Lista produktów marki SUMI

Uchwyt do rurki intubacyjnej
21,00 zł
(brutto)
Uchwyt może być przeznaczony do rurek intubacyjnych lub krtaniowych, stworzony aby uprościć mocowanie rurki w przewodzie oddechowym. Thomas Tube Holder stabilizuje rurkę po wprowadzeniu do tchawicy. Dostępny jest w dwóch wersjach, dla pacjentów dorosłych oraz pediatrycznych, uchwyty różnią się od siebie kolorem dla łatwej identyfikacji podczas akcji ratującej.
Rurka nosowo gardłowa
12,90 zł
(brutto)
Rurka nosowo gardłowa ma za zadanie zabezpieczyć drożność dróg oddechowych. Rurka wykonana jest z miękkiego materiału, dzięki czemu wprowadzając rurkę przez nos nie uszkadza się tkanek, dopasowuje się do anatomicznego kształtu dróg oddechowych pacjenta. W górnej części rurka zakończone jest kołnierzem, co zabezpiecza przed wpadnięciem do jamy nosowo-gardłowej. Rurka nosowo gardłowa dostępna w trzech rozmiarach: 6, 7, 8 pakowanych pojedynczo.
Rurka intubacyjna
7,60 zł
(brutto)
Rurka intubacyjna z mankietem, używana do zapobiegania niedrożności dróg oddechowych i niewydolności oddechowej. Inaczej rurka dotchawicza typu Murphy, wprowadzana do tchawicy przez jamę ustną lub nosową aby zabezpieczyć drożność oddechową. Rurka intubacyjna wyposażona jest w mankiet z zaworkiem w celu uszczelnienia jej w tchawicy.
Prowadnica do rurki intubacyjnej
12,40 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Prowadnica do rurki intubacyjnej, stosuje się ją aby nadać rurce intubacyjnej odpowiedni kszałt. Gdy wlot do krtani jest niewidoczny wprowadza się prowadnice do rurki intubacyjnej ułatwiając intubację.Zastosowanie:- intubacja- pozwala ukształtować rurkę intubacyjnąCechy:- prowadnica do rurki intubacyjnej wykonana z metalu, pokryta tworzywem medycznej jakości- miękki koniec dystalny- prowadnica nie zawiera lateksu i ftalanów- jałowa, jednorazowego użytku