Lista produktów marki ZOLL

Defibrylator AED ZOLL Plus CPR-D Padz
5 790,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. 5 - 7* lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator AED ZOLL 3
7 590,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL 3  jest półautomatycznym profesjonalnym AED, sprawdza i informuje kiedy zalecana jest defibrylacja, a wstrząs uwalniany jest w mniej niż 5s. Jest prosty w obsłudze, wyświetla instrukcje prowadzące ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą jednego przycisku zmienia tryb pracy na pediatryczny. Dzięki długim terminom żywotności baterii i elektrod zapewnia niski koszt eksploatacji. 5 lat gwarancji na sprzęt medyczny.
Defibrylator Zoll X-Series, odnowiony rok 2016
67 000,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL z serii X wyróżnia się niewielkim gabarytem, niską wagą oraz dużym monitorem. Posiada wiele funkcjonalności i zaawansowane możliwości monitorowania pacjenta. ZOLL X-series wyróżnia się unikalną możliwością jednoczesnej obserwacji krzywych EKG w czasie rzeczywistym obok uprzednio wykonanego 12-odprowadzeniowego zapisu EKG lub prezentację jednej z pięciu oddzielnych stron zapisu EKG z pamięci aparatu wraz z wynikami analizy i interpretacją słowną. Defibrylator ZOLL X-series może być stosowany zarówno u pacjentów dorosłych jak i dzieci i noworodków. Rok produkcji 2016
ZOLL Plus, odnowiony
3 800,00 zł
(brutto)
Defibrylator ZOLL Plus jest prosty i intuicyjny w obsłudze, dodatkowo głosowe instrukcje prowadzą ratownika przez wszystkie etapy akcji ratunkowej. AED automatycznie analizuje stan pacjenta na podstawie zapisu EKG i decyduje o dalszym postępowaniu. Defibrylator ZOLL posiada system weryfikacji uciśnięć klatki piersiowej, informuje głosowo i wizualnie na wyświetlaczu o poprawności wykonanych działań oraz pokazuje poprawne tempo ucisków. AED wykonuje defibrylację zarówno dorosłych jak i dzieci, za pomocą dodatkowych pediatrycznych elektrod, AED rozpoznaje rodzaj podłączonych elektrod, obniżając energię wyładowań podczas defibrylacji dzieci. Defibrylator używany, odnowiony, aktualny przegląd techniczny, gwarancja 6 m-cy.