Baterie do defibrylatorów

Baterie do defibrylatorów są niezbędną do pracy częścią defibrylatora. W swojej ofercie posiadamy baterie do defibrylatorów wielu znanych marek. W większości przypadków wymiana baterii defibrylatora możliwa jest samodzielnie. Po montażu nowej baterii w defibrylatorze należy przeprowadzić autotest urządzenia. Po uruchomieniu urządzenia wskaźnik baterii wskaże jaki jest poziom naładowania oraz czy bateria jest sprawna. Jeżeli szukacie Państwo baterii do innego modelu niż mamy w ofercie prosimy o kontakt.

Kaseta PAD-PAK, elektrody - bateria dla dorosłych do defibrylatora AED Samaritan PAD
775,00 zł
(brutto)
Samaritian Pad-PAK to zintegrowany zestaw baterii i elektrod dla dorosłych do defibrylatora Samaritan. Zestaw jest kompatybilny z każdym modelem defibrylatora AED Samaritian PAD 300P, 350, 360P, 500P. Dzięki zintegrowaniu tych dwóch elementów użytkownik kontroluje jedną - wspólną im datę ważności. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest wydłużenie terminu przydatności elektrod aż do 4 lat. Przez cały ten okres producent udziela na kasetę gwarancji.
Kaseta PEDI-PAK, elektrody - bateria dla dzieci do defibrylatora AED Samaritan PAD
970,00 zł
(brutto)
Samaritian Pad-PAK to wygodna w użyciu kaseta pediatryczna Heartsine Samaritan Pedi-Pak, w której mieszczą się dwa elementy: bateria oraz elektrody pediatryczne dla dzieci do 8 roku życia lub wadze do 25 kg. Elektrody są łatwe do naklejenia na klatkę piersiową małego pacjenta, są na nich narysowane ikony ukazujące jakie powinno być ich ułożenie. Defibrylator dokładnie wskazuje właściwe miejsce umieszczenia elektrod. Okres ważności kasety wynosi 4 lata - termin ważności na odwrocie kasety.