Lista produktów marki Philips

Defibrylator AED Philips FRx
5 190,00 zł
(brutto)
Defibrylator AED marki PHILIPS jest jednym z najczęściej wybieranych takich sprzętów na rynku. Wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, sprawnością oraz łatwością użycia. Odpowiedni zarówno do terapii dorosłych jak i dzieci. Defibrylator krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając na jakim etapie udzielania pomocy się znajduje. Prosta konfiguracja i jasne polecenia głosowe sprawiają, że jest to sprzęt dla wszystkich chcących udzielić pierwszej pomocy.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu slim
4 390,00 zł
(brutto)
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z opakowaniem w wersji SLIM.
Defibrylator AED Philips HS1 w pokrowcu standard
4 590,00 zł
(brutto)
Jest to wyjątkowo funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie, z którego obsługą poradzą sobie nawet osoby bez szkolenia pierwszej pomocy. Defibrylator AED HS1 został uznany przez kilka niezależnych badań za najłatwiejszy w obsłudze. AED krok po kroku instruuje osobę udzielającą pomocy, rozpoznając w którym momencie reanimacji się znajduje. Sprzęt może być użyty zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Zestaw z opakowaniem w wersji STANDARD.
Defibrylator szkoleniowy Philips HS1
1 499,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Defibrylator szkoleniowy Philips HS1 to treningowe odzwierciedlenie AED HS1, idealnie odwzorowuje pracę i reakcję defibrylatora w realnych warunkach udzielania pomocy. Dzięki wyraźnym podpowiedziom głosowym, szybko i łatwo wykonasz polecenia trenera AED. Dzięki wgranym scenariuszom szkoleniowym można przećwiczyc i przygotować się na wszelkie warunki, jakie mozna spotkać podczas akcji ratunkowych.