Lista produktów marki ZARYS

Termometr elektroniczny TM Classic
19,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Dzięki giętkiej końcówce komfortowo wykonamy pomiar temperatury nawet u dzieci. Ten model termometra posiada pamięć ostatniego pomiaru, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Produkt jest wodoodporny co ułatwia zachowanie higieny i użytkowanie przez wszystkich domowników, ponadto nie zawiera rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska
Staza automatyczna
8,50 zł
(brutto)
Staza automatyczna za pomocą ucisku wywołuje zastój żylny, dzięki czemu żyły są lepiej widoczne, ułatwiając nakłucie. Staza uciskowa wykonana jest z rozciągliwego paska i plastikowych elementów. Użycie stazy z szerokim, elastycznym paskiem minimalizuje wzrost ciśnienia przy ucisku oraz poprawia jakość pobranej próbki krwi.
Strzykawka 2-częściowa Luer
0,30 zł
(brutto)
Strzykawka jednorazowego użytku, 2-częściowa Luer, umożliwia bezpieczną, precyzyjną aplikację płynów. Strzykawka przeznaczona jest do pobierania, podawania leków/płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta. Nadaje się do infuzji podskórnych, domięśniowych oraz dożylnych. Przeźroczysty cylinder i wyraźna miarka strzykawki umożliwiają pełną kontrolę wizualną zawartości.
Strzykawka 2-częściowa Luer, 100 szt.
18,00 zł
(brutto)
Strzykawki jednorazowego użytku, 2-częściowe Luer duoNEX, umożliwiają bezpieczną, precyzyjną aplikację płynów. Strzykawki przeznaczone są do pobierania, podawania leków/płynów oraz pobierania próbek płynów ustrojowych od pacjenta. Nadają się do infuzji podskórnych, domięśniowych oraz dożylnych. Przeźroczysty cylinder i wyraźna miarka umożliwiają pełną kontrolę wizualną zawartości. Opakowanie zawiera 100 szt.
Wenflon, kaniula KD-FIX
0,80 zł
(brutto)
Wenflon stosowany jest szczególnie w medycynie w celu podaży płynów, leków, krwi oraz preparatów krwiozastępczych. Ostrze wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokryte jest cienką warstwą silikonu w celu ułatwienia wprowadzania kaniuli do żyły. Posiada elastyczne skrzydełka, które poprawiają chwyt i stabilne przymocowanie do skóry. Wyposażona jest również w port boczny z silikonową zastawką zapobiegającą cofaniu się wprowadzanych płynów. Kaniula nie zawiera lateksu i ftalanów. Każda sztuka pakowana jest sterylnie, pojedynczo w twardy blister.