Pulsyksometry

Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia, umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Pulsoksymetr napalcowy daje możliwość wykonania pomiarów samodzielnie, szybko i bezboleśnie. Szukając pulsoksymetru dla dzieci i niemowląt, trafimy na sprzęt NONIN, odpowiedni do wykonania pomiarów u najmłodszych pacjentów. Jest to bardzo funkcjonalne urządzenie medyczne, przydatne w domu i medycznych punktach specjalistycznych.

Pulsoksymetr napalcowy
96,12 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia domowego umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Wyróżnia się dużą funkcjonalnością, badanie można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Pulsometr wykonuje pomiar również u dzieci. Jest łatwy w obsłudze, wykonanie pomiarów zdrowia jest szybkie i bezbolesne.
Pulsoksymetr napalcowy Nonin
2 350,00 zł
(brutto)
Pulsoksymetr NONIN serii 8500, umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Wyróżnia się długim czasem pracy, bateria wytrzyma do 160h ciągłej pracy oraz dokładnością pomiarów. Pulsometr wykonuje pomiar u dorosłych, dzieci i niemowląt. Jest łatwy w obsłudze, wykonanie pomiarów zdrowia jest szybkie i bezbolesne. Podstawowe wyposażenie szpitali, karetek, punktów medycznych.
Pulsoksymetr TM-PX30
105,00 zł
(brutto)
Pulsoksymetr zwany też monitorem zdrowia domowego umożliwia sprawdzenie poziomu tlenu we krwi i tętna. Wyróżnia się dużą funkcjonalnością, badanie można wykonać w dowolnym miejscu i czasie. Pulsometr wykonuje pomiar również u dzieci. Jest łatwy w obsłudze, wykonanie pomiarów zdrowia jest szybkie i bezbolesne. Pulsoksymetr napalcowy dzięki ergonomicznej obudowie wygodnie i pewnie obejmuje palec, oraz zapewnia dokładność pomiaru pomimo poruszania się pacjenta.