Plecaki medyczne

Wszystkie dostępne w naszym sklepie plecaki medyczne MARBO wykonane są z wyjątkowo odpornego materiału na otarcia a nawet rozdarcia CODURA RIP STOP. Plecak ratowniczy jest niezwykle poręczną i funkcjonalną formą apteczki pierwszej pomocy. Apteczka plecakowa jest najbardziej użyteczna w potrzebie szybkiego przemieszczania się ze sprzętem medycznym. Dostępne plecaki ratownicze wyposażone są w ergonomiczne szelki i dodatkowe pasy brzuszne lub piersiowe dla komfortowego noszenia nawet ciężkiego wyposażenia. Poza licznymi komorami, kieszeniami i saszetkami wybrane plecaki medyczne mają doszyte taśmy i karabińczyki do przyłączenia dodatkowego sprzętu.

Apteczka plecakowa 10l
113,05 zł
(brutto)
Apteczka stworzona w praktycznej formie plecaka, wykonana z łatwo zmywalnej tkaniny, odpornej na przetarcia i rozerwania. Apteczka pierwszej pomocy, posiada jedną główną komorę, a w niej sześć kieszeni zamykanych klapką na rzep i dwie kieszenie z siatki. Z przodu plecaka doszyte są taśmy mocujące dodatkowy sprzęt medyczny. Plecak może z powodzeniem służyć jako apteczka turystyczna, jako zabezpieczenie pierwszej pomocy podczas wycieczki z dziećmi, czy na trasach górskich.
Apteczka plecakowa 20l
261,25 zł
(brutto)
Bardzo dobrze zorganizowany, jednokomorowy plecak medyczny. Posiada w środku kieszenie z siatki zamykane na suwak, kieszenie z materiału zapinane na rzep oraz uchwyty z taśmy gumowej. Dzięki tak zaprojektowanemu wnętrzu, wyposażenie apteczki jest posegregowane, przejrzyste i łatwo dostępne. Plecak zamykany jest na 2 suwaki, zabezpieczone od deszczu. Na zewnątrz plecaka znajduje się duża, płaska kieszeń zamykana na suwak. Zainteresowany apteczką plecakową z pełnym wyposażeniem? Zobacz apteczkę z wyposażeniem
Apteczka plecakowa 40l
560,50 zł
(brutto)
Bardzo dobrze zorganizowany i pojemny plecak ratowniczy. Apteczka podzielona jest na 3 duże komory, do każdej posiada szybki i wygodny dostęp. Komory wyposażone są w różnego rodzaju kieszenie, uchwyty z taśmy gumowej i karabińczyki, wszystko dla przejrzystego i wygodnego dostępu do wyposażenia w sprzęt medyczny i zestawy opatrunkowe ratownicze. Plecak ze względu na dużą pojemność przystosowany jest do przenoszenia przez kilka osób, posiada wygodne trzy uchwyty nośne w postaci gumowych rączek, regulowane szelki i pas biodrowy.
Apteczka plecakowa 45l
750,50 zł
(brutto)
Plecak medyczny stworzony z myślą o służbach medycznych i ratowniczych schodzących do jaskiń i grot. Apteczka opracowana została w oparciu o wytyczne i sugestie dla ratowników wysokościowych, udzielających pomocy w miejscach ciasnych, jaskiniach i grotach, dlatego nie posiada zewnętrznych kieszeni ani wypustek. Apteczka posiada dwie pojemne komory, pomieści butlę tlenową, kołnierz ortopedyczny, zestaw pierwszej pomocy i opatrunki.
Apteczka plecakowa 50l Z Komorą Na Kołnierze
617,50 zł
(brutto)
Wyjątkowo pojemny plecak medyczny, posiada cztery oddzielne komory. Komory przystosowane są do przenoszenia sprzętu medycznego, kołnierzy ortopedycznych i zestawy opatrunków. Komory plecaka medycznego wyposażone są w kieszenie z siatki zasuwane na zamki błyskawiczne oraz kieszenie zapinane na rzep, posiadają również różnej wielkości gumki oraz karabińczyk do segregacji wkładu medycznego czy przyczepienia np. kluczy. Apteczka ze względu na dużą pojemność przystosowana jest do przenoszenia przez dwie osoby, posiada trzy gumowe rączki dla wygodnego transportu. Zainteresowany apteczką plecakową z pełnym wyposażeniem? Zobacz apteczkę z wyposażeniem
Plecak medyczny Cordura Pantera 25 mm
540,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny powstał na prośbę i zgodnie ze wskazówkami medyków polowych z jednostki specjalnej. Plecak taktyczny zapinany jest na mocne dwukierunkowe zamki, pozwalające na szybki i pełny dostęp do wyposażenia medycznego. Na wszystkich suwakach zamków znajdują się wplecione linki, które ułatwiają szybkie otwarcie zamka w rękawicach. W środku plecaka znajdują się wyjmowane kieszenie na sprzęt medyczny i akcesoria, składany panel na opatrunki oraz gumowe ściagacze. Plecak medyczny z zewnętrznej strony obszyty jest taśmami systemu modułowego, co pozwala mocować dodatkowe akcesoria i kieszenie (standardowo do plecaka dodane są 3 zewnętrzne modułowe kieszenie cargo).
Plecak medyczny KNAPIK Cordura Pantera 25 mm
695,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny KNAPIK zaprojektowany jest przez ratowników medycznych z Lublina w hołdzie dla poległego na misji w Afganistanie ratownika medycznego Marcina KNAPA. Plecak wojskowy KNAPIK jest stworzony tak, aby jest obsługa była jak najprostsza, z szybkim dostępem do sprzętu medycznego i wyposażenia. Główna komora jest w pełni rozsuwana, dając dostęp do wyposażenia, cały sprzęt widać zaraz po otwarciu każdej z kieszeni. Jest to plecak taktyczny z komfortowym systemem nośnym. Regulowane szelki, pas piersiowy i pas biodrowy, wykonane sa z dzianiny dystansowej zapewniającej przepływ powietrza i wygodę noszenia. Wewnątrz komory plecaka znajduje się pięć kieszeni z przezroczystą ścianą, która umożliwia szybkie odszukanie potrzebnego sprzętu.
Plecak Medyczny Lublin Cordura Pantera 25 mm
460,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny LUBLIN powstał przy współpracy z ratownikiem medycznym. Korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalisty stworzono plecak pojemny, praktyczny, z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb. Plecak posiada jedną główną komorę, z możliwością pełnego rozsunięcia i dostępu do całego wyposażenia. Wewnątrz plecak wyposażony jest w 4 kieszenie, mocowane na taśmach rzepowych, z wszytymi uchwytami dla łatwego wyjmowania i ewentualnego transportu. Sciany wewnętrzne boczne obszyte są szlufki z elastycznej taśmy służące do mocowania dodatkowego sprzętu medycznego. Z zewnątrz plecak medyczny obszyty jest taśmami montażowymi, które umożliwiają dowolną konfigurację kieszeni i innych elementów wyposażenia. Ściana tylna tworzy kieszeń do przenoszenia płaskich przedmiotów.
Plecak medyczny M.T.P.M. Cordura Pantera 25 mm
400,00 zł
(brutto)
Plecak taktyczny powstał we współpracy z medykiem jednostek specjalnych Wojska Polskiego. Wykorzystując doświadczenie specjalisty stworzono mały plecak taktyczny M.T.P.M. jendocześnie wyjątkowo pojemny i praktyczny. Taktyczny plecak medyczny posiada jedną główną komorę wyposażoną w elastyczne ściągacze do mocowania np. opatrunków osobistych, pojemników z płynami. Środek plecaka wypełniają kieszeń z siatki, kieszeń przezroczysta oraz zapinana na zamek błyskawiczny. Dodatkowo kieszeń mocowana jest do plecaka za pomocą taśmy velctro, dzięki czemu można ją odpiąć. Z zewnątrz plecak taktyczny obszyty jest taśmami montażowymi do mocowania dodatkowego sprzętu, oraz troki do przypięcia noszy.
Plecak ratowniczy 86l
1 025,05 zł
(brutto)
Bardzo funkcjonalny i ergonomiczny plecak medyczny z ampularium. Plecak ratowniczy posiada dwie komory wyposażone w saszetki segregacyjne, kieszenie z siatki i przezroczyste, ampularium. Plecak jest bardzo pojemny, pomieści sprzęt medyczny, zestawy opatrunków, ampularium, lekarstwa, kołnierze ortopedyczne, szyny unieruchamiające oraz inne wyposażenie apteczki. Dla zapewnienia bezpiecznego transportu sprzętu medycznego i wkładu aptecznego plecak w całości jest opiankowany, wykonany z wodoodpornej tkaniny.
Plecak ratowniczy ampularium
949,05 zł
(brutto)
Bardzo pojemny i funkcjonalny plecak ratowniczy z ampularium. Plecak posiada dwie komory, miejsce na butle tlenową, drobny sprzęt medyczny, opatrunki oraz ampularium na 196 ampułek. Na zewnątrz znajdują się 2 kieszenie, jedna płaska zamykana na suwak, w drugiej znajdują się 2 kieszenie przezroczyste zamykane na rzep, 4 gumowe uchwyty oraz duża przezroczysta saszetka mocowana na rzep. Liczne kieszenie, oraz saszetki segregacyjne dają możliwość przechowywania i transportu sporego wyposażenia medycznego, oraz dodatkowego ekwipunku.
Plecak ratownika wodnego
475,00 zł
(brutto)
Plecak medyczny stworzony z myślą o ratownikach wodnych, w oparciu o sugestie i wytyczne pracy tych służb medycznych. Posiada jedną komorę główną i trzy kieszenie na zewnątrz. W komorze głównej znajdują się rożnej wielkości kieszenie z siatki oraz różnej wielkości gumki, miejsce na butle tlenową i zabezpieczenie dla reduktora. Główna komora spinana jest klamrami zatrzaskowymi zabezpieczającymi suwak. Zewnętrzne kieszenie również posiadają gumki, kieszonkę na telefon komórkowy oraz wyposażone są w dwie saszetki segregacyjne z przezroczystym wierzchem. Zainteresowany plecakiem z pełnym wyposażeniem? Zobacz plecak z wyposażeniem
Taktyczny plecak medyczny
546,25 zł
(brutto)
Plecak taktyczny, to wyjątkowa konstrukcja, stworzona z myślą o wymagających użytkownikach. Plecak jest bardzo pojemny, posiada 4 kieszenie, oraz dużą główną komorę. Taktyczny plecak pomieści, ubranie, buty, kask, butle tlenową, kołnierz ortopedyczny, sprzęt medyczny, zestaw opatrunków. Dodatkowo na całej powierzchni naszyte są taśmy do przypięcia dodatkowych elementów jak np. karimata, apteczka itd. Zadbano również o komfort użytkowania plecaka taktycznego, mimo dużej pojemności plecak można wygodnie nosić dzięki usztywnionym pianką plecom, szelki są specjalnie wyprofilowane i opiankowane, spinane pasem piersiowym. Ponadto opiankowany pas biodrowy stabilizuje ciężar i ułatwia transport taktycznego plecaka medycznego.
Taktyczny plecak medyczny mały
379,05 zł
(brutto)
Plecak taktyczny o pojemności 21 l, posiada pojemną główną komorę oraz liczne kieszenie i gumowe uchwyty. Dodatkowo na powierzchni plecaka naszyte są taśmy, które pozwalają troczyć dodatkowe elementy np. apteczki, buty, karimatę. Dla komfortu noszenia plecaka, plecy, szelki oraz pasy piersiowy i biodrowy są wyprofilowane i zabezpieczone pianką. GRATIS : Podręczna apteczka o wymiarach 30x8x21 cm, posiadająca system taśm który pozwala przymocować ją do plecaka. Apteczka ma również regulowany pas biodrowy spinany klamrą zatrzaskową. Zainteresowany plecakiem z pełnym wyposażeniem? Zobacz plecak z wyposażeniem
Torba - plecak ratowniczy 65l
1 101,05 zł
(brutto)
Torba medyczna przygotowana z myślą o służbach ratowniczych i zespołach pogotowia ratunkowego. Dzięki dodatkowym opiankowanym szelkom może być stosowana jako plecak ratowniczy. Torba ma jedną główną komorę, która posiada miejsce na butlę tlenową, kołnierz ortopedyczny, ampularia, saszetki segregacyjne i zestawy opatrunków. Na zewnątrz torby medycznej znajduje się pięć kieszeni, wyposażone w taśmy gumowe, rzepy i mniejsze kieszenie z przegrodami. Torba wykonana jest tak, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do wyposażenia apteczki.