klapka otwiera się po naciśnięciu przycisku, co sygnalizuje rozpoczęcie defibrylacji. Urządzenie jest łatwe w użyciu, regularnie przeprowadza autotesty i jest w stanie wykonać wstrząs o energii do 360 J, dzięki czemu można polegać na jego możliwościach a defibrylacja jest maksymalnie skuteczna. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000, odnowiony
6 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lifepak 1000 z EKG, odnowiony
6 600,00 zł
(brutto)
Defibrylator LIFEPAK gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność pracy. Jest najbardziej wytrzymałym sprzętem zaprojektowanym przez PHYSIO-CONTROL. Jest przystosowany do pracy z większością defibrylatorów w ambulansach. Posiada dwa tryby pracy, AED dla osób nie zaawansowanych, oraz tryb ręczny dla wyszkolonych ratowników. Wykorzystuje technologię cprMAX ™, umożliwiając kontynuowanie uciśnięć podczas ładowania AED, zachowując minimalną przerwę w resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Defibrylator w zestawie z 3-odprowadzeniowym kablem EKG Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.
Lucas 2, odnowiony
28 000,00 zł
(brutto)
System kompresji klatki piersiowej Physio-Control LUCAS 2 zapewnia elektrycznie zasilane, skuteczne i nieprzerwane uciśnięcia. Kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu sprzęt, który może przejąć resuscytację krążeniowo-oddechową i pozwolić ratownikowi medycznemu na podjęcie innych działań. Lucas jest używany przez profesjonalistów na całym świecie, jego skuteczność i bezpieczeństwo użycia zostało potwierdzone w przeprowadzonych badaniach. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy
Lucas 3, odnowiony 2018
55 000,00 zł
(brutto)
Systemy kompresji klatki piersiowej LUCAS 3 pomaga ratować życie na całym świecie, zapewniając wysokiej jakości, zgodne z wytycznymi uciski w terenie, podczas transportu i w szpitalu. LUCAS 3 zapewnia nieprzerwane uciśnięcia klatki piersiowej ze stałą częstotliwością i głębokością. Sprzęt medyczny zapewnia bezpieczeństwo ratownikom udzielającym pomocy, minimalizuje zmęczenie przy długotrwałych akcjach ratunkowych. Urządzenie LUCAS wykazało zwiększony przepływ krwi do mózgu i umożliwiło uzyskanie wyższych wartości EtCO2 w porównaniu z uciśnięciami ręcznymi. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy
Lucas 3, odnowiony 2021
59 000,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Systemy kompresji klatki piersiowej LUCAS 3 pomaga ratować życie na całym świecie, zapewniając wysokiej jakości, zgodne z wytycznymi uciski w terenie, podczas transportu i w szpitalu. LUCAS 3 zapewnia nieprzerwane uciśnięcia klatki piersiowej ze stałą częstotliwością i głębokością. Sprzęt medyczny zapewnia bezpieczeństwo ratownikom udzielającym pomocy, minimalizuje zmęczenie przy długotrwałych akcjach ratunkowych. Urządzenie LUCAS wykazało zwiększony przepływ krwi do mózgu i umożliwiło uzyskanie wyższych wartości EtCO2 w porównaniu z uciśnięciami ręcznymi. Ma możliwość zasilania wyłącznie z baterii, elektrycznego gniazda ściennego lub z zasilającego gniazda samochodowego co pozwala na użycie wszędzie tam gdzie jest potrzebny. Sprzęt używany, odnowiony, gwarancja 6 m-cy