Lista produktów marki TECH-MED

Ciśnieniomierz zegarowy, TM-Z
69,00 zł
(brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Ciśnieniomierz zegarowy do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego z użyciem stetoskopu. Ciśnieniomierz ręczny wyróżnia się dokładnością pomiaru i efektywnością porównywaną do sfygmomanometru rtęciowego. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Ciśnieniomierz zegarowy, PRECISION PRO
114,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz ręczny do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego w domu lub punkcie medycznym. Ciśnieniomierz manualny wyróżnia się dokładnością pomiaru i efektywnością porównywaną do sfygmomanometru rtęciowego. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Ciśnieniomierz zegarowy TM-H, stojący
129,00 zł
(brutto)
Duży ciśnieniomierz ręczny do pośredniego pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Umożliwia kontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi systolicznego lub diagnostycznego w domu lub punkcie medycznym. Jest to profesjonalny ciśnieniomierz manualny, wyróżnia go dokładność pomiaru i efektywność porównywana do sfygmomanometru rtęciowego. Model o dużym rozmiarze, możliwy do zamocowania na ścianie, biurku lub ruchomym statywie.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy, elektroniczny TMA 200 B
89,00 zł
(brutto)
Ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów. Zestaw zapakowany w eleganckie i poręczne etui, które łatwo można przechować w domu oraz torbie podróżnej.
Ciśnieniomierz nadgarstkowy, elektroniczny TMA SLIM
154,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna na nadgarstku. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów dla dwóch osób. Ciśnieniomierz nadgarstkowy SLIM wyróżnia się lekkością (tylko 100g) oraz cienkim wyświetlaczem zasilanym akumlatorem, dzięki temu zajmuje mało miejsca, idealny w podróży, można go mieć zawsze przy sobie. Zestaw zapakowany w eleganckie i poręczne etui, które łatwo można przechować w domu oraz torbie podróżnej.
Ciśnieniomierz naramienny, elektroniczny TMA 10
91,90 zł
(brutto)
Naramienny ciśnieniomierz elektroniczny jest automatycznym, cyfrowym aparatem do mierzenia ciśnienia krwi oraz tętna. Wyróżnia się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością pomiaru, łatwy i wygodny do stosowania w domu, wystarczy nacisnąć przycisk a aparat zmierzy ciśnienie, tętno i wyświetli wyniki na dużym ekranie cyfrowym. Ciśnieniomierz elektroniczny posiada wbudowaną pamięć ostatnich 60 pomiarów dla dwóch osób. Zestaw zapakowany w poręczne etui, które łatwo można przechować zarówno w domu jak i punktach medycznych.
Termometr bezdotykowyTMB-Compact
95,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr bezdotykowy TM F03BB
99,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest niezbędnym urządzeniem medycznym w domu. Bardzo dokładnie i szybko wykona pomiar temperatury poprzez naciśnięcie jednego przycisku sondy na podczerwień. Jest łatwy i wygodny w użyciu. Ten model termometra posiada pamięć wykonanych pomiarów, dzięki czemu można kontrolować wzrost lub spadek gorączki. Termometry bezdotykowe nie zawierają rtęci i szkła gwarantując bezpieczeństwo dla dzieci i środowiska. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka, ponadto ten model zmierzy temparaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę.
Termometr elektroniczny bezdotykowy TMB-70 EXP
93,00 zł
(brutto)
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała i powierzchni. Szybko i dokładnie dokonuje pomiaru temperatury, dzięki technologii promieniowania podczerwonego. Termometr bezdotykowy TMB-70 EXP wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci. Jest to idealny termometr dla dzieci i niemowląt, pomiar temperatury można wykonać nawet podczas snu maluszka. Dodatkowo termometr posiada kolorystyczną skalę temperatury, informuje o poziomie temperatury zmieniając kolor wyświetlacza (zielony, żółty, czerwony)
Termometr bezdotykowy KT-100
69,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Termometr elektroniczny bezdotykowy przeznaczony do pomiaru temperatury ciała, powierzchni, cieczy, otoczenia. Dokładność pomiaru temperatury została potwierdzona badaniami klinicznymi. Termometr bezdotykowy KT-100 wykonuje pomiar temperatury zarówno u dorosłych i dzieci, ponadto ten model zmierzy temperaturę w pomieszczeniu, kąpieli lub niemowlęcą butelkę. Pomiaru dokonujemy naciskając jeden przycisk, w odległości 3-5 cm od skroni. Termometry KARDIO-TEST MEDICAL są zarejestrowane jako urządzenia medyczne, dopuszczone do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia.