Lista produktów marki PHILIPS

Defibrylator AED Philips FRx
5 900,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Elektrody do defibrylatora Philips FRx Smart Pads II
359,00 zł
(brutto)
Elektrody terapeutyczne Smart Pads II przeznaczone są do defibrylatora AED Philips FRx. Elektrody do defibrylacji mogą służyć zarówno w terapii dorosłych jak i dzieci. Dzięki temu podczas akcji ratującej życie oszczędzamy czas, potrzebny na ewentualną zamianę elektrod oraz obniżamy koszty związane z zakupem osobnej pary elektrod dla różnych grup wiekowych.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
5 130,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z torbą transportową w wersji STANDARD (mieści elektrody dla dorosłych oraz pediatryczne) 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED Philips FRX w walizce PELI
5 800,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy. Defibrylator FRX dodatkowo zabezpieczony najwyższej jakości walizką PELI, odporną na uderzenia, upadki, warunki atmosferyczne. Potwierdzeniem najwyżej jakości walizki PELI jest bezwarunkowa gwarancja producenta. 8 lat gwarancji producenta na sprzęt medyczny.
Defibrylator szkoleniowy Philips Trainer 3
2 620,00 zł
(brutto)
AED szkoleniowe Trainer 3 marki Philips ma za zadanie przygotować do udzielania pierwszej pomocy z użyciem defibrylatora terapeutycznego. AED treningowe odzwierciedla pracę defibrylatora, wydaje komendy głosowe instruujące ratownika podczas reanimacji. AED Trainer 3 posiada możliwość wykorzystania 8 scenariuszy udzielania pierwszej pomocy, dzięki czemu szkolenie jest efektywne.