Lista produktów marki PRIMEDIC

Defibrylator AED Primedic HeartSave Y
5 400,00 zł
(brutto)
Automatyczny defibrylator zewnętrzny PRIMEDIC HeartSave Y pozwala w sytuacji NZK na szybką i zdecydowaną reakcję, także przez osoby na co dzień nie związane ze służbą zdrowia. Uruchomienie defibrylatora następuje automatycznie już w momencie otwarcia klapki. Wbudowany system autokontroli daję gwarancję sprawności AED w chwili jego użycia. Defibrylator posiada wbudowany tryb pediatryczny, możliwość zmiany języka komunikatów głosowych przez użytkownika - 2 języki polski i angielski. AED Primedic posiada wydajną 5 letnią baterię oraz uniwersalne elektrody, dzięki czemu ma dosyć niski koszt eksploatacji. Posiada możliwość defibrylacji osób dorosłych w całym zalecanym zakresie, tj. do 360J. 6 lat gwarancji na AED
Defibrylator AED Primedic HeartSave AED-M
8 399,00 zł
(brutto)
Defibrylator Primedic model AED-M wyróżnia się wysokiej jakości wyświetlaczem prezentującym krzywą EKG oraz informację o etapach prowadzonej reanimacji. Defibrylator posiada wbudowany tryb pediatryczny, dzięki czemu jednym przyciskiem można zmieniać zakres defibrylacji z dorosłego na dziecięcy. AED Primedic ma możliwość wyboru języka komunikatów głosowych (4 języki do wyboru). Jedną z najważniejszych cech jest mozliwość defibrylacji osób dorosłych w całym zalecanym zakresie do 360J. Wbudowany system autokontroli i codzienne autotesty dają gwarancję sprawności AED w chwili jego użycia.
Defibrylator treningowy Primedic HeartSave Y / YA
2 460,00 zł
(brutto)
AED szkoleniowe Primedic HeartSave Y / YA to sprzęt przeznaczony do nauki obsługi automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED), z którym coraz częściej można spotkać się w miejscach publicznych. Defibrylator trenignowy posiada zaprogramowane scenariusze, które umożliwiają zapoznanie się z defibrylacją oraz zdobycie niezbędnych umiejętności do wykorzystania w praktyce, w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia. AED treningowe Primedic HeartSave Y / YA symuluje dostarczanie wstrząsów, idealnie sprawdzi się przy wszelkich szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy. Co ważne AED szkoleniowe posiada kolorowy wyświetlacz, oraz ładowalną baterię.